664 Shares 4818 views

Anton Privolnaya: biografia prezentera

Nasz dzisiejszy bohater jest popularny prezenter telewizyjny Anton Privolnaya. Biografia zainteresowaniem tego młodego człowieka do wielu fanów. Jesteśmy gotowi, aby zaspokoić ich ciekawość. Ten artykuł zawiera wszystkie niezbędne informacje na temat jego osoby.


Anton Privolnaya: biografia

Urodził się 01 stycznia 1981 w Moskwie. W jaki rodzina podniosłem naszego bohatera? Matka uczy się francuskiego w szkole w Moskwie. Ojciec początkowo był gitarzystą w zespole, a następnie zaangażowany w branży motoryzacyjnej.

Kiedy Anton miał 6 lat, jej rodzice rozwiedli się. Wszystkie odpowiedzialność za wychowanie swojego syna przejął jego matki. Ojciec tylko pod warunkiem pomocy materialnej rodziny. Ich spotkanie z Anton występowały rzadko.

nauka

Od najmłodszych lat, nasz bohater marzył o zostaniu sławnym aktorem. Tłumaczyć swoje pomysły w rzeczywistość, że zewnętrznie ukończył wysokich klasach szkół.

W ciągu 15 lat, facet poszedł do GITIS. Został wpisany na kurs LA Heyftsera. Anton nie chciał siedzieć na karku rodziców. Dlatego w swoim wolnym czasie dorabiał jako kelnerzy w restauracji znajdującej się obok centrum telewizyjnym „Ostankino”.

Po ukończeniu Privolnaya służył w armii rosyjskiej Theatre. Bierze udział w różnych przedstawieniach. Na przykład, w produkcji "The Wizard of Oz", grał na Munchkins i Migun.

Praca w telewizji

Anton Privolnovu przewidział błyskotliwą karierę w filmach. Jednak młody człowiek postanowił rozwinąć swój talent w innym kierunku. Zapisał się na kurs w Szkole Filmu i Telewizji. Jego nauczycielami byli Ivan Dykhovichny Vladimir Hotinenko.

W 2001 Privolnaya dostał pracę w telewizji. Powierzono mu przekazać „Tajemnice Temidy” na TVC. Facet jest w 100% poradzić sobie z jego zadań. kariera Antona szybko zdjął. Już w 2002 roku został zaproszony do pracy nad „Pierwszy kanał”. Przez kilka lat był autorem i prezenterem kategorii «Twój czas nowości” w programie «Dzień dobry».

Od września 2005 roku do sierpnia 2006 roku. Anton Privolnaya brał udział w innym projekcie „Pierwszy kanał”. Co miałeś na myśli? Młody mężczyzna prowadził rano uderza w „Pierwszy program”.

„Zakup Test” We wrześniu 2006 roku, widzowie widział Anton Privolnova w nowym biegu. producenci, idea była Rosjanie lubić. Po tym wszystkim, ludzie chcą wiedzieć, jakie produkty kupują. Przeniesienie do dziś jest emitowany.

Obecnie trudno jest znaleźć kogoś, kto by nie wiedzieć, kto Anton Privolnaya. Narodowość Presenter zainteresowane osoby nie mniej niż jego biografii. Niektórzy uważają, że jest ormiański, a inni uważają go za Żyda. Świadectwo urodzenia Anton w kolumnie „narodowości” Unknown – rosyjski.

Anton Privolnaya: miłość życia

Nasz bohater – inteligentny i pewny siebie młody człowiek. Na takiego człowieka jak on jest marzeniem wielu kobiet. Ale jeśli w sercu popularnej wolnej jazdy? Niestety, musimy zawieść swoich fanów. Anton jest żonaty z moją dziewczyną Olgą. Na wesele, wybrali piękny datę – 07.07.07.

Impreza odbyła się w jednej z najlepszych restauracji w Moskwie. Tabele są dosłownie rozpiera smakołyków i win. Goście nie skąpić na prezenty. Narzeczona pana młodego i oczy błyszczały ze szczęścia.

Anton Privolnov, którego biografia widzieliśmy, stał się ojcem w grudniu 2007 roku. Olga dała mu uroczy mały syn. Chłopiec został nazwany rzadkie imię – Platon. Teraz para marzy o wyglądzie córki.

Konkludując

Teraz już wiesz, gdzie się urodził i studiował Anton Privolnaya. Biografia prezenter telewizyjny został poddany przeglądowi szczegółowo przez nas. Życzymy mu samych sukcesów i finansowy dobrobyt i szczęście rodziny.