230 Shares 6348 views

Tuning UAZ 452 „bochenek” w nowej formie

UAZ 452 – dobrze znany wszystkim pasażerów specjalnym samochodzie. Charakteryzuje się on napęd na cztery koła, w wysokim krzyża i 4×4. Ze względu na podobieństwa z bochenek chleba wśród swoich ludzi i był nazywany „bochenek”. Nie jest to zły wzór, tylko komfort i zewnętrzna brakuje. A dla niektórych kierowców – i mocy jednostki napędowej. Więc spędzić strojenia UAZ 452, wiele w ich garażu.

Przerobienie swoje ręce

„Bochenek” to samochód, który w pośpiechu nie brać żelazo złom niezależnie od jego stanu. Bardzo często jest ona obniżona i przerobienie. Zmiany te mogą mieć wpływ na absolutnie wszystkie części i zespoły: Salon, części ciała, silnik, mosty i tak dalej.

„Bochenek” ma dobre ceny drożności i jazdy off-road. Ale bardzo często spędzają podnoszenia zawieszenia. Jest to wzrost w wysokości jazdy.

Tuning UAZ 452 z rękami najczęściej przeprowadzanych bez problemów, obejmuje następujące działania:

  • Malowanie wzornictwo nadwozia.
  • Ustawienie kół z najlepszym obrońcą.
  • Montaż zestawu ciała: po schodach do drzwi tyłu, bagażnik dachowy, kengooryatniki.
  • Instalacja zmodyfikowane zderzaki.
  • Przyciemniane szyby.
  • Zmiana zawieszenie.
  • Instalacja mocniejszy silnik.
  • Montaż grzejnika korki.

To tylko krótka lista, która obejmuje strojenie UAZ 452. Wszystko zależy od pragnień i fantazji.

Zmień wnętrze

Jak już wspomniano, „bochenek” brak komfortu. Dlatego strojenie wnętrze UAZ-452 jest prawie zawsze wiąże się z wymianą foteli. Odpowiednie krzesło samochodów takich jak "Honda Miejsce" "Opel Astra", "Mitsubishi Delika", "Passat B3", "Toyota RAV 4".

Bardzo często instalowane wewnątrz tabeli podkładu. Opcja ta jest idealna dla amatorów długodystansowych i długich podróży (na przykład wędkarstwo, łowiectwo). Z tyłu jest dostarczany oświetlenie. Diody LED są zwykle używane.

zmiana wyglądu

Zewnętrzna strojenie UAZ 452 ( „bochenek”) pozwala na wykonywanie specjalnego samochodu, który przechodniów rzuci podziwu spojrzenia. Rozpocząć ten proces często ze spawania i prac przygotowawczych. Samochód nie jest nowy, więc jest to niezbędne do przeprowadzenia napraw. elementy korpusu są leczone z wykorzystaniem środków antykorozyjnych. Po przygotowaniu swojego samochodu rzadko malowane w standardowym kolorze zielonym. W większości przypadków samochód jest wybrany do malowania kamuflażu lub airbrushing. Oto gdzie hulanki ochotę. To może być cokolwiek od zwierząt, elementy przyrody, kończąc z dziewczynami, czaszki, gwiazd i innych zdjęć.

Poza farbowania, tuning zewnętrzny UAZ 452 obejmuje instalacji niedowagę. Poszczególne pozycje można kupić w sklepach. Kengooryatniki Poza tym, bardzo często z przodu zamontowane wciągarki. Ona będzie potrzebować podczas podróży na drodze. Ten sam bagażnik dachowy może wykonywać zadania nie tylko funkcjonalne, ale także wykonać estetyczną rolę. Ponadto bagażnik może chronić dach w pewnych sytuacjach. Często na pniu zainstalować elementy oświetlenia otoczenia. Ułatwiają one ruch w nocy.