271 Shares 7202 views

CD toaleta „komfort”, specyfikacje techniczne i łatwość użytkowania

Historia WC sięga nawet wieków – tysiącleci. Mimo to został wynaleziony przez siedzibie cegły i wykonane dla królowych ozdobione tron toalety. Ancient Chiny, Egipt i Rzym – wszystko załatwione recyklingu. Dziś używamy różnych toalety, i mają różne wzory i wygląd. Słowo „CD”, który jest używany w tytule, że przedmiot nie zajmuje dużo miejsca. Zwłaszcza, jeśli nowo nabyty model może być dostarczone jak zwykle w środku, a w kącie.


Jakie są toalety

Nie licząc zbiornika, projekt i kształt i kolor, a toalety są bardzo zróżnicowane materiały, jak również ich wielkość. Są dostępne w tym modelu dziecięcego. Reaktywowana retro toaletę, która cysterny znajdujący się pod sufitem. Łańcuch dekoracyjną uchwytu pozwala na oczyszczanie w tym przypadku.

nowoczesny WC

Co odnosi się do jego wykonania? Jest to materiał, z którego jest wykonana, a wysokość siedziska toaletowego, konstrukcja (lub uprząż piętro) cysterny urządzenie miska WC, płukania sposobu.

Sklep jest pożądane, aby starannie wybrać płytę toaletowy „Comfort”. Dane obejmują następujące punkty we wszystkich aspektach.

  1. Wybór materiału do toalety. To może być lub fajansu i porcelany. Glazura oba materiały są absolutnie identyczne. Zewnętrznie, różnica między nimi tylko przez specjalistę. Porcelana silniejszy i przypadkowo zerwać kawałku trudno. A jeśli spadku porcelany coś metalicznego, nie jest zbyt ciężki, nie jest łamane na kawałki jak ceramiki. Dlatego też różne okresy służby prawie dwudziestu lat. CD toaleta „komfort”, specyfikacje techniczne, które dają wystarczającą praktycznego modelu, załadować plan stoisk.
  2. Wysokość i rodzaj miski. Zwykle składa się z 40 cm i więcej. Ale wybór należy siedzi na nim i poczuł, że nogi wygodnie na podłodze. Zwykle w handlu zbierania miski, gdy naczynie jest początkowo ustawiona się, a następnie do zbiornika. Negatywnym aspektem jest to, że spłuczka WC trwało dość znaczące miejsce. Jeśli szerokość wynosi 41 cm, długość może dochodzić do 75 cm. To nie zawsze wygodne WC CD „komfort”. Charakterystyka techniczna innego typu jest trudniej znaleźć dla niego. miska ustępowa może być płyta, lejek i daszek. Kielich w postaci leja wszystko, co chcesz, aby natychmiast usunąć trafia do centralnego wgłębienia. Jest to wygodne do czyszczenia. Przy filiżance w kształcie lejka zazwyczaj produkują toaletowy CD „komfort”. Dane techniczne: Wymiary i metody mycia misek wywołać bardzo ważne. W celu ułatwienia zbiornik filiżanka dziennie utrzymać w czystości, wystarczy podłączyć wewnętrzną odświeżacz oczyszczającej powierzchni. Tak więc będzie to tworzy znacznie mniej kamienia kotłowego, a ponadto możliwe będzie uzyskanie efektu, które niszczą bakterie.
  3. Za pomocą urządzenia i sposobu spłukiwania spłuczki. W zbiorniku o pojemności 6 litrów wody. Projekt może obejmować zarówno normalne i gospodarki kolor. W tym przypadku przycisk jest podzielony na części. W obecności wodomierza korzystnym pobytu w przykładzie wykonania dwupoziomowego. Pozwoli to na znaczne oszczędności. I na tej podstawie można wybrać WC CD „Comfort”, specyfikacje techniczne pozwolić. Wody w muszli klozetowej w stanie całkowicie wymyć na całej powierzchni, a to jest nazywany odwrotnie, lub okrągły, kolor. Jest uważany za bardzo wysokiej jakości.

Kluczowe cechy

Opracowane normy państwowej, zgodnie z którym płyta jest dostępna toaleta „komfort”. parametry techniczne GOST 15167-93 zestawów zgodnie z określonymi parametrami: niska chłonność wody, szkliwo może być odporny na temperatury, działanie kwasów i zasad nie powinny być wolne od pęknięć, barwa jednorodny odkształcanie z górnych i dolnych powierzchni nie więcej niż 4 mm, przy czym pojemniki o objętości – 6 L wytrzymać obciążenie co najmniej 200 kg. Sedesy są dostarczane ze zbiornika i wyposażenia dla niego. Wszystkie te wymagania są odpowiednie do kanalizacji.

Do niej, oczywiście, odnosi się do toalety CD „Comfort”. standardowe funkcje utworzony w 1993 roku, a producenci pracują nad nimi.

Dodatkowe funkcje

Ponadto, można zobaczyć wszystkie kolory emalii, które oferują nowoczesne projektantów. Jasne podejście w stylu Art Nouveau, ciemny nikt nie powinien wybrać, ponieważ są one mniej widoczne zanieczyszczenia.

Ponieważ rynek produktów instalacyjnych jest ogromna, zawsze możesz odebrać produkt, który jest wygodny i estetycznie proszę wszystkich członków rodziny.