127 Shares 4226 views

Telefon „Phillips h5500”: specyfikacje techniczne i opinie ekspertów

Firma „Philips” na pewno wie dużo przycisku (i nie tylko) telefonów. Regularnie wyprzedane nowych modeli, które z powodzeniem ponownie i ponownie napełnić się już znaczną gamę produktów firmy. Innym utworzenie spółki był telefon pod nazwą „Philips h5500”. Tradycyjnie, wszystkie pojazdy firmowe można podzielić na kilka kategorii. Szczególnie głęboko idziemy w tym temacie nie będzie.

Wystarczy powiedzieć, że istnieje wyraźna tendencja w firmie, zredukowana do produkcji modeli ze wskaźnikami efektywności energetycznej. W rezultacie, wynika, i długi czas pracy baterii bez ładowania z gniazdka. Być może, dla właścicieli urządzenia i ją kochał – za to, że nie muszą się martwić, że będzie wyłączyć w najbardziej nieodpowiednim momencie.

Telefon „Phillips h5500”: cechy i funkcje

Dzięki bardzo wydajnego akumulatora (i jego pojemność wynosi około trzech tysięcy mAh), urządzenie może pracować przez bardzo długi czas. Zastanawiam się, co inżynierowie byli w stanie umieścić tyle energooszczędny akumulator w aparacie wyposażonym w przekątnej zaledwie 2,4 cala. Decyzja ta spowodowała ekspertów w dziedzinie telefonów komórkowych oklasków. Mimo to, spodziewano się, że urządzenie nie będzie jak większy, a to byłaby znacząca wada. Jednak pracownicy nie dostają pieniądze za nic.

Więc, ekran jest oparty na matrycy technologii IPS. Pozwala to właściciel telefonu przez długi czas w kontakcie z wyświetlaczem wizualnym bez znaczącej szkody dla oka, lecz następuje hodowlę jakość obrazu. Telefon „Phillips Ksenium h5500” obsługuje dwie karty SIM, na której urządzenie ma oddzielne sloty. Urządzenie nie jest szczególnie wysokiej jakości aparat osadzone (jego rozdzielczość wynosi tylko 5 megapikseli). Jednak oprogramowanie jest zarejestrowana funkcja automatycznej regulacji ostrości, co pozwala na osiągnięcie takiej uchwały nie jest najgorszy strzały.

Reszta notatki, telefon jest „Phillips h5500„opinie, o których można przeczytać na końcu tego artykułu, jest logicznym rozszerzeniem gamy produktów firmy. Mianowicie to zaktualizowana wersja modelu H623. Cóż, jeśli coś takiego, byłoby bardzo interesujące zobaczyć, co to jest, że zmieniła się w temacie dzisiejszego przeglądu w stosunku do swojego poprzednika.

Opcje

Co znajdziemy w opakowaniu? Zakres dostawy jest bardzo, bardzo przeciętne i typowe dla tego typu urządzeń. W rzeczywistości, skrzynka jest przede wszystkim sam telefon, jak również pojemność baterii 2900 mAh z nim. Dodatkowo, będziemy w stanie znaleźć kabel MicroUSB standard – USB, który jest przeznaczony do podłączenia do zasilacza sieciowego. Może być również używany do synchronizacji z komputerem osobistym lub laptopie.

Oprócz wszystkich wyżej wymienionych, w opakowaniu można znaleźć oczywiście ręcznego i karta gwarancyjna. Kompletny cały zespół adapter za pomocą którego można naładować telefon od sieci, jak i przewodowej stereofoniczny zestaw słuchawkowy jest bardzo średniej jakości.

projekt

Jest możliwe, że czytelnik w czasie korzystania z H623 maszynowego. W tym wypadku, natychmiast znajdzie wiele wspólnych cech w tym modelu i „Phillips h5500”. Można powiedzieć, że konkretne pomysły pierwsze urządzenie, które jednak nie znalazły pełnego praktycznego zastosowania zostały określone. Oto h5500 i była kontynuacją tej idei, to wcześniej wymienione czynniki inżynierowie z powodzeniem wdrożony.

