780 Shares 3127 views

Przegląd nowego „Renault Koleos” – opinie i opis

Po raz pierwszy nowa generacja francuski pojazd użytkowy „Renault Koleos” zadebiutował w Buenos Aires jako część międzynarodowej wystawie samochodowej. Jeep 2014 typoszereg tak blisko nowej tożsamości korporacyjnej, która została już z powodzeniem wdrożony w wielu innych europejskich samochodów. Ale, niestety, przez cały okres swego istnienia, ta maszyna nie zyskał taką popularnością, jak jej kuzyn „Nissan X-Trail” (który, nawiasem mówiąc, został zbudowany na tym samym z „Koleos” platformy).

A jedynym sposobem na wyjście z tej sytuacji – opracowanie nowej generacji mało znanego SUV. wpłynie to na popularność wiadomościach czy nie, nikt jeszcze nie wie, ale perspektywy samochodu nadal jest. Tymczasem przyjrzyjmy się, że zawarte francuskich twórców nowej generacji „Renault Koleos”.

Recenzje wygląd

Na rozwój powierzchowność restyling SUV wielu znanych projektantów, w tym Van den Acker Lourens. Że był on w stanie przynieść pojawienie się nowych produktów w ramach identyfikacji wizualnej. Tak, niech pamiętać, nowe zmiany w zwrotnicy Renault Koleos. Na widok samochodu natychmiast uderzyło zaktualizowanej kratki, która jest trochę urosły i stają się bardziej agresywne. Ponadto, istotne zmiany są widoczne w przednim zderzaku, którego twórcy postanowili urządzić piękny chrom podszewkę. Dla tych, którzy preferują wyłącznie sprzętu high-end, producent opracował nowe felgi projektowych. Jest to, być może, wszystkie cechy nowego francuskiego SUV. Jak widać, producent nie planuje wprowadzać rewolucyjne zmiany w nowej generacji SUV.

„Renault Koleos” – opinie o wielkości i przestronności

W odniesieniu do wielkości, nowość ma prawie takie same wymiary jak jego poprzednik. Od 2014 roku pierwszym zakresie „Reno” ma długość 4,5 m, szerokość 1,85 m, wysokość 1,7 m. Rozstaw osi, ale pozostaje taki sam – na poziomie 269 cm. Prześwit trendów dla europejskiego konsumenta jest 20.6 centymetrów. Na rosyjskim rynku samochód będzie pochodzić z kilku zwiększonym prześwitem. Objętość bagażnika nowego „Renault Koleos”, przeglądy, które mają żadnych negatywnych punktów, wynosi 450 litrów. A dzięki składanej tylnego rzędu siedzeń, liczba ta może być zwiększona do poziomu 1380 litrów. To jest zupełnie normalne poziomy nowoczesnego crossovera Europejskiej.

„Renault Koleos” – wnętrze opinii

Wewnątrz, nowa 5-osobowa SUV jest również zaszły żadne rewolucyjne zmiany. Chociaż jakiś sens, aby zmienić coś w wygodnej, ergonomicznej i przestronnej kabinie, wewnątrz którego znajdują się liczne kieszenie do przechowywania rzeczy? Więc myślimy i inżynierów francuskich i uzupełnienie wnętrza tylko wyższą jakość materiałów wykończeniowych.

"Renault Koleos": cena

Minimalna cena nowego SUV 2014 typoszeregu jest dokładnie jeden milion rubli. Najdroższe sprzęt „Renault Koleos” będzie kosztować klientów do 1.282 mln rubli.