546 Shares 2611 views

„Spowiedź”: tajemnice życia i tragedii

Większość ludzi jest bardzo zainteresowany w życiu osobistym cudzej, jak również uznanie i tajemnice. Tak więc, przeniesienie „Spowiedź” to wszystko zapewnia widzom. Tutaj cała zabawa!


Transfer „Spowiedź”: historia powstania i istnienia

Żyć wiele programów na życie i losy ludzi, zawsze były interesujące dla publiczności. Zatem przeniesienie „Spowiedź wyemitowany przez NTV w grudniu 1996 i był odległy zainteresowanie publiczności aż do ostatniej chwili swego istnienia. Potem było zgłoszenie do programu „zbrodnię” i był śledcza z deklaracji i faktów oraz analizy sytuacji psychologów. Ale w 2004 roku (kiedy nastąpiła zmiana przywództwa), zdecydowano się nieznacznie zmienić transmisję. Teraz, w jednej kwestii przejechałem historię o charakterze przestępczym. Następnie, pod koniec 2000 roku, program zaczął brać udział zwykłych ludzi, a nawet gwiazd, które ujawniają swoje sekrety, pokryte szczegóły jego życia. A w 2011 roku wokół jednego zagadnienia (nazwano „Między nami, dziewczęca i obejmowało tematykę mniejszości seksualnych), nawet skandal. Tak czy inaczej, program trwał Bole 10 lat i podkreślił wiele opowieści. Bohaterowie dzielić ich poglądy i doświadczenia, rozmawialiśmy o tym, jak nie wiedział, aż w pewnym momencie jeden.

w 2013 roku wziął udział w programie "The Confession" Ksenia Borodina (prowadzi projekt telewizyjny "Dom-2"). Mówiła o jej związku z wokalista „Dynamite” Leonid Nerushenko. Para była szczęśliwa i myśli o przyszłości, ale katastrofa, a Leonid zmarł. Następnie rozpoczął karierę w Xenia „Dom-2”, gdzie pracuje do dziś. Borodina powiedziano wiele na temat tego projektu. Rozmawiali o tym, jak Ksenia rozpoczęła swoją działalność w obliczu wyzwania. Dzieliła jak rozwinął jej związek z byłym mężem ma Yuriem Budanovym, który następnie musiał praktycznie walczyć. Ponadto Xenia powiedziano wiele o swojej ukochanej córki Marusya, a także rodziców. Dziewczyna dotknęła temat jego pseudonim, wyjaśniając, dlaczego wybrał.

transmisja zamykania

Do transmisji NTV „spowiedź” w 2013 roku stało się ostateczne. Faktem jest, że zarząd kanału postanowił zamknąć kilka programów, wśród których był również ten. Producenci wytłumaczyć faktem, że przeniesienie prawie przeżył swoją przydatność. Ponadto, aby nie oddać ją do odtwarzania i zwolnij czas która zbiegła się z czasem wyjścia innego programu na konkurencyjnego kanału ( „as is” na pierwszym kanale). NTV Zarząd wyjaśnił, że potrzeba, aby otworzyć inne projekty, które będą interesujące dla publiczności, i wiązać je. Podczas oglądania „Spowiedź” był emocjonujący do ostatniej wersji. Nie tylko ludzie po drugiej stronie ekranu byli zaskoczeni, a nawet zdziwiony, głupoty, brutalności i beznadziejności sytuacji bohaterów.

Podsumowując, możemy tylko dodać, że chociaż transmisję i przestała istnieć, ale nie fakt, że nie otworzy się ponownie. Po tym wszystkim, kierownictwo każdego kanału definiuje zestaw programów, biorąc pod uwagę opinie widzów, którzy są bardzo zainteresowani w życiu innych ludzi.