844 Shares 6448 views

Samsung Galaxy Alpha: recenzje. Smartphone Samsung Galaxy Alpha G850f: przeglądy właścicieli

Wielu z nas widział nową reklamę telefonu Samsung Galaxy Alpha. Opinii wielu ludzi sugerują, że przez obrazy maszyna wydawało się, że koreańska firma Samsung, wydając ten telefon ma coś jeszcze jabłko «kopia”, aby konkurencyjne ceny. Zgadzam się: model posiada również estetyczny metalowy korpus, duży ekran, na tyle dobra wydajność. W tym samym czasie, oczywiście, na Alpha jest tańsze niż te same iPhone 5S, choć usytuowane w przybliżeniu na tym samym poziomie – „nedoflagman”, który jest zbliżony do modelu top-end. Jeśli Samsung – S6, w przypadku iPhone – generacji modelu 6.


Dzisiaj mówimy o tym, co Samsung Galaxy Alpha (sprzężenie zwrotne, które zostaną pokazane również w tym artykule) można zadowolić swoich klientów.

urządzenie pozycjonujące

Zacznijmy wspólnego stanowiska przez producenta w zakresie tego typu smartphone. Jak już wspomniano, telefon wizualny jest nieco przypominający produktu firmy Apple tego powodu, że ma podobne wykończenia krawędzi metalowej obudowy, wykonane w ścisłej prostokątny kształt i jest oferowany w cenie urządzeń „high-end”.

Należy zauważyć, że Samsung Galaxy Alpha (Liczba sklepów sprzedających niektóre telefony potwierdzi tego) nie stara się tworzyć konkurencji przewodni – Galaxy S5 i S6. W związku z powyższym, twórcy celowo „przypisać” nowość ze swojej wiodącej pozycji na rynku, oferując je po niższych kosztach oraz położenie większego nacisku na flagowego (powyższe) komórkowych w swoich kampaniach reklamowych. Dlaczego tak jest? Porównajmy telefony alfa i S5 (S6 jak jeszcze zostać zwolniony) i zrozumieć siebie.

Porównanie z flagowego

W rzeczywistości, według którego parametry te telefony są różne, całkiem sporo. Chociaż, jak podano na Samsung Galaxy Alpha Opinie klientów wizualnie zwykły użytkownik tych telefonów można łatwo pomylić – tak podobną konstrukcję. Ale nic takiego nie można powiedzieć o „wypychania”.

Na S5 lepszy procesor, kamera, wyświetlacz, bateria, czujnik i silnik graficzny ekran (jeśli jest krótko mówić). Plus, flagowy ma obsługiwać USB 3.0, nowe OpenVG, najnowszy Lollipop OS. Tymczasem Alpha jest tańsza i dostępna jest w metalowej obudowie.

Okazuje się, że Samsung jest celowo stawia na bardziej zaawansowanym manufacturability swojego topowego modelu i „piękny i elegancki” sposób telefon Alpha. A co do zapłaty, a ile – aby zdecydować, oczywiście, kupujący.

Projektowanie i ciało

Ale nie będzie badać szczegółowo Galaxy S5 – dzisiaj nie jest to urządzenie jest przedmiotem naszego przeglądu. Mówimy o jaki rodzaj projektu jest naszym Samsung Galaxy Alpha; komentarze na temat wyglądu obudowy do montażu i, oczywiście, będziemy dyskutować, jak on jest w zasięgu ręki, a jak to jest wygodne w użyciu.

Projekt został zauważyć, że Alfa jest bardzo podobny do innych modeli Samsunga – jest bezsporny i oczywisty fakt. Nieprzygotowanego kupujący trudno odróżnić go od S5. Ponadto telefon posiada pewne cechy „jabłko” z telefonów piątej generacji (w szóstym byli bardziej wygładzona).

Obudowie urządzenia jest wykonany z metalu; dokładnie – rama aluminiowa całego ekranu, a pokrywa z punktów sztucznego, który jest podobny do pokrywy S5. Jednak, według ekspertów, dotyk z Alpha zauważyła mniej przyjemne – przykleja się do dłoni i tworzy wrażenie dyskomfortu.

Telefon sam mówi o opinie Samsung Galaxy Alpha G850f kupił, pozostawia wrażenie, że został zmontowany na najwyższym poziomie. W modelu nie ma luzów i piszczy – pokrywa zamontowane, można powiedzieć, doskonałe. Chcę jeszcze wspomnieć, przyjemne w dotyku klawisze dźwiękowe metal odblokować ekran i brak wejścia na karty pamięci. Być może w ten sposób producent chce, aby urządzenie wygląda jeszcze bardziej jak na iPhone.

