634 Shares 7173 views

Bidet. Co to jest: luksus czy konieczność?

Wraz z prysznicem i bidetem toaletowego jest teraz znajomy gospodarstw domowych w łazience, a nie oznaką bogactwa i luksusu. Niemniej jednak, wiele pytań podczas planowania łazienki i napraw powodujących zakup i instalację bidetem. Dokonać właściwego wyboru jest łatwe, zwłaszcza jeśli wiesz dokładnie, dlaczego trzeba bidet.

Dla dużych łazienek nadaje zawieszenia lub jednostka zewnętrzna. Gdzie miejsce jest mały, to najlepiej ustawić wbudowany bidet lub stosowanie specjalnych osłon na standardowym WC. W skrajnym przypadku, mały prysznic z węża przymocowany do ściany obok WC, bidet pełnienia funkcji.

Bidet, niewątpliwie powinny być łatwe w użyciu i dobrze zintegrowany z wnętrzem łazienki, ale najważniejsze, aby zwracać uwagę na jakość miksera. Woda powinna mieć stałą temperaturę i nie powodują dyskomfortu w najbardziej nieodpowiednim momencie.

Średnia bidet. Co to jest?

Bidet wygląda jak normalne toalety, ale bez spłuczki. Posiada specjalny mikser, umieszczoną w miejscu, gdzie zbiornik WC powinno być, z kranów do doprowadzania zimnej i ciepłej wody. Ze względu na obecność tego typu mieszalnika możliwe jest wykonywanie procedur higienicznych, dla których jest przeznaczony. dostarczania wody mogą być dwa sposoby: z dźwigu od góry lub od dołu, od tylnej krawędzi miski. Istnieje miksery składając zwykłej funkcji, intensywne, pulsujące, miękkim strumieniem wody.

Ceramiki sanitarnej i porcelany Sanitarnego wykonane miski bidet. Co to jest, jak wszyscy wiemy, na przykład konwencjonalnych toalet. Najlepszy sposób – sanfarfor powłoką gruntową-odpychania. Owalny kształt miski bidet wygodny i praktyczny. Jednak należy zwrócić uwagę, aby przy wyborze kształtu misy nie jest to absolutnie konieczne. Cóż, jeśli bidet i WC połączone stylistyczną decyzję.

Zawieszenie hydraulika często wymaga osobnego zakupu kranu wodociągowej. Jednostka zewnętrzna zwykle przychodzi miksera. W celu utrzymania temperatury systemu wybranego z termostatem może niektóre drogi model wysokiej klasy, ale do regulacji ciśnienia dostarczanej wody będą miały swoje własne.

Wc-bidet. Co to jest?

W rzeczywistości, model ten jest jednocześnie jednym i drugim. Wygląd jest w pełni zgodny z normalnym WC, a zbiornik jest wyposażony w więcej i sterowany elektronicznie. Naciśnięcie przycisku powoduje toalety w bidet. Spod krawędzi kubka pojawia się rurę z otworem, z którego pędy źródłem wody. Problem z tym kanalizacji, które nie mogą puścić przycisk cały czas podczas korzystania z urządzenia jako bidetem. Niektóre modele nie wymagają ciepłej wody, jak podgrzewacz wody wyposażony samowystarczalny.

Cover-bidet. Co to jest?

Innym rozwiązaniem, aby zaoszczędzić miejsce w łazience – Montaż osłony bidet (Bida). To przywiązanie do standardowej toalety, która jest przymocowana zamiast zwykłej pokrywy. Na nim są wszystkie przyciski sterujące. Bida ale nie można ustawić tylko w toalecie. Z reguły wybór modeli tego samego producenta rozwiązuje problem. Bidan są sterowane mechanicznie za pomocą pedału nożnego.

Zainstalować bidet lub nie – każdy decyduje za siebie. Ale oczywiście, bidet mocno miało miejsce w nowoczesnej łazience. To z komfortem i zdrowotnych korzyści przyczynia się do utrzymania higieny osobistej.