850 Shares 6568 views

Konstrukcja i dane techniczne „Cherie-tigo” 5. generacji (2014) Zakres

Debiut piątej generacji legendarnego „Cherie-Tigo” SUV czeka wielu kierowców, a potem, w końcu, w październiku tego roku firma zapowiedziała rychłe rozpoczęcie sprzedaży nowych produktów w Rosji. Tak więc, nowa generacja (seria non-restyling) Chiński samochód „Chery-TIGO” będzie dostępna w ciągu kilku miesięcy na rynku krajowym. Specyfikacja i projektowanie nowych, 2014 SUV gama modeli znamy teraz.


wygląd

Według twórców, nowy produkt nie będzie miał podobieństw do swojego poprzednika, który został zapożyczony z zewnątrz Japończyków „Toyota RAV-4.” Teraz jest to zupełnie nowy, unikalny i nowoczesny SUV. Aby to zobaczyć, wystarczy spojrzeć na zdjęcia zwrotnicy.

Tak, teraz to jest całkowicie błędne „Cherie-tigo”, którego jesteśmy przyzwyczajeni do zapamiętania. Duże reflektory główne światło pomyślnie zakończyć nową kratę chrom z charakterystycznym logo firmy. linia zderzaka docierane trochę, ale w projekcie są wyraźnie widoczne masywne boczne zwisy, które dają nowość bardziej agresywny.

Sytuacja z częściami

Wielu właścicieli poprzednich pokoleń „tigo” wielokrotnie przypomniał trudną sytuację w doborze części – znalezienie ich było prawie niemożliwe w Rosji. Ale teraz, w zależności od firmy, wraz z nowymi rozjazdami w Rosji będą aktywnie dostarczone komponenty i podzespoły.

Specyfikacje „Cherie-tigo” i wymiary

Mówiąc o wielkości. SUV nowej formie będą miały następujące wymiary ciała: długość 450,6 cm i szerokość 184 cm i wysokości 174 cm. Rozstaw osi jest teraz równa 261 centymetrów, który jest kilka milimetrów dłuższa niż jego poprzednicy. Jak mówią twórcy „Cherie-tigo” news silnik będzie miał kilka odmian. Wśród nich, Jr rozwija mocy 132 koni mechanicznych, w objętości 2 litrów. Dwie nowe jednostki zostaną dodane w przyszłym roku. W ten sposób, cechy techniczne Cherry tigo „są dynamiczne wynikające Silniki turbo wielkości 1,4 i 1,6 litra. Ale, niestety, będą one dostępne tylko w droższych modelach. Baza jest silnik dwulitrowy działa na benzynie. Ale to nie wszystkie specyfikacje techniczne. „Cherie-tigo” będzie wyposażony w ręczny transmisji w 5 etapach. Na producenta maszyny jeszcze nie powiedział nic, ale jest możliwe, że automatyczna skrzynia biegów będzie także dostępna dla klientów.

koszt

Tak więc, dane techniczne „Cherie-Tigo” przyjrzeliśmy się teraz w cenie. Jak stwierdzono przez firmę, nowy produkt będzie kosztować około 16500 dolarów. Cena ta jest dla rozjazdu w bazie na rynku krajowym.

Patrząc na tak niskim kosztem (prawie 2 razy mniej niż konkurentów), możemy założyć, że w najbliższej przyszłości „chiński” wypchnięty z rynku światowym wszystkich swoich konkurentów. Ale jak to będzie w rzeczywistości, dowiemy się dopiero w następnym roku po oficjalnym rozpoczęciem sprzedaży. I stanie się to przez co najmniej sześć miesięcy …