Wyświetlanie Galaxy Alpha

Urządzenie ekran, oczywiście, nieco gorzej niż ten, który jest używany w modelu top-end. Według oficjalnej specyfikacji, to wyświetlacz o rozdzielczości 720h1280 punktów. Tu również, jak opisane przez autora, wprowadziła technologię transmisji wyraźny i bogaty obraz HD SuperAMOLED Plus. Wraz z nim, jeśli wierzymy w pisemnych opinii nabywców Samsung Galaxy Alpha G850f, ekranów, nawet lepiej niż w wersji top-end iPhone. Ze względu na to, że można bezpiecznie powiedzieć: Samsung prowadząc wyścig z Apple nie jest pierwszym roku – Koreańczycy mają technologię, która zapewnia lepsze odwzorowanie kolorów, nawet w świetle słonecznym.

Ponadto, w dniu Alpha umożliwia przeprowadzenie szerokiego zakresu ustawień, za pomocą którego można wybrać oświetlenie wyświetlacza, który będzie bardziej odpowiedni dla środowiska.

Urządzenia procesora i pamięci

Według oficjalnych charakterystycznej, Alpha działa na CPU ośmiu rdzeni, z których 4 mają częstotliwość 1,8; i 4 – 1,3 GHz. Nazywany „wypełnienie” smartphone Exynos 5430, jego model był stosowany jako eksperymentu.

Jeśli nie mówią te nazwiska i dane, oferują uczyć o Samsung g850 Galaxy Alpha opinie właścicieli, którzy twierdzą, że nie mają zahamowań w pracy urządzenia nie jest zauważalne. Potwierdza to fakt, że telefon posiada 2 GB pamięci RAM – z jej praktycznie każdego zadania będą prowadzone tak skutecznie, jak to możliwe, więc nowością przeciążenie nawet aplikacje top-end w Google Play nie uda.

Telefon, jak wspomniano powyżej, nie ma slot na karty pamięci microSD. Ale urządzenie jest oferowane z 32 GB wolnego miejsca, z których 6 jest zajmowana przez system operacyjny. Tak więc, o 26 GB mogą być zarezerwowane dla muzycznych, aplikacje, filmy.

System operacyjny

W przeciwieństwie do „flagowy” urządzenie pochodzące z Androidem 5.1 (Lollipop Galaxy S5), Alpha smartfon nie pobierał aktualizacje systemu operacyjnego, dlatego proponuje się ze starszą i stabilnej KitKat 4.4.4. Wraz z nim, no problem występuje, ponieważ system operacyjny przystosowany do komponentu sprzętowego jest niemal doskonały, problemy, które były w pierwszych użytkowników wersji 5.0.2, właściciele Alpha nie powstać.

Nawet jeśli weźmiemy pod uwagę przeglądów Samsung Galaxy alfa właścicieli, oni twierdzą, że system działa sprawnie, ma wiele możliwości personalizacji, indywidualizację urządzenia, a więc jest w stanie spełnić wszelkie wymagania kupującego.

Alpha bateria

W rzeczywistości, w specyfikacji podanej pojemności akumulatora 1860 mAh. Na Galaxy S5 jest równa, na przykład, 2500 mAh. Prywatny nabywca może zakładać, że ze względu na słabszą smartphone baterii Alpha ma mniej czasu pracy. Podobnie jak, nie może pracować przez dłuższy czas, należy wykonać wszystkie zadania, telefon Samsung Galaxy Alpha. Recenzje rzeczywistych użytkowników – wręcz przeciwnie, to stwierdzenie jest zabroniony. W rzeczywistości, smartphone można nazwać dość odporne, a powodem – nie jest w pojemności baterii.

W rzeczywistości, oprócz kwoty mAh, która charakteryzuje się baterii, ważne jest również, aby zwrócić uwagę na zużycie baterii. I to jest rzędu od Alpha zmniejszonym stosując zaktualizowaną procesor. W rezultacie – smartphone mniej podgrzewaną wodą, nawet podczas pracy z nieporęczne, wymagające dużej liczby aplikacji, zasobów, więc czas wzrasta telefonu wg zamówienia.

aparat fotograficzny smartfon

Teraz, po uwzględnieniu cech i opinii dotyczących wyglądu i smartfon, nie przeszkodzi też wspomnieć urządzenie kamery. Ponownie, jeśli porównamy go z Galaxy S5, potem Alpha rozdzielczości 12 megapikseli (MP vs. 16 w wersji flagowego).

Jednakże, jeśli weźmiemy pod uwagę jakość obrazu, różnica nie jest aż tak zauważalne. Przynajmniej nie wiele odstaje smartphone Samsung Galaxy S5 Alpha. Recenzje zwykłych kupujących wskazują, że codzienne życie i stworzyć normalne Alpha zdjęć z aparatu z brakującymi głowach. Ponadto, technologia ta stosowana jest smartfon, który umożliwia wysoką jakość fotografowania 4K wideo. Czy muszę mieć możliwość żadnego konkretnego użytkownika do podjęcia – punkt sporny. I, oczywiście, w smartfonie jest wart dobry flash, która pozwala na wykonywanie zdjęć nawet w słabym świetle.

