505 Shares 3743 views

Wstrząsoodporny Mobile Phone: opis i charakterystyka

Współcześni ludzie nawet nie wyobraża sobie życia bez łączności bezprzewodowej i wstrząsoodporny Mobile Phone – to coś zupełnie innego. Obecnie wielu producentów produkować drogich modeli z różnymi funkcjami i pięknym logo, które często się załamać z powodu pierwszej kropli lub wycieku cieczy na ekranie. Specjalnie dla tych nieszczęsnych posiadaczy telefonów komórkowych wymyślić nowych modeli, ciało, które skutecznie chroni urządzenie przed kurzem, wilgocią, pęknięć i tak dalej.


Ten artykuł będzie mówić o tym, co korzyści są przeciwuderzeniowe telefony komórkowe (2 karty SIM w szczególności), opowiada o ich odmian i funkcji. Z każdym dniem coraz więcej osób szuka bezpiecznego urządzenia, dla którego gotowi dać żadnych pieniędzy. Bo tak naprawdę ten telefon można kupić i używać go raz na zawsze. Na szczęście koszt takich urządzeń mobilnych nie jest tak wysoki, nabycie bezpieczny telefon może stać się całkowicie wszyscy.

Korzyści z wyboru

Większość kupujących zwrócić uwagę na tych telefonach, w których twórcy zamiast kilku ważnych cech interesujące dla użytkownika. Idealne urządzenie, aby znaleźć dla siebie, niestety, nie każdy może, ale warto zauważyć, że odporny na wstrząsy telefon komórkowy ( „Nokia”, „Samsung”, „Motorola” lub jakakolwiek inna znana produkcja) ma wiele zalet.

Tzw telefony potworów są uniwersalne dla ich właścicieli, ponieważ zawierają w sobie następujące funkcje:

 • Główną funkcją telefonu bezprzewodowego – powinien mieć możliwość wykonywania i odbierania połączeń (jest to bardzo ważna cecha, ponieważ wielu dzisiejszych smartfony stają się coraz popularniejsze nie ze względu na połączenie z innymi abonentami, ale tylko dzięki zastosowaniu);
 • Kompaktowy rozmiar;
 • Obecność przycisków;
 • nieodzownym funkcja w podróży – GPS-Navigator;
 • idealny aparat (również koncentruje się nawet w najmniejszych szczegółach);
 • dostęp do Internetu.

Mało kto wierzy, że wszystkie te funkcje posiada telefon komórkowy (odporne na wstrząsy i wodoszczelny). W Mińsku, Kijowie, Moskwie i innych miastach, można znaleźć tych urządzeń. W rzeczywistości są one na półkach każdego elektronicznego sklepu, ale ludzie często przechodzą je, widząc kolejny genialny „szpadel” ze słynnym logo.

Dlaczego potrzebujemy odporność

Jak wspomniano powyżej, nowoczesne ludzie też uważać, aby nie można nazwać tylko lat człowiek może zmienić kilkanaście telefonów, dając im ogromne sumy pieniędzy. A takie przypadki zdarzają się, gdy urządzenie o dużej wielkości po prostu wypada z kieszeni spodni lub torby, a właściciel po prostu nie zauważyć. Z tego wszystkiego można ostrzec wstrząsoodporny telefonu komórkowego.

Ludzie zaangażowani w sporty górskie, jazda na rowerze i podobnych czynności, spróbuj wybrać dla siebie to model, który jest odporny na upadek z dużej wysokości jest wystarczająca i nie zgubić się podczas jazdy dzięki dogodnej wielkości. Ponadto dla miłośników spacerów w śnieżną pogodę to urządzenie jest również idealna, ponieważ nie zmoknąć z powodu deszczu, ale ze względu na niską temperaturę i nie będzie pracy, podobnie jak inne modele.

Najlepsze modele

Dla niektórych użytkowników w ostatnich latach były lista ranking, który zawiera najlepsze wstrząsoodporny telefonów komórkowych (w Mińsku na tych listach, były dość duża liczba). Dziś możemy zidentyfikować 9 modeli, które są naprawdę uniwersalne i popularne. Ich funkcjonalność jest zaskakujące klientów każdego roku, pomimo szybkiego rozwoju nowoczesnych technologii.

Telefon odporny na uderzenie Telefony Karty SIM są bezprecedensowe 2 popularność, ale inne gadżety można je pokonać.

Sonim

Elite telefon potwór wie wszystko, co jest wymagane od dzisiejszych użytkowników. Jej pojawienie się daje brutalność właściciela, więc w ważnym spotkaniu lub po prostu podczas swoich spacerów nie wstydzą się pokazać innym.

Należy zauważyć, główną cechą modelu – uderzył w Księdze Rekordów Guinnessa, ponieważ był w stanie wytrzymać upadek z wysokości około 25 metrów. To urządzenie pozwala nie tylko komunikować się z ludźmi w oddali, ale także grać w hokeja, a nawet przetestować siłę, podtrzymując ciężar wózka.

