136 Shares 8895 views

Ruder Constantine biografia ze zdjęciami

Jak dużo wiesz o Constantine Ruder? Jeśli nie od razu przypomnieć, kim on jest, to przeczytaj nasz artykuł, który mówi o tym sprytny młody człowiek.


Kto jest Karl Ruder?

Słynny Constantin Ruder? „Co? Gdzie? Kiedy? „- od dawna znany program, który stał się kluczowym punktem w jego życiu. Krótko mówiąc, ten człowiek jest znany przede wszystkim z faktu, że zespół ekspertów doprowadziły do 26 października 2013 roku udało nam się zdobyć publiczność i odpowiedzieć na prawie wszystkie pytania. Constantin Ruder niespodziewanie stał się kapitanem i przeszedł wszystkie pozycje. Ten młody człowiek z modnych okularach i nieogolony, jak hipster, wykazały, że intelektualiści mogą wyglądać inaczej.

W tym momencie gra „Co? Gdzie? Kiedy? „Ma nieco inny format, a poprzez przyciąganie nowych i młodych zespołów przyciąga dużą publiczność.

Krótka informacja na temat transferu

Program ten opiera się na następującej zasadzie: grupa intelektualistów zaangażowanych w pewnego rodzaju hazardu. Są wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności, aby współdziałać ze sobą można zarobić prawdziwe pieniądze i uzyskać zaszczyt przyznania. musi konkurować z publicznością koneserów – ostatni wysłane różne problemy, z których wybierane są najlepsze.

Cała sytuacja przypomina grę w kasynie: to ceny – dużo pieniędzy i wymiany walut jest wiedza.

Ten program jest nadawany nieprzerwanie od 1975 roku, co oznacza, że 2015-ta odbędzie się w dniu 40. rocznicy tej transmisji intelektualnej. Dzięki zaangażowaniu młodych członków udało się ponownie podkreślić publiczność telewizyjnego dla tego projektu. Jednym z najbardziej pamiętnych jest polecenie Konstantina Rudera. Ale wszystko w szczegółach.

Constantin Ruder: biografia

Urodzony Ten utalentowany i wszechstronny rozwój młodych ludzi, w 1989 na Uralu, a mianowicie w miejscowości Ozersk. W swoich 26 lat jest już popularne, i są rozpoznawane w całym kraju. Facet był w stanie osiągnąć dużo, i że on zasługuje na pochwałę i szacunek.

Constantin Ruder, którego biografia jest uważana w artykule, ukończył South Ural State University z wyróżnieniem. Uczył się dobrze i doceniane możliwość nauczenia się czegoś nowego. Po studiach pracował w zakładzie izotopu promieniotwórczego nazwie „Mayak”. Nie radzi sobie z jego obowiązków służbowych.

Ale w 2012 roku wszystko się zmieniło, bo Ruder Konstantyn postanowił spróbować się w nowej dziedzinie i wysłany kwestionariusz, aby pokazać „Co? Gdzie? Kiedy?”. Ku jego zaskoczeniu, zdał wszystkie wybory, a nawet wyznaczył nowego kapitana zespołu. Od tego momentu rozpoczęła się zupełnie inne życie.

Zespół Constantin Ruder: skład

Człowiek stał się kapitanem młodego zespołu ekspertów, który jednak pokazał, że jego erudycja i alfabetyzacji nie są gorsze od bardziej doświadczonych mistrzów i wybitnych intelektualistów.

W uzupełnieniu do ruder. Zespół zawarte jedna dziewczyna pochodzi z Uralu. Ten Aleksandra Zolotova. Zespół sześciu osób jest również Nikita Barinov Ildar Nizams Eugene Fionov Jegor Bardanov.

26 października 2013 odbyła się pierwsza poważna i możemy powiedzieć, udana gra młodych ludzi. Zespół Constantin Ruder mógł wygrać widzów z wynikiem 6: 2. Jest to bardzo dobry wynik, a pod wieloma względami faceci winni tak pewny zwycięstwa ich skoordynowanych działań i jego kapitana, którzy czuli wielką sytuacji i prawie nigdy się nie myli.

Zgodnie z wynikami w grze Ruder Konstantyn został uznany za najlepszego znawcy serii i otrzymał honorową nagrodę.