Koszt Galaxy Alpha

W kilku z największych sieci handlowych stolicy można znaleźć ten model na 24 990 rubli. Ponadto, niektóre sklepy oferują dodatkowe akcesoria, usługi, lub nawet zacząć kupować za zakup telefonu z nich.

Jest to cena takiego urządzenia? Trudno powiedzieć. Ogólnie rzecz biorąc, model jest stylowy, smukły wystarczająco atrakcyjny i ergonomiczny. Jednak nie jest to Samsung Galaxy Alpha opinii Złote, w którym ludzie nie polecam zakup tego telefonu ze względu na wysokie koszty i pozornych sprzeczności z jego możliwościami telefonów.

Cóż, wszystko jest indywidualne w tym zakresie. Zgadzam się, że ktoś może twierdzić, że iPhone nie jest wart swojej ceny, a pod pewnymi względami będzie dobrze. Jednak to nie przeszkadza Apple zarobić miliony sprzedaży swoich urządzeń.

Gdzie kupić smartfon?

To pytanie jest dość prosta. Określić kolejność, w jakiej najlepiej jest kupić urządzenie, możliwe jest na podstawie tego, czy wiesz na pewno, że trzeba Samsung Galaxy Alpha Black. Opinii wielu nabywców telefonów są podane w tym artykule, ale w rzeczywistych sklepach można przyjść i osobiście czuję fakturę korpusu urządzenia, trzymać go w ręce, przeglądać menu. Tak, przynajmniej będziesz wiedzieć, co kupić.

Jeśli chodzi o nowe pozycje Bezpośrednie zamówienie, a następnie zorganizować je bez problemów można do sieci dystrybucyjnej, gdzie znajdą Państwo niższą cenę. A to pomoże Ci liczne cen agregatorów. W końcu, obsługa w większości sklepów jest taka sama jak gwarancja od producenta jest wszędzie. Wystarczy wziąć ją tam, gdzie jest to bardziej wygodne, aby podnieść produkt i gdzie będzie oferować niższe koszty – to cały przepis.

odkrycia

Wyniki tego przeglądu jest mieszany. Jest prawdopodobne, aby utworzyć własną opinię na temat urządzenia – trzeba ją kupić i przetestować.

Ogólnie rzecz biorąc, można powiedzieć, to: eksperyment z koreańskiego producenta modelu Alpha jako całość zakończyła się sukcesem. Zespół wszedł godni, otworzył nowy kierunek w linii Galaxy przynajmniej ze względu na jego metalowej ramie i statusu „nedoflagmana”. Ponadto urządzenia te mogą rozwinąć „boisko” do Samsung, aby zwiększyć swój udział w rynku, a tym samym może być kolejnym narzędziem do przemieszczania się głównego konkurenta – Apple.

W odniesieniu do porównania tego modelu z innymi urządzeniami Samsung linii, a następnie jego cena jest za nadmierne, a także projektowania i pozycjonowania cały – jakiś przegranej. Weź brak karty pamięci. Użytkownicy urządzeń z Androidem docenią możliwość zwiększenia pamięci urządzenia, muszą możliwość jakoś poprawić swoje urządzenie, należy uzyskać coś w rodzaju konia pociągowego w bardziej przystępnej cenie. W przeciwnym razie będą one pasować dowolny gadżet firmy Apple – jak się ludziom, którzy są daleko od technologii (i oczywiście nie tylko).

Po prostu, kiedy Alpha – „test gleba” dla koreańskiego giganta, to można nazwać sukcesem: w przyszłości Samsung może porzucić takiego rozwoju i poprawy smartfon, czyniąc to w duchu Android smartphone. Jeśli Koreańczycy nie uczą się tej lekcji i spróbować wejść w sferę wpływów Apple, tworząc piękne i stylowe, ale malopraktichnye gadżety – gdzie mogą spodziewać się niepowodzeniem.

W ogóle, jeśli nie myśleć o tym, jak telefon jest umieszczony, że jest to jest i czy jest możliwe, aby coś kupić za pieniądze lepiej – całkiem dobre urządzenie. Alpha ma dobrą konstrukcję ciała, wielki ekran, wydajny procesor, który pobiera niewielką ilość energii baterii i elastyczny system operacyjny. Co innego w rzeczywistości niezbędne do telefonu, aby być praktyczny, elegancki i łatwy w użyciu? Samsung Galaxy Alpha jest wszystkim, co istnieje. Więc jeśli Ci się podoba – nie sądzę, żeby przez długi czas.