Ponadto, wstrząsoodporny Mobile Phone różne inne funkcje:

 • możliwość, że na stojaku 2 stopy wody około pół godziny;
 • Nie tylko pewna ochrona przed wilgocią i wstrząsy, a także z powietrza soli;
 • heavy duty baterii;
 • Obecność jasnym latarki;
 • GPS;
 • najwygodniejsze klawiatura.

Fakty te potwierdzają tylko wiarygodność modelu i korzyści z jego wyboru. Warto również zauważyć, że to urządzenie jest bardzo podobna do tej z modelu chińskiego, który jest niczym więcej niż oszustwo. kosztować więcej niż 60 $, ale żaden nie gwarantuje ochronę. Oryginalny jest liderem na rynku, ale przez pomyłkę kupujący zakupić telefon przez internet (na chińskich stron), i twierdzą, że ten telefon spełnia oczekiwania. Zanim więc dać pieniądze dla najlepszego modelu, należy upewnić się, że produkt jest oryginalny.

Outfone A86

Kolejny wyjątkowy model, nie gorszy od lidera. przewyższa nawet wszystkie swoje ulubione wstrząsoodporny telefonów komórkowych wodoodporny 2 karty SIM. Wiele osób twierdzi, że ten telefon został zaprojektowany specjalnie na zlecenie Chińskiej Ludowej Armii Wyzwolenia, po którym są zainteresowani i wielu innych klientów, związanych ze społeczeństwem obywatelskim. Główne cechy to:

 • ochrony IP67;
 • szyba nie jest narażona na zarysowanie;
 • potężny moduł GPS, zawierający szczegółowe mapy całej Federacji Rosyjskiej i Ukrainy;
 • w adresie książka może pomieścić do 1000 pokoi;
 • Ponadto istnieje powielenie anteny;
 • w obecności dwóch układów baterii;
 • Funkcja termometr, kompas Ciśnienie i miernik wysokości.

Modelu, chociaż w Chinach, ale korzyści w porównaniu z poprzednim liderem nadal ma. Przede wszystkim fanom podróżowania na Lasów zauważyć obecność anteny zewnętrznej, dzięki której można pozostawać w kontakcie nawet w najbardziej odległych miejscach, gdzie wszystko milknie. Instrukcja ładowania – kolejny niezwykle ogromny plus, który pozwala zrobić dwie rzeczy w tym samym czasie jak – wahacz i naładować swoje własne urządzenie.

O GPS-chip negatywne opinie pochodzą częściej, ponieważ nie jest obecnie obsługiwana przez producenta, więc karty Kazachstan tam można znaleźć. Mimo, że nie należy zapominać o istnieniu standardowej funkcjonalności GPS Navigator.

Samsung B2710 Xcover

Produkcja „Samsung” jest orientacja do szerokiego grona odbiorców, a także maksymalną funkcjonalność, a co za tym idzie, konkurencyjna cena. Mało kto by pomyślał, że „Samsung” będzie produkować nie tylko rośnie z każdym rokiem smartfonów, ale również chronione, wstrząsoodporny, wodoodporne telefony komórkowe.

Modele klasy budżetowej jednostka ta zajmuje wiodącą pozycję, pomimo drogich smartfonów z tej samej produkcji. Stwierdzono poziom ochrony jest w pełni uzasadnione, tak negatywne opinie od kupujących czekać prawie niemożliwe.

W porównaniu do innych telefonów, potworów, jest jedna niewielka przewaga, która leży w łatwości zmiany karty SIM. W innych telefonach z wytrzymałej obudowie jest bardzo trudno dostać się do prawego zacisku i Samsung B2710 Xcover nie udostępnia takich niedogodności.

Po kilku trudnych prób, urządzenie zyskało zaufanie nie tylko zwykłych konsumentów, ale również specjalistów, którzy są dobrze zorientowani w tym. Informacje zwrotne od klientów, a zatem badanie ludzi, którzy mówią, że ten producent może bezpiecznie zaufać i nie bój się dla pieniędzy. Model ten naprawdę można go kupić raz, a następnie użyć resztę swojego życia, a może nawet przekazać swoim potomkom, ponieważ nawet po długim czasie, to się nie zestarzeje. Z wyglądu, ten gadżet jest bardzo podobny do modelu Hummer, którego zdjęcie znajduje się poniżej.

Sony Ericsson XPERIA Aktywny

Ten telefon jest zupełnie inny od wszystkich powyższych modeli, które są funkcjonujące w oparciu o „Android”. Ponadto, model ten jest znacznie różni się od reszty i zewnętrzne, jak na pierwszy rzut oka nie da się powiedzieć, że jest to solidny telefon z wystarczającym poziomem ochrony.

Mimo tych wszystkich czynników, telefon ma wiele zalet, które powodują konsumentów rozkoszy. Najważniejszym z nich jest fakt, że tego typu wstrząsy telefonów komórkowych Mińsk / Moskwa / Kijów znaleźć bardzo łatwo. Telefon wygląda efektowne i nie więcej przeznaczona dla fanów ekstremalnej aktywności i fitness, joga i tak dalej. Należy jednak pamiętać, że spadek w kałuży lub kamienie nie powodują szkód. Maksymalna kwota, jaka może pochodzić z nieostrożnym obchodzeniem się – są małe i ledwo zauważalne rysy.

