333 Shares 9175 views

Smartphone "Sony C4": opinie, opisy, specyfikacje, ceny

Stylowy smartfon z srednemi parametrach technicznych i dokładnie taką samą cenę – „Sony C4” a Recenzje właścicieli tego urządzenia, jego specyfikacji i składnik oprogramowania zostaną uwzględnione w proponowanym materiałem. Koszt telefonu są także dzisiaj.

Na których urządzenie jest skierowane

rozwiązanie mid-End – A "Sony C4". Cena, specyfikacje i składnik oprogramowania w tej kwestii. Ten gadżet może być opisana jako urządzenie o dużej przekątnej ekranu dotykowego średnich specyfikacji sprzętu, dobrej autonomii i stosunkowo najnowszej wersji oprogramowania systemowego. Jest to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą tani średniego szczebla smartfon dla każdego dnia. To właśnie w tym przypadku „C4” Sony może osiągnąć swój pełny potencjał.

Wygląd, ergonomia

Pojedyncze wejście dotyku – jest to „Sony C4”. opinie wydzielania dużych wymiarów ekranu w tym urządzeniu. Zazwyczaj panel sterowania w tym przypadku przyjmuje się na dole wyświetlacza. Powyżej znajduje się logo producenta, w słuchawce. Jest wyświetlany również przednią kamerę, oświetlenie jej w oczy i elementy czujników. Po prawej stronie gadżetu są zgrupowane przyciski blokady, aby sterować kamerą i wyregulować głośność.

Po przeciwnej stronie ma przewodowego portu „MikroYuSB”. Na szczycie jest tylko port audio. Na dole można znaleźć otwór używany mikrofon. Znajduje się za głównego aparatu, jego podświetlenie i głośnik. Pokrywa się i ścian bocznych są wykonane z tworzywa sztucznego z matowym wykończeniem. Ergonomia są dobrze przemyślane, to nie jest trudne, aby obsługiwać go jedną ręką.

edytor

klasy średniej procesor MT6752 z 8 modułów obliczeniowych (technologia True8Core) stosowane w „Sony C4”. charakterystyka Ten układ nie jest z pewnością do flagowego procesora, ale rozwiązania entry-level może dać szanse. Każdy moduł oparty jest na dość świeżą architektura „A53” i wspiera oprogramowanie 64-bitowe.

Wśród innych cech procesora należy przeznaczyć technologii CorePilot. Jej istotą jest to, że częstotliwość układ jest zmniejszona lub zwiększona dynamicznie w zależności od złożoności problem jest rozwiązany, temperatura procesora i jego ogrzewania. Maksymalna częstotliwość może osiągnąć w tym przypadku 1,7 GHz. To rozwiązanie jest idealne procesor z oprogramowaniem, który jest zoptymalizowany do zadań wielowątkowych. Ale o aplikacjach jeden i dwa przepływowe, że nie można powiedzieć. Wszystkie takie same częstotliwości 1,7 GHz z tej sprawy pokaże się. Reszta tego typu smartphone można uruchomić żadnego programu, który jest „Android” platformy. Ale tu jest najnowszym i najbardziej wymagających zabawki trójwymiarowe nie pójdzie na nim na najwyższym ustawieniu.

karta graficzna

Smartphone "Sony C4" jest wyposażony w akcelerator grafiki "Mali-T760." Znakomita wydajność , to akcelerator może się pochwalić, ale na pewno nie kopie otarcia. Oznacza to, że średni poziom roztworu. Jego główną cechą jest to, że obsługuje wyświetlacze o rozdzielczości 1920×1080. I właśnie taki wyświetlacz jest stosowane w tym urządzeniu, z zawarciem i przetwarzania informacji graficznej w tym przypadku on radzi sobie.

pokaz

Phone „Sony c4” posiada posiadania ekranu 5,5 cala, matryca jest wykonana z technologii „IPS”. Kąty widzenia to po prostu wspaniałe, oddawanie barw nie wnosi sprzeciwu. Rozdzielczość wyświetlacza, jak wcześniej wspomniano, jak również doskonała do daty 1920 x 1080. Oznacza to, że gęstość pikseli – 401 ppi, jest to doskonały stosunek jakości do smartfona średniej klasy. Pojedynczy piksel w tym przypadku, nie ma specjalnych środków jest trudne do zauważenia. Ogólnie rzecz biorąc, na ekranie w tym przypadku przede wszystkim pochwały.

pamięć

2 GB RAM i pojemności 16 GB osadzonego informacji – że takie podsystem pamięci w „Sony Iksperiya C4”. Około połowa RAM (to znaczy, 1 GB) zastosowanego po aplikacji systemu początek urządzenie, a reszta jest przeznaczona do rozwiązania zadania użytkownika. Około 4 GB zintegrowanej hurtowni danych zajmowanej przez oprogramowanie systemowe, a inni użytkownicy mogą wykorzystać do zainstalowania oprogramowania lub przechowywania plików osobistych (zdjęcia, wideo lub różne dokumenty, na przykład).

W większości przypadków, kwoty te powinny być wystarczające do wygodnej pracy na smartphone. Ale dla bardziej zaawansowanych użytkowników, to może nie wystarczyć. W tym przypadku możliwe jest, aby zainstalować dodatkowe dysk o maksymalnej pojemności 128 GB. Jest to z pewnością wystarczy dla nawet najbardziej wymagających właścicieli. Aby nie stracić w razie awarii telefonu najcenniejszych danych, zaleca się, aby używać do przechowywania kopii wszelkich usług w chmurze.

autonomia

Pojemność wbudowanej nieusuwalne baterii wynosi 2600 mAh w „Sony C4.” Charakterystyka sprzętu tego urządzenia sprawiają, że można liczyć na 2-3 dni na jednym ładowaniu go. Ale to jest wartość godziwa dla przeciętnego poziomu obciążenia urządzenia. Gdy zwiększa się obciążenie, wartość ta zostanie zmniejszona do 1 dnia.