Recenzje innych członków zespołu o grze i ruder kapitanem

Nikita Barinov skomentował, co się dzieje na antenie: „Było to gra zespołowa, jakaś spójność. Udało nam się poznać siebie lepiej i wyrażać siebie w pełni. "

Znaczenie dobrego i dobrze skoordynowanej gry zespołowej i zauważyłem innych uczestników programu. Aleksandra Zolotova zwróciła uwagę na znaczenie prawidłowej postawy oraz fakt, że wszystkie przyczyniły się: „Każdy miał pomysł i nagłe przebłyski. Na pierwszy ildar, potem Nikita, a potem na mnie. Kostia wychowane i rzadko złe prawo. "

Życie po zwycięstwie

Po pierwszych sukcesach i zwycięskiej udziałem młodego zespołu w tym inteligentne show dla młodego człowieka, wszystko się zmieniło. Constantin Ruder przeniósł się z rodzinnego miasta w prowincji i stały mieszkaniec metropolii, która jest Moskwa.

Ten sam człowiek powiedział, że chciałby, aby zatrzymać się w małym miasteczku i spokojnie spacer z psem w parku, ale jeśli chce się osiągnąć w życiu czegoś więcej, a następnie musiał przenieść się do wielkich metropolii, które czynił.

Po pierwszych zwycięstwach Ruder Konstantyn stał się sławny człowiek w swojej prowincji, a jego zaproszenie do różnych konferencji, spotkań, prezentacji młodych ludzi. Chwalił swoją rodzinną małego miasteczka.

Szczegółowe informacje na temat swojego życia osobistego i światopogląd ruder

Jak zatem sytuacja z kariery młodego intelektualisty? Jak zmienić swoje zwycięstwo w serialu? Ruder przyznaje, że jego życie radykalnie się przewrócił, bo zmienił się nie tylko miejsce zamieszkania, ale także rodzaju działalności.

Ponadto Constantine pisał również wiersze. Interesujące jest to, aby patrzeć na kontekst tego, co ruder fizyk z wykształcenia i wykorzystywane do pracy w zupełnie innym regionie daleko od poezji. W wywiadzie dla młodego mężczyzny, chciała wiedzieć, kim on jest z temperamentu swego myślenia i perspektyw. Ten Constantine powiedział, że uważa się za tekściarza, i byłoby bardzo zadowolony z szansy na spacer wzdłuż wybrzeża miasteczka. Jednocześnie teraz życie Konstantyna ma mniej liryczne dygresje ze względu na napięty harmonogram i ciężkiego obciążenia. W słowach ruder, nie jest bardziej zainteresowany w konfrontacji fizyków i autorów tekstów, a momentem, gdy różni członkowie społeczeństwa mogą efektywnie współpracować.

Według niego, taka współpraca jest obserwowane w zespole, w którym każdy członek przyczynia. Tekst piosenki można myśleć szerzej i podziwiać uroki tego świata, podczas gdy „techniczni” myśleć bardziej konkretnie i lądowania. Ale to wszystko pomaga pracować płynnie i reagować na różnego rodzaju pytania. W Internecie można znaleźć wywiady z młodymi intelektualistami, w której to odpowiedzi informacyjne do różnych kwestii związanych z programem, że uwielbiony, a także jego poglądów na temat najnowszych trendów w świecie.

Transmisja przyszłości „Co? Gdzie? Kiedy? „Wydaje się być dość specyficzne i rzeczywiście Ruder pozytywnie mówił o swoich doświadczeniach w programie. On jest ustawiony do dalszego udziału w grze. Konstantin pewien erudycja jest nadal istnieje i nadal odgrywa ważną rolę w rozwoju każdego człowieka.

wniosek

Ruder Constantine pokazał dobry przykład, że ta wiedza jest bardzo cenna, że internet i wszystkie nowoczesne technologie, które nie mogą być zabrane lub wymienić. Jak wyraźnie zauważył, możliwość szybko znaleźć odpowiedź na każde pytanie Wikipedii stwarza pozory wiedzy i edukacji.

Dlatego możemy mieć tylko nadzieję, że inni przedstawiciele młodszego pokolenia będą inspirowane przez tych pomysłów i będzie starał się rozwijać wszechstronnie. W międzyczasie można poczekać z wydaniem nowych gier z zespołem Constantine Ruder.