558 Shares 8185 views

Charlie Hunnam: biografia i najlepsze filmy

Jeden z setek najseksowniejszych mężczyzn świata według magazynu „Elle”, ulubiony dziewcząt i utalentowanego aktora – wszystko Charlie Hunnam. Karierę w filmie i telewizji rozpoczął dość wcześnie, a popularność każdy rok zyskuje coraz więcej wzrostu.

Początki kariery

Aktor pochodzi z Wielkiej Brytanii – jest tam w Newcastle upon Tyne, urodził się 10 kwietnia 1980. Na ekrany telewizorów spadły przez przypadek natknął agentów odlewniczych w sklepie. Został zaproszony do wykonywania epizodyczną rolę w serialu „Biker Grove”. A w 1999 roku w wieku 19 lat zagrała w dość kontrowersyjny projekt „bliskich przyjaciół” w roli nastolatka z innej orientacji seksualnej. Seria wywołał wielkie poruszenie na widowni i omówione przez długi czas, prawdopodobnie i „rzucony” Człowiek na fali popularności, aw 2000 Charlie Hunnam zaczęła już podbić Amerykę i Hollywood. Pierwsza praca w telewizji była seria „Young Americans” (2002), a następnie „niezdecydowanych”, które jednak sukces publiczności nie zrobił. W 2003 roku wziął udział wraz z już znanych gwiazd Hollywood (N. Kidman J. Lowe, R. Zelveger) w filmie "Cold Mountain".

Po Charlie powiedział, że nie chce pojąć najpierw dostał rolę tylko dla pieniędzy; powiedział, że miał co najmniej 60 lat przed zarobków i kariery zdefiniować następne pięć. Powiedział – zrobić. Teraz jest on usuwany przez znanych reżyserów z najwyżej ocenianych projektów.

Charlie Hunnam: miłość życia

Nowy etap życia ze Stanami Zjednoczonymi cechował nie tylko obiecującym pracy, ale także wyjątkowego poślubia ketrin Taun. Poznali się na próbkach w serialu „Jezioro marzeń”, a dwa nie tam dostać, ale życie małżeńskie trwało trzy lata. Charlie Hunnam z jego życia osobistego nie dokonał tajemnicy i szczery wywiad z dziennikarzami przyznał, że miał „wszystkie blizny serca”.

W ciągu ostatnich siedmiu lat, aktor osiadł i ma relacje z MakNelis Morgan (na zdjęciu). Ona projektuje biżuterię i, nawiasem mówiąc, wystąpił także w kilku filmach, jednak krótki. Pomimo panujących w ich związku idylla węzeł związany aktora nie spieszy.

Charlie Hunnam, którego filmografia nie jest tak wielka (jakość jest lepsza niż ilość), ustaliła się jako wszechstronny i utalentowany aktor. Oferujemy jedne z najciekawszych jego utworów w filmie i telewizji.

"Hooligans"

Wracając do domu z Hollywood, Charlie wziął i natychmiast pojawiła się w jednym z najbardziej udanych filmów roku, wraz z wraz z Elijah Wood. Fabuła skupia się na taśmie nastoletnia maksymalizm i co Czasami może to trwać kontur. Harvard student, który może stać się dziennikarz wydalony za przestępstwo, które nie jest jego wina. Obiecująca przyszłość i dobra kariera toczenia dół. W poszukiwaniu ukojenia i ucieczki idzie do siostry. Tam, z lekką rękę brata męża, odkrywa świat futbolu i bigoterii. Odnajduje nowych przyjaciół i nowe problemy …

Serial „Synowie Anarchii”

Jednym z najbardziej udanych serii amerykańskiej, która trwała przez siedem sezonów (2008-2014 gg.) I zdobył nie tylko miłość widowni, ale także krytyków i nagród. Jedną z głównych ról wykonywane Charlie Hunnam. Filmografia aktora tym razem wzbogacona projekt w gatunku dramacie kryminalnym. On pojawia się przed publicznością w roli młodego lidera klubu motocyklowego. Oni walczą, aby chronić i bronić swojego rodzinnego miasta od narkotyków i wszelkich szkodliwych skutków z zewnątrz, ale rzeczywistej targowania się z bronią. Hero Ch Charlie Hunnam wątpić w słuszność obranej drogi i stara się coś zmienić w moim życiu, ale nie wszystko, co cieszy.

"The Ledge"

W 2011 roku, Charlie Hunnam stara się w thrillerze, gdzie jego partnerem Liv Tyler stał się film. W historii, oficer H. Luchetti już przez wiele lat pracował w policji i zapisać więcej niż jedno życie. On przekonuje samobójczy skok zrezygnować w ostatniej chwili. Jednak tym razem to początkowo poszło nie tak, jak zwykle. On się nie tylko historię niezwykłej miłości, ale również cenę, po której wszyscy są za to pieniądze.

"Pacific Rim"

Nad przyszłością ludzkości wisi śmiertelne zagrożenie: Z otchłani oceanu do krainy potworów wyjdzie z wojska, nazywając kaizen. Niosą ze sobą zniszczenie milionów istnień ludzkich. Do walki z nimi naukowcy wynaleźli specjalny robot sterowany od wewnątrz ludzi. Interakcja żywego organizmu i urządzenia jest oparta na cienkiej komunikacji neuronowych. To oni muszą bronić prawa człowieka do życia.

Charlie Hunnam (zdjęcie jest na papierze) może być dumny z pracy jednego z najbardziej znanych reżyserów tego gatunku, Guillermo del Toro, a wśród fanów już plotki o kontynuacji thrillera sci-fi. Jednak ta współpraca Toro i Charlie Hunnam nie została zakończona, a aktor w 2015 roku, wystąpił w nowym thrillerze – „Crimson szczytowa”. Ale w lipcu 2016 roku wszyscy fani spodziewać się na szerokim ekranie filmu „Rycerze Okrągłego Stołu: Korol Artur”, gdzie odgrywa przyszłego władcę Anglii.

Charli Hannema talent jest różnorodny, a to potwierdza profesjonalizm, z jaką odgrywa najróżniejsze role.