wymiary

Urządzenie okazało się dość ciężki. Ogólnie rzecz biorąc, obudowa może być nazywany monoblok, a to jest absolutnie żadnych błędów. Ponadto różni się grubością. Teraz główny trend na rynku smartfonów jest dążenie do aparatury cienkość. I w tym rodzaju wyścigu, „Phillips h5500” wyraźnie nie jest na pierwszym miejscu. Wymiary urządzenia we wszystkich trzech płaszczyznach 124 zawierają od 53 do 15,5 mm. Telefon waży 156 gramów. Tak, krupnovat, oczywiście, ale pamiętajmy, że to, co bateria jest zainstalowana w urządzeniu. Następnie wszyscy musimy stanąć na swoim miejscu.

jakość wykonania

Według tego parametru, a nie mają nawet reklamacje nie powinno. Monolityczna konstrukcja pod warunkiem, dobrze, że nie pogorszy się, a korzystanie z plastiku jak budowa ciała materiału nie ma na to uwagę. Generalnie, urządzenie jest montowane jest naprawdę wysokiej jakości. Nic w nim skrzypi i nie spaść, luz podczas operacji stwierdzono. Ponadto pozytywnym czynnikiem w zakresie montażu i niezawodnością stał się masowy telefon. Choć czuł rodzaj bardzo masywny, ale to dodaje siły. Więc dlaczego nie wtedy?

Powierzchnie boczne

Są specjalne wkładki, które posiadają w widocznym miejscu. Twarze, które są wykonane w podobny sposób może poprawić niezawodność retencji telefonem w ręku. I to nie tylko bezpieczeństwo, ale również komfort. Przypadkowym upuszczeniem z rąk maszyny będzie praktycznie niemożliwe, szanse na to są zredukowane niemal do zera. Przy okazji, mówiąc o kolorowymi wkładkami, są szare. Generalnie, większość ciała jest oprawione w czarne, tak szare elementy są w dużej mierze wyróżnia się na tle takiego zespołu. I nie jest to wina, ale decyzja projekt celowy, który można by nazwać przewagę.

Górny koniec

On osłonięte standardowe złącze 3,5 milimetra, do którego można podłączyć zestaw słuchawkowy do komputera i przewodowe słuchawki stereo.

Dolny koniec

Tutaj znajdziemy standard microUSB portu do podłączenia odpowiednich kabli i synchronizacji z komputerem PC (lub laptopa). Poza tym, to służy do podłączenia do zasilacza sieciowego, z którego bezpośrednim ładowania baterii telefonu.

sterownica

Przyciski głośności i zasilania znajdują się na ścianach bocznych. Ale oddzielnym elementem, który pozwoli na sterowanie aparatem, telefon nie. Był w modelu H623, ale w przypadku h5500 z buttona, inżynierowie postanowili porzucić. Rocker pozwala zmienić tryb dźwięku, a także manipulować głośność odtwarzania muzyki w odpowiedniej aplikacji do obsługi multimediów.

tylny panel

To nie jest po prostu kombinacja niewielką ilością błyszczących wstawek zintegrowane w metalowej konstrukcji. Interesującą rzeczą jest to, że te wstawki znajdują się wyłącznie na przeciwległych końcach: górny i dolny. Jest możliwe, że projektanci telefonów są przy użyciu takich rozwiązań próbowali dokonać najbardziej oryginalne wzornictwo. Ale w rzeczywistości, widzimy, że jest ona ucierpieć. Po pewnym czasie po wystarcza do metalowej pokrytej przez sieć małych (a być może większa, w zależności od warunków pracy) pęknięć.

Telefon "Phillips h5500". Liczba właścicieli

Wielu kupujących urządzenia, o których mowa w słabej jakości słuchawki. Dzwonki, które są dostępne w standardowym zestawie dzwonków mają, mówiąc, obrzydliwe jakość dźwięku. Przedmiotem naszego dzisiejszego przeglądu został stworzony dla tych połączeń, a to oczywiste na pierwszy rzut oka. Więc dlaczego inżynierowie firmy zostały pominięte tak ważnego punktu? To tylko się domyślać.

W menu serwisowym, to jednak możliwe, aby jakieś skomplikowane manipulacje, które częściowo rozwiązać problem z dźwiękiem. Obudowa jest z pewnością ciężkie. Dla niektórych może to być również wskaźnik ujemny. Niemniej jednak, ten temat został omówiony w połączeniu z baterią urządzenia, tak aby narzekać i napisać wyraźnie Ogólny braki smartfonów nie będzie. Urządzenie 3G nie jest obsługiwany, tak aby modem z urządzenia nie działają.