239 Shares 2344 views

Nakrętki UAZ „Patriot”: Cel i opis.

Obecnie prawie każda rodzina ma prywatnego samochodu. Zasadą jest, że właściciele starają się wyposażyć maszynę z różnymi urządzeniami, aby utworzyć jak najwięcej komfortu. Jednak wiele znacznie lekceważyć tak szczegółowo, jak zaczepu. UAZ „Patriot”, na przykład, instalacja tej części może być jednym z najbardziej skutecznych sposobów na zwiększenie komfortu.

Jaki jest zaczep?

Jeśli chodzi o zakup części, a także jego instalacji, większość właścicieli samochodów rażąco doceniać jego znaczenie. W rezultacie, wolą kupić najtańszy element, jak w przyszłości może być bardzo przykro.

Jaki jest zaczep na UAZ „Patriot”? hak, lub jak to nazywa TAS – to mały szczegół, który jest często wykonana z metalu i posiada hak lub metalową kulkę na końcu. Montaż części najczęściej produkowane w tylnej części nadwozia na ramie.

Jeśli chodzi o to, co jest ustawiony zaczepu

Jak zainstalować zaczep? W celu zamontowania tej części, są dwie opcje. Pierwszy – jest spawanie. Ta postać jest bardziej wiarygodne, ale mniej funkcjonalności. Druga opcja – do zamontowania haka za pomocą śrub. W tym przypadku jest odwrotnie. To jest siła i niezawodność mocowania zostanie zmniejszona, ale zwiększy funkcjonalność.

Bezpośrednim celem tej strony jest postrzegany przez wielu kierowców tylko w jednym znaczeniu. Ta część zamienna ma na celu zapewnienie, że w razie wypadku lub awarii miał okazję do ciągnięcia urządzenia za pomocą kabla, który jest przymocowany tylko na haku holowniczym. Mówi się, że zaczep na UAZ „Patriota”, który został zainstalowany w fabryce, jest używany tylko przez kierowców podobni. Jednak to jest, oczywiście, nie jest jedynym zadaniem, które może wykonać.

haki Purpose

Istnieje kilka dodatkowych zadań, które można wykonać za pomocą śruby rzymskiej:

  1. Jednym z głównych zadań – przyczepa zamontować. W uzupełnieniu do mocowania liny do holowania do samochodu, można także naprawić mocowanie przyczepy. Odbywa się to, oczywiście, przede wszystkim w celu zwiększenia ilości ładunku pojazdu w danej chwili. Jest to bardzo wygodne, na przykład, przy przeprowadzce lub na wycieczkę do morza.
  2. Ponadto, można użyć Tsu i prowadzenie różnorodnych technik. Dokładniej, do zaczepu holowniczego na UAZ „Patriot” może być przymocowany do specjalnej platformie na kółkach, które mogą być umieszczone gidroskuter, ATV lub nawet małą łódkę. Jedyną rzeczą, która jest potrzebna – aby wybrać odpowiednią platformę z wymaganej nośności i wymiarach.
  3. Transport i mogą być rzeczy, takich jak rower. Istnieją specjalne platformy, które są dołączone do zaczepu holowniczego, a na nich zamontowane stałe i rowery. W zależności od potrzeb, można wybrać platformę, która pozwoli prowadzić w czasie od dwóch do sześciu pojazdów.
  4. Funkcja ochronna. Oczywiście, od brutalnego zderzenia pozycja ta nie jest w stanie chronić. Jednak, aby chronić zderzak UAZ „Patriot” od małych zadrapań, które mogą wystąpić podczas parkowania przy krawężniku, Tsu jest bardzo zdolny. Mówi się, że niektórzy kierowcy przeprowadzić instalację elementów tak, aby uzyskać tę małą część funkcji ochronnej i powstrzymać część ciała bez szkody na chodniku, małej filaru, balustrady i tak dalej. N.

Narzędzia instalacyjne TSU

Ustaw ten szczegół jest całkiem realne własnymi rękami. Wszystko co jest potrzebne – jest kilka podstawowych narzędzi i umiejętności do ich obsługi. Pierwszą rzeczą, którą trzeba – narzędzie do instalacji. Najczęściej takie narzędzie jest klucz dynamometryczny. Należy także pamiętać, aby potrzebują narzędzi do podnoszenia urządzenia (gniazda). Jednakże, pociąga to za sobą ryzyko, aczkolwiek minimalne. Aby uzyskać najlepszą wydajność podczas podnoszenia maszyny na nieruchomej windą, albo będąc w otworze patrzenia.