Motorolla Defy +

Kolejny gadżet, który może pomieścić około pół godziny na głębokości do 1,5 metra. Te telefony komórkowe (chronione, wstrząsoodporny) liczyć częściej u ludzi, którzy są surfing, pływanie i tak dalej. Odporny na uderzenia model nie przechodzi do wewnątrz brudu, kurzu i wody. Najważniejszą rzeczą, aby pamiętać – jest to solidna ekran. Użytkownicy często rysy kiedy wyciągnął telefon z kieszeni, gdzie, oprócz niego, były klucze, zapalniczki i tak dalej. Ten smartphone nigdy nie zawiedzie swoich własnych gospodarza, takie drobiazgi.

Casio GzOne Commando

Nie tak dawno temu, ta produkcja jest dość popularne. Dzisiaj stało się już, i stworzenie bezpiecznego gadżet dla ekstremalnych. Pierwsza myśl, która przychodzi na myśl, gdy słowo Casio – zegarek, który jest faktycznie już nie ma z rynków światowych, uwalniając przestrzeń innowacji.

Silnego ciała ukryte urządzenie, które funkcjonuje w oparciu o „Android” i charakteryzuje się obecnością nawigatora. Wszystkie wymagania z wyjątkiem przycisków, które zostały zaprezentowane na początku tego artykułu, produkt ten spełnia. Mu się podoba klientom codziennie tylko ich istnienie i powoduje tylko pozytywne emocje.

Bellfort GVR512 Jeen

Ostatni na liście wstrząsoodporny Mobile Phone różny stopień ochrony IP68 i ekranu do 4 cali. Działa na wygodnej podstawie „Android” i łączy w sobie wszystkie cechy, które są wymagane od nowoczesnych klientów. Główny aparat jest 8-megapikselowy auto focus i obecność od pierwszej chwili spopularyzowane gadżet. Dodatkowo, wraz ze wszystkimi standardowymi funkcjami „Android” kupujący emitują światło o dostępności i czujniki zbliżeniowe. Dla takiego produktu nie jest naprawdę przykro dać pieniądze, choć nie kosztuje tak dużo.

Komórka Sigma X-Treme PQ16

Dość prosty telefon komórkowy „Sigma” w wyglądzie klienci (wstrząsoodporny i praktycznie uniwersalny) Wykonawca zarówno w wyglądzie i na pewnych cechach. Ma aż dwa sloty na karty SIM, która jest ważnym elementem. Ponadto, jeden z pierwszych świadczeń, do których klienci zwracają uwagę – na 5-megapikselowy aparat. Wbudowana pamięć 4 GB i jeden dodatkowy slot na karty pamięci pozwala na przechowywanie w urządzeniu ważnych momentach nagranych na zdjęciach i filmach. Ekran dotykowy zadowala tych, którzy są już przyzwyczajeni do smartfonów i push-przycisk Opcje nie chce ruszyć.

Cena jest do zaakceptowania dla wszystkich klientów, a ich jakość jest lepsza od wszystkich obietnic. Oprócz tych wszystkich funkcji, urządzenie może również pochwalić się obecnością przedniej kamery 1,3 megapiksela, która może zrobić wspaniałe zdjęcia. Miłośnicy wspinaczki szczególnie chwalił ten model ze względu na funkcję sterowania głosem. Rzeczywiście, właśnie dlatego, że jest możliwe, aby sterować telefonem, nawet w tych momentach, gdy ręce są zajęte.

Pakiet, oprócz smartfona to: akumulator, kabel do podłączenia do urządzenia komputerowego, zestaw słuchawkowy (przewodowy) oraz ładowarkę. Oraz dodatkowe funkcje obejmują obecność przycisku SOS, tryb „Rękawiczki” (w okresie zimowym sam smartfon będzie odróżnić gestów i dotyku, wykonane z rękawiczek), a także radio internetowe Zello.

Land Rover Nadzieja AK9000

Kompaktowa, odporna na wstrząsy Mobile Phone Land Rover Nadzieja zapewnia użytkownikom zestaw niezbędnych funkcji w jednym urządzeniu. Ze względu na mało znanej funkcji producenci byli w stanie wykonać model ten interesujący i poznania. Przede wszystkim należy zauważyć, że odporność na uderzenia komórkowy Land Rover jest zdolne do odbierania opłatę niezależnie od lokalizacji właściciela. Ta zaleta jest szczególnie doceniane przez tych użytkowników, którzy rzadko mają okazję ładować telefon przy użyciu gniazda.

Ponadto, wytrzymała obudowa nie pozwala na przenikanie do najmniejszych nawet cząstki pyłu.

Gadżet jest zaskakujące, klienci i pojemność akumulatora, czyli tyle, ile pojemność 5000 mAh. To jest rzeczywiście bardzo duża pojemność, dzięki czemu telefon będzie w stanie żyć bez opłat za około miesiąc, jeżeli jest ona wykorzystywana wyłącznie do pełnienia funkcji przychodzących / wychodzących.