587 Shares 6669 views

Rimless miski: opinie klientów

Projektanci i programiści ceramiki sanitarnej przez wiele lat ciężko pracowali, aby stworzyć idealne miskę, która zapewnia maksymalną higienę. Wynika to z faktu, że większość modeli, które są stosowane wszędzie, mają obręcz, która uniemożliwia normalne terapii. Ostatnio tam bezramkowych miski, opinie, o których można przeczytać w artykule.

odmienność

W wyglądzie miski bez oprawek są niemal nie do odróżnienia od tradycyjnych modeli. Jako jedyna różnica przy braku czynności na obręczy. Jej obecność jest ze względu na fakt, że ta część jest przewodnikiem do wody podczas spłukiwania. Jednak taka konstrukcja tworzy zdalnej lokalizacji do czyszczenia, co prowadzi do powstawania i rozprzestrzeniania się drobnoustrojów, a także gromadzeniu się brudu i plam rdzy.

Firma hydraulika rozwiązać ten problem poprzez zastosowanie dodatkowych warstw glazury i powłoki na wiele lat, które są przeznaczone do odpierania brudu i bakterii. Jednak metody te nie mogą być uznane za trwałe, a jeśli często używać agresywnych środków chemicznych, glazury powierzchni, narażone na mechaniczne ścieranie, szybko zniszczone.

Nie tak dawno temu stwierdzono, nowe rozwiązanie, które wyraża się w nieobecności obręczy. Rimless miski, przeglądy, które mogą pozwalają dokonać wyboru na rzecz takich urządzeń mają nieco inny mechanizm spłukiwania. Woda pod ciśnieniem, przemywa gładką powierzchnię i obrzeże nie jest wymagane. jest stosowany zamiast rozdzielacza wody, który rozprowadza przepływ płynu w różnych kierunkach, a tym samym w stanie wyeliminować odprysków.

do rekordu

Taka innowacja nie jest bardzo wpływa na cenę i koszt nie był znacznie wyższy. Natomiast prawie toalety nie różnią się od modeli klasycznych.

Co jeszcze należy wiedzieć o toaletach bez oprawek

Najczęstszymi nowoczesne modele bez oprawek posiada wbudowany bak, są one przymocowane do ściany, co przyczynia się do kwestii prawa konsumentów czy zachowaniu struktury na wadze. Jako dostawcy spółki twierdzą, jeśli prawidłowo zainstalować urządzenie, to będzie w stanie wytrzymać obciążenie do 500 kg.

Jeśli weźmiemy pod uwagę produkty flanki, kupujący są zainteresowani jak produkować jego wymianę, jeśli jest wyciek. Producenci podkreślają, że takie cysterny nie zawierają szwów, dlatego nie mogą przeciekać, między innymi, mają specjalny system przelewowy, który zapewnia trwałość do 10 lat.

pozytywne opinie

Teraz wiesz, jaka jest różnica miski bez oprawek, opinie, o których nadal zaleca, aby przeczytać przed dokonaniem zakupu takiego sprzętu. Wśród nich można dowiedzieć się, jakie są główne zalety tych urządzeń zostały.

Przede wszystkim konsumentom alokować zdolność do utrzymania higieny. Wynika to z faktu, że te toalety nie są kanały są niedostępne, a miejsca, gdzie można zbierać brud. Mikroorganizmy prostu nie rozmnażają.

Konsumenci twierdzą, że dbałość o toalety jest teraz nie trzeba używać żrących chemikaliów, dzięki manipulacji Yorshik. Teraz będzie to wystarczy przetrzeć miskę wilgotną ściereczką. można zauważyć więcej i oszczędność efekt. Innowacyjna przepłukać system będzie używać wody, w mniejszym stopniu, niż jest to wymagane przez normalnej toalety. Producenci twierdzą, że będzie w stanie zaoszczędzić nawet do 30%.