Najmniej wszechczasów będzie wystarczająco jednym cyklu ładowania akumulatora podczas pracy na gadżetu niektórych wymagających grach (jak „Asphalt 8» lub «» GTA). W tym przypadku można oczekiwać maksymalnie 6 godzin. Po tym konieczne jest, aby umieścić urządzenie do ładowania. Jeśli używasz smartfona do minimum, możemy śmiało liczyć na 4 dni pracy. Z pozycji autonomii tego gadżetu jest niczym niezwykłym nie może się pochwalić. Ale nic złego o nim też nie może powiedzieć.

kamera

Aparat dokładnie obecny wśród mocnych stron „Sony C4.” Przegląd Główne parametry nich są naprawdę imponujące. Czujnik jest w jej 13 megapikseli. Istnieje autofokus, stabilizacja obrazu, tryb HDR-i światła LED. Wszystko to kwota produkuje doskonałe zdjęcia w niemal każdej sytuacji.

Niektóre skargi powoduje jedynie fotografowania w słabym oświetleniu. Ale nawet w tym przypadku, poprzez zmianę ustawień, można osiągnąć akceptowalnej jakości. Ta kamera może nagrywać jako „Full EychDi” lub 1920 x 1080. Ten obraz jest aktualizowany 30 razy na sekundę. W przedniej części czujnika aparatu do 5 megapikseli i ma również system oświetlenia. Pozwala to na doskonałe pod względem jakości autoportretów. Ale dla połączeń wideo jego pojemność jest więcej niż wystarczająco.

interfejsy

Wszystkie niezbędne podstawowe interfejsy są dostępne w „Sony C4.” Przegląd jego specyfikacji oznaczać poparcie dla takich metod nadawania i odbierania danych:

 • Nie odnosimochnaya wersja tego gadżetu, a dzięki obsłudze dwóch kart SIM, zwany „C4 Sony dual”. Zarówno pierwszy jak i drugi modyfikacja wsparcie wszystkich sieci GSM, które istnieją dzisiaj.

 • Jednym z głównych sposobów komunikacji – to Wi-Fi.

 • przewidziane jest również „Bluetooth” do wymiany danych z tego samego urządzenia w tym urządzeniu.

 • W celu ustalenia położenia i nawigacji GPS, GLONASS i (w tym przypadku, jeden nadajnik może działać bezpośrednio z 2 układów) lub A-GPS.

 • „MikroYuSB” jest wyposażony w port do synchronizacji z urządzeniem komputerowym. Zapewnia ona także ładowanie baterii.

 • Do wyprowadzenia sygnału audio to standardowy port audio 3,5 mm.

miękki

„Sony Iksperiya C4” działa na podstawie najczęstszych platformy oprogramowania do tej pory – „Android”. Jego wersja, w tym przypadku – 5,0. O pojawieniu się aktualizacji do 5.1 lub 6.0 ma dokładne informacje. Ale nawet ta wersja jest wystarczająco, aby uruchomić większość istniejących aplikacji. Lista zainstalowanego oprogramowania w tym przypadku obejmuje następujące elementy:

 • Klienci społecznej.

 • Program zintegrowany z systemem operacyjnym.

 • Narzędzia zestaw firmy deweloperskiej „Google”.

opinie

Wśród głównych wad tego urządzenia, co oznacza, właściciele najczęściej, można zidentyfikować:

 • Stosunkowo mała pojemność akumulatora i, w rezultacie, skromny urządzenia wolnostojące. Rozwiązanie polega na połączeniu tych dwóch metod. Pierwszy z nich – jest użycie oszczędzania energii specjalnego oprogramowania, które pozwala zaoszczędzić czas pracy baterii (na przykład „Klin Master”). Druga wymaga zdobycia dodatkowej baterii zewnętrznej, która pozwala w razie rozładowania akumulatora głównego silny przedłużyć działanie.

 • Pojawienie się lekkim devaysa grzewczego podczas uruchamiania na nim wymagających zastosowań. Wada ta nie jest zbyt krytyczna i może być odłożone na bok.

Ale plusy zdecydowanie bardziej „Sony C4”. Recenzje zwykle przeznaczyć takie z nich:

 • Wysoka jakość głównych i przednich komór.

 • Doskonała jakość wyświetlacza.

 • Wysoka wydajność procesora.

 • Doskonała organizacja podsystemu pamięci.

cena

Dobry telefon nie może być tanie. To samo odnosi się do „Sony C4.” Ceny gadżetów w tej serii rozpoczyna się od 17500 rubli. Z jednej strony, jest to nawet jakoś zbyt dużo. Ale tutaj, z drugiej strony, to należy rozumieć , że to urządzenie jest średni poziom cen. W rezultacie ceny swoich bezpośrednich konkurentów nie spadnie poniżej $ 200 lub 16.000 rubli.

wyniki

Jeden z najlepszych gadżetów w segmencie rozwiązanie mid-range jest „Sony C4”. opinie o to po raz kolejny udowodnić. Jest to doskonałe urządzenie dla każdego dnia. Tak więc koszt jest w pełni zgodne z parametrami technicznymi i zainstalować oprogramowanie.