393 Shares 991 views

„Kto chce być milionerem”: praca transmisji i jego biografię

A wiesz, kto jest „Kto chce być milionerem?” Czy jesteś zainteresowany w biografii i życiu osobistym tego imponującego i dobrze wykształconego człowieka? Ten artykuł zawiera niezbędne informacje na temat jego osoby.

informacje ogólne

Od lutego 2001 roku na kanale idzie pokaz intelektualnej transmisja Główny „Kto chce być milionerem?” – Dmitriy Dibrov. On jest po dziś dzień, raz w tygodniu, to pojawia się w ramce.

Nie wszyscy pamiętają, że ten program był emitowany na NTV w okresie od października 1999 do stycznia 2001 roku miała inną nazwę – „! O szczęściarzem”. Początkowo prowadził transferu Dibrov Dmitry. Ale w 2001 roku, wszyscy producenci drastycznej zmianie. Nowy przewód został mianowany Maxim Galkin. Jego biografia i życie osobiste jest znany wielu w naszym kraju.

Jak dla Dmitrija Dibrova, zaczął transmitować w grudniu 2008 roku. Widzów przepojony współczucia dla niego. Rostov tupot i łatwy zez stał się głównym „Chip” prezentera telewizyjnego. A teraz spójrzmy na jego biografii.

Dzieciństwo i młodość za czas

Dibrov Dmitriy Aleksandrowicz urodził się w 1959 roku (14 listopada) w Rostów nad Donem. On jest od renomowanego i wykształconej rodziny. Ojciec naszego bohatera, Alexander Afanasievich był dziekanem miejscowego uniwersytetu. Matka wychowuje dwóch synów – starszy (Vladimir) i młodszych (Dmitry). Rodzina nie jest pozbawiony. Rodzice często kupują jakości odzież i ograniczonych jedzenie.

Gdy Dima był 4 lat, mój ojciec i matka rozwiedli. Stało się to za obopólną zgodą, bez skandali i skarg. Wkrótce jego matka, Tatiana V., ożenił się po raz drugi. Dmitri pojawiła ojczym.

studentship

Po ukończeniu szkoły średniej, nasz bohater złożył dokumenty do uczelni, gdzie jego ojciec pracował. Jego wybór Wydziału. Dymitr został wpisany na uniwersytecie. I to była jego osobista zasługa. Ojciec nie miał nic wspólnego z nim. W 1981 roku otrzymał długo oczekiwany dyplom Dibrova. Od teraz, przed nim, wszystkie drogi były otwarte.

Moskwa Conquest

Dima doskonale zdawał sobie sprawę, że nie może stać się popularną osobą w Rostów nad Donem. Więc udał się do Moskwy – miasto możliwości. Utalentowany i pewny siebie facet pracował w kilku publikacjach. Wśród nich są gazeta „Moskowskij Komsomolec”, a agencja TASS.

kariera telewizyjna

W 1987 Dibrov postanowił spróbować się w nowej dziedzinie. Mówimy o telewizji. Początkowo był przygotowanie muzyczne tematy programu „Vzglyad”. A w 1988 roku Dmitrij wprowadzono po raz pierwszy w kadrze. Został mianowany mistrzem projektu telewizyjnego „Instalacja”. W 1993 roku program został zamknięty. Ale Dibrov nie zamierza opuścić telewizji.

W okresie od sierpnia 1997 roku do końca 1998 roku na kanale „TeleExpo” wyszedł z programu „Antropologii”. Potem zaczął nadawać na NTV. Od 1999 roku Dmitrij prowadził program „O szczęściarz!”. Ratingi były niesamowite.

W kwietniu 2001 r Dibrova wykonane kuszącą propozycję – na czele Dyrekcji nocne transmisji na ORT. Nie mógł przegapić takiej szansy. W 2004 Dmitriy Aleksandrowicz opuścił stanowisko. Od 2005 do 2006 roku pracował w kanale „Rosja”.

W 2008 roku Maxim Galkin opuścił show „Kto chce zostać milionerem?”. Ołów, który go zastępuje, został znaleziony natychmiast. Zostali Dmitriy Dibrov. Najlepszymi kandydatami były po prostu nie można znaleźć. Po tym wszystkim, nasz bohater miał wszystkie niezbędne cechy (WIT, wysoka inteligencja, reprezentacyjny wygląd), jak również bogate doświadczenie w telewizji.

Dziś tysiące Rosjan, jeden z jego ulubionych programów jest uważany za show „Who Wants to Be a Millionaire?”. Głównych przyczyn nich tylko pozytywne emocje.

życie osobiste

Po raz pierwszy ożenił się w 1983 roku Dmitrij. Jego nazwa została wybrana Elvira. Młoda para Uważa się, że ich związek będzie silny. W 1985 roku stało się dodatkiem do rodziny. Urodził się syn Denis. Jednak rok później zerwał rodzinę.

Druga żona naszego bohatera była Olga. W 1989 roku dał mu uroczą córkę o nazwie Lada. To małżeństwo trwało 7 lat.

Wkrótce wiodącym "Who Wants to Be a Millionaire" spotkała nową miłość. Jego serce zostało podbite Rostów modelu Aleksandra Szewczenko. W marcu 2008 roku, wzięli ślub w urzędzie stanu cywilnego. W kolejnych miesiącach, para często kłócili się, aby poukładać i byli zazdrośni o siebie osobie trzeciej. W styczniu 2009, Dmitry i Aleksander oficjalnie rozwiedzeni.

nowa rodzina

Prawdziwe szczęście nadawca znaleziono młodą piękną Polinoy Nagradovoy. W chwili ich znajomości dziewczyna 17 lat. Gospodarz „Who Wants to Be a Millionaire?” Przez długi czas i uporczywie zalecać ją. W efekcie udało mu się zdobyć serce Pauliny.

W marcu 2009 roku kochankowie byli małżeństwem. I po 11 miesiącach, mieli pierworodnego syna – Sasha. Para marzył o dużej rodzinie. I wydaje się, że zostały one przesłuchane w biurze nieba. W grudniu 2013 roku urodził się drugi syn Pauliny i Dmitry. Chłopiec został nazwany Theodore. Aw maju 2015 po raz trzeci Dibrova zostali rodzicami. Krewni i znajomi gratulowali im innego syna – Ilya. Teraz prezenter i jego żona marzy o narodzinach dziewczynki.

Sons – przyszli Kozacy

Jego dzieci Dmitri przynosi dyscypliny i porządku. Sasha, Fiodor i Ilya już rytuał przejścia w Kozaków. Gospodarz "Who Wants to Be a Millionaire?" Jest dumna ze swojego pochodzenia. Marzy, że jego synowie w przyszłości wojska kozackie, by stać się prawdziwymi mężczyznami. Młoda żona w pełni podzielił pogląd Dmitry.

Konkludując

Mamy nadzieję, że przedstawione informacje w artykule w pełni zaspokoić ciekawość fanów show „Kto chce być milionerem”. Prowadząc transmisję – prawdziwy profesjonalny, przykładowy Family Man i pełny rozwój osobowości. Życzymy mu sukcesów w swojej karierze i dobrego samopoczucia w życiu osobistym!