Biorąc pod uwagę, miski bez oprawek, które dokonuje przeglądu najczęściej dość pozytywne, konsumenci podkreślać wyższą estetykę. Rodzaj podobnych urządzeń jest niewątpliwie bardziej precyzyjne i przyjemne niż klasycznych odpowiedników. Będziesz mógł cieszyć się przyjazne dla środowiska, ponieważ będzie można zrezygnować z agresywnych środków chemicznych, za pomocą zwykłych środków do czyszczenia muszli klozetowej. Będzie to miało pozytywny wpływ na zdrowie ludzi i środowisko naturalne.

negatywne opinie

Jeśli zdecydujesz się przeczytać opinie bez oprawy wiszące WC, powinniśmy zwrócić uwagę na negatywną opinię. Nie są one tak dużo, jednak, jak każdy produkt, minus tam wszystko jedno. tylko niektórzy producenci wad można wyróżnić wśród nich.

Tak więc, jeśli zakup modelu nie jest bardzo popularna marka, mogą wystąpić drobne problemy, które czasami prowadzą do nieprawidłowego spłynięcia, opryskiwanie, a także kruchość urządzenia. Niektórzy klienci mówią, że są „szczęście” do zakupu toalety, która jest zbyt duża i nieprawidłowo podniósł puchar. Te ostatnie mogą mieć dużą lub małą głębokość. Między innymi, niektórzy producenci nie są zbyt zaniepokojeni pełnej kompletności WC.

Recenzje produkcji niektórych producentów

Bezramkowych miski z Vitra, który podsumowuje najbardziej pozytywna, od kilkudziesięciu lat na rynku. Jak pokazuje praktyka, takie modele nadają się szczególnie do placówek medycznych, a także toalety publiczne. Takie urządzenia mają dodatkową komora na środek czyszczący należy ponieść wodzie podczas płukania.

Jeśli chcesz wybrać naprawdę wysokiej jakości armatury do łazienek, możliwe jest, aby zwrócić uwagę na firmy „Roca”, znane jest na rynku od 1929 roku. Bezramkowych WC Roca, który tylko opinie pozytywne, będzie można spotkać w popularnych hotelach, ponieważ produkcja znana jest niezawodność i jakość. Ale jeśli jesteś wyznawcą mody, można wybrać toalety Toto marki, które znane są innowacyjne podejście do przepłukania systemu. Producent zadbał o obecność kilku strumieni wody. Ponadto, użytkownicy twierdzą, że urządzenia te mają wbudowany program, który zwalcza bakterie.

Zaskakujące jest to, że te toalety można nazwać nowoczesne gadżety, ponieważ czasami są one wyposażone w czujniki ruchu. Jeśli podejście pokrywa WC wzrośnie.

Komentarze na temat WC Cersanit

Bezramkowych WC Cersanit Informacje, opinie, o których można przeczytać poniżej, jest również bardzo popularne wśród konsumentów. Na przykład, model Carina Clean On kosztuje 7300 rubli., Jest zawieszone, a kubek ma kształt lejka. Konsumenci naprawdę podoba, że opcja ta posiada podnośnik, ale także ma przyjemną barwę białą, która może być wprowadzona w każdym wnętrzu. Producent zadbał o obecności przeciwbakteryjnego szybkiej siedzenia, która jest wykonana z duroplastu. Funkcja ta jest szczególnie doceniana nabywców. Według użytkowników, modele te charakteryzują się wysoką jakością i rozsądną cenę.

Komentarze o toaletowego Vitra S50

Bezramkowych WC Vitra S50, przeglądy, które zaleca czytanie przed udaniem się do sklepu, konstrukcji zawieszenia i klasycznej bieli. Według użytkowników, model jest bardzo kompaktowy, jego wymiary to 360×520 mm. Warto zauważyć, że to urządzenie jest również wyposażony w podnośnik siedziska, że zgodnie z kupujących, to jest bardzo wygodny w użyciu.

wniosek

Jak pokazuje praktyka, tym bardziej popularny jest podłoga bezramkowych WC, które są pozytywne opinie również z tego powodu, że ten model jest bardziej zaznajomieni z konsumentem. Pomimo faktu, że zawieszone modele są w stanie wytrzymać imponującą masę, są one wybierane przez kupujących nieznacznie mniej niż wnętrzu, ponieważ ten ostatni jest o wiele łatwiejsze do zainstalowania. Ponadto, technika przeprowadzania wyraźniejszy takie prace jak zwykle aptekach, jak prawie każdy z nich miał do czynienia z taką koniecznością.