555 Shares 1736 views

Thriller z nieprzewidywalny finał: eleganckie, stylowe, sprytny

Jednym z ulubionych gatunków fanów filmu, „smakoszy”, która kocha splątane Działki – thriller. Słowo emocji, co przekłada się na angielski jako „awe”, mówi sama za siebie.


trendsetter

Siedząc wygodnie przed niebieskim ekranie, lub przejście na sesji filmowej, osoba, która wybiera ten gatunek, przewidywanie podniecenia. Zwłaszcza, jeżeli stwierdzi, thriller z nieprzewidywalnym wynikiem, z których bardzo wiele. Słynny hinduski Nellyattu Manoj Shyamalan był rodzajem „trendu” seter, usuwając w 1999 roku jego „Szósty zmysł”, opowieść o psychologa (Bryus Uillis) i chłopca, który widzi zmarłych (Haley Joel Osment). Dzięki temu zaczął odliczanie filmy o duchach, które nie wiedzą, że padły. Należą do nich „innych”, których autorem jest Alejandro Amenabar z Nicole Kidman czy później „Wymarzony dom”, w którym zagrał duet Deniel Kreyg – Reychel Vays. To jest naprawdę thriller z nieprzewidywalnym wynikiem, gdzie finał jakoś już dowód na białe i czarne czarne jest białe szybko. Shyamalan nie kończy, lubi zaskakiwać, jak wcześniej. Na przykład, niech nie arcydzieło, ale ciekawy jego film „The Village” jest również bliżej miana zaskakuje całą swoją patrzącego.

DiCaprio i inni

Kolejny utalentowany reżyser Christopher Nolan lubi niepokoić widza tak, że koszty można tylko zastanawiać się, jak sam reżyser nie plącze się do ostatniej klatki pomysłowo tkanej sieci filmowej narracji. Znamiennym przykładem – „Pamiętaj”, filmu, w którym główny bohater (grany przez Gaya Pirsa) był chory bardzo rzadka forma amnezji. Nolan poszedł na nakręcić thriller o nieprzewidywalnej wymiany i wydał kolejne arcydzieło – „Incepcja” z Leonardo DiCaprio w roli tytułowej. Sam DiCaprio bardzo zyskał w ostatnich latach w zakresie działania. On całkowicie wycofała się z obrazami i debiutanckiej roli, w której dyrektorzy mają wykorzystać tylko jego cech zewnętrznych, a wyróżnia się w innej, nie mniej ciekawą pracę. Było to filmowa adaptacja bestsellerowej amerykańskiego pisarza Dennisa Liheyna „Shutter Island”, który ukazał się na ekranach w nadchodzącym roku „Elements”. Grafika Martina Skorseze może również być przypisane do kategorii „najlepszy thriller z nieprzewidywalnym izolacji” na zakończenie obala wszystkie domysły publicznej, a nawet szokujące. Warto wspomnieć o wspaniałym obsadzie DiCaprio – Dzhek Nikolson – Mett Deymon (kto je i dołączył Mark Wahlberg), utworzony w drugim filmie Scorsese zdobył Oscara „4” – „Infiltracja” w 2006 roku. I Hong Kong, „Infernal Affairs” i jego shtatovskih remake'u „Infiltracja” – thriller z nieprzewidywalnym wynikiem.

Z góry nogami

Brytyjski reżyser Denni Boyl, którego „Slumdog” wziął top „Oscara” w 2008 roku, lubi eksperymentować. Bierze niecodzienny opowieść o narkomanów ( „Trainspotting”), pokazuje ludzką tragedię, która pojawiła się na granicy życia i śmierci ( „127 godzin”), rozwija się obraz globalnej epidemii ( „28 godziny”). Wszystkie (lub prawie wszystkie) z jego kreacji – thriller z nieprzewidywalnym wynikiem. 2013 dał nam następujące kontrowersyjne matryc – „Trans” Zaczynając jako zwykły detektyw o napadzie na London aukcja będzie kontynuowana jako dramat psychologiczny amnezję bohater kończy „Trans” jest dosłownie historia odwrócenie do góry nogami. Ich role w thrillerze znakomicie prowadzony przez Szymona, więc dotykając w próbie ratowania (Dzheyms Makevoy), Frank – niejednoznaczny łotr (Vensan Kassel) i Elizabeth, atrakcyjny i mądry (Rosario Dawson). Przekonaj się sam, patrząc na „trans”!