796 Shares 9908 views

Bestsellery – to jest? Program "Russian bestseller"

„Najlepsze bestsellery …” To zdanie jest tak wszyscy na rozprawie, że, być może, nikt nie myślał o jego znaczeniu, intuicyjny każdy rozumie, co to znaczy. Aby lepiej zrozumieć znaczenie słowa „bestseller”, konieczne jest, aby prześledzić jego historię.


Pojęcie „bestseller”

Jeśli w dosłownym tłumaczeniu z języka angielskiego, otrzymujemy następujące: BEST – większy, lepszy, sprzedawca – sprzedaż, czyli to, co jest u szczytu sprzedaży … W ostatnim stuleciu, gdy środki raportów i wymiany informacji były jedynymi drukuje słowo „bestseller” używane książki. Nowoczesność oferuje własną interpretację. Teraz „bestsellery” – to nie tylko publikacje, marketing w internecie, reklama i design, kojarzenie w jednym źródle, bestsellery można nawet uznać za gry komputerowe.

W rzeczywistości, pierwsze miejsce na listach sprzedaży nie stanowią wartość artystyczną dzieła lub jego wartości literackiej. Chociaż zdarza się, że dane te są takie same.

Historia proiskhozhdeniyaslova

Po raz pierwszy termin „bestseller” skorzystało w 1889 roku (jest to stosunkowo niedawno, biorąc pod uwagę istnienie tych książek). Chociaż zjawisko szybkiego raskupaemost i ogromnej popularności niektórych publikacjach, został znacznie wcześniej obserwowane. Na samym początku drukowania kopii książek były małe, liczbę szacuje się na przedruki popularność. Książki kupować, czytać je w salonach, były przekazywane z rąk do rąk i odczytu, jak mówią, „do otworów”. System prawa autorskiego w tym czasie dopiero zaczynają się pojawiać, niektóre druk bezwstydnie przedrukowany najbardziej popularnych książek, bez powiadomienia autora, pozbawiając go licencyjnych. Ochrona praw autorskich był bardzo słaby.

We wczesnych latach drukowania książek religijnych były popytu w głównym. Starali się zrobić małe rozmiary, np. A. książki to bezpośredni wpływ na jego cenę. Biblia, na przykład, aż do XIX wieku pozostawała bardzo drogie książki, t. K. należał do imponujących stopniu. Z tego powodu, każdy egzemplarz Biblii było bardzo cenne.

dzisiejszy leczenie

Dzisiejsze najbardziej popularne gazety publikują list najlepszych książek sprzedaży. Niektóre wspólne wykazy są podzielone na kategorie. Tak samo gazeta New York Times, na przykład. Zatem publikacja wprowadzono kategorię „książki dla dzieci” w 2001 roku. W jaki sposób można je sporządzać wykazy tych, którzy określa bestsellery, czy nie? Wszystkie informacje na temat sprzedaży książki śledzi pewną firmę Nielsen BookScan. Ogólny ta informacja publiczna nie jest dostępny, ale księgarnie na wysoką cenę firma sprzedaje płyty, która książka jest lepiej umieścić w oknie, które publikacje mogą być oferowane z dyskontem, a które powinny być zakupione luzem.

Najbardziej popularne akcji literatura. Wynika to głównie z detektywami i romanse „dla kobiet.” Każdy zna nazwiska Stephena Kinga, Sidney Sheldon, Dzhey Key Rowling, która jest ogólnie równa nie znaleźć. PUBLISHING wielka pomoc firmom – literatury klasycznej. Chociaż często powstają spory między bibliophiles jak do klasycznych dzieł – bestsellerów, czy nie? Większość zgadza się z opinią, że jeśli Classic Edition jest popularny i ma wysoki poziom sprzedaży, to można bezpiecznie nazwie bestsellerem.

„Inne” bestseller

Wielu miłośników książek, a wśród internautów. Blogerzy często publikuje swoje wykazy dzieł literackich, mogą one zawierać bardziej precyzyjne, świeże i ciekawe informacje niż w drukowanych czasopism. Głębokie wejście do naszego życia z Internetu, komputerów, smartfonów i innych atrybutów nowoczesny mocno urozmaica nasze życie – coraz bardziej popularne publikacje online, gry komputerowe, zdalne szkolenia i, coraz częściej, jest użycie terminu „bestseller”. W odniesieniu do wzrostu informacyjnego i technicznego pojęcia ludzkości i będzie zdobyć szerokość.

„Rosyjski bestseller”

W kinie częściej słowo „bestseller” oznacza najbardziej oceniane lub filmy na dużym budżecie. Program „Russian bestseller” prezentuje swój szczyt publiczność wzór. Kolekcja multi-rodzajowych i wielo-tematycznych obrazów są zjednoczeni przez jeden, najważniejszy cel – urzekają widza, zanurzyć go w świat swoich ulubionych bohaterów, dostać się ponownie przeżyć, kochać, aby rozwiązać ten skomplikowany układ wrogów i naprawdę cieszę się wygrać. Dla wielu widzów jest dziś ulubionym programem. Bestseller raz nadrukowane na papierze, otrzymała drugą – jego ekranizacją – życie, grał z nowych kolorów i odcieni. Malowidła wybrany kanał jest doskonały, to tylko bardzo popularnych filmów i serialu, gdzie doskonalił umiejętności ulubionych aktorów pozwala każdą minutę na niebieskim ekranie, aby spędzić z przyjemnością. Kanał TV „Rosyjska bestseller” przeznaczony jest dla szerokiego grona odbiorców, to mężczyźni i kobiety od 30 do 75 lat. Każdy znajdzie czas, aby obejrzeć swój ulubiony film, t. Aby. Audycji kanału przez całą dobę, przy okazji, bez przerw reklamowych. Miłego oglądania.