457 Shares 8871 views

Smartphone "Samsung 361" (Samsung Galaxy G361H Rdzeń Prime): Przegląd, opinie

Smartphone "Samsung 361" ma akceptowalne cechy. Jeśli wierzyć opinie konsumentów, prędkość odpowiedź devaysa dość szybko. Dodatkowe modele są cenione za wysoką wydajność. System operacyjny w telefonie ma „Android”.


Wyświetlacz jest 4,5 cala o wysokiej rozdzielczości jest przewidziane. Jednak korzyści z modelu to kompaktowy rozmiar. smartfon długość 131,3 mm, szerokość – 68,4 mm, o grubości 8,8 mm i waży 130 g kamery dokładnie model przedstawiony na 5 min. W sklepach telefonem „Samsung 361” sprzedawany w cenie 9500 rubli.

"Iron"

Procesor w tym przypadku znajduje się w chipie. Oprócz jakości selektora telefon „Samsung 361” ma doskonałą kartę graficzną. Jeśli wierzyć opinii przez ekspertów, poprawia wydajność systemu jest dobra. Na szczególną uwagę zasługuje jakość modulatora telefon. Leży pod modeli wyświetlaczy i jest przeznaczony do zarządzania wszystkimi procesami. Do wykonywania przetwornik jest zainstalowany. W tym przypadku, ma kontakty Pentode. Kondensatory zamontowane bezpośrednio na procesorze. Mostek diodowy w smartfonie „Samsung 361” brakuje.

Narzędzia do komunikacji

Narzędzie do komunikacji w tym devayse należy zauważyć doskonałą przeglądarkę „Opera Classic”. Jeśli wierzyć opinie klientów, jest to dość proste melodie. W tym przypadku skala zmian jest dozwolone okno. Dodatkowo na panelu przedstawiono narzędzia, aby dodać odbiorcę. Jeśli to konieczne, zakładki mogą być przenoszone na przeciągi. przewidywanie wprowadzanego tekstu devayse systemu.

Dostosuj wygląd właściciela szyby przeglądarka jest również zdolny. Regularne wiadomości wysłane z telefonu „Samsung 361” dość szybko. Łącza w wiadomości SMS można wstawiać łatwo. Na tych samych znaków w ustawieniu pod warunkiem wiele. Jeśli to konieczne, część tekstu użytkownik jest w stanie unieść. Obiekty mogą być również wykorzystywane w komunikatach. Do przesyłania dużych plików w zakładce Sprzęt jest „Bluetooth”. W celu konfiguracji jego ustawień należy przejść do menu głównego smartfona „Samsung 361”.

kamera

Recenzje wspomniana komora zasługuje tylko pozytywne. Braki to prawie nie ma znaczenia. Przede wszystkim właścicielom po dodatniej stronie docenione interfejs menu. Są w nim tylko to, czego potrzebujesz. W tym przypadku, przewijanie odbywa się szybko i bez odlotów. Wystarczy przejść do ustawień aparatu można dość szybko. parametrów ekspozycji w tym przypadku są ustawione z menu głównego.

Dodatkowe funkcje aparatu zapewnia dużo. Gdy ta funkcja zerowania jest również obecny. widok Opcje wyrównania obrazu z menu głównego. Funkcja kodowania plików w devayse tam. Szczególną uwagę w niniejszej sprawie zasługuje obrazów o wysokiej rozdzielczości. Jasność światła jest bardzo dobra. W tym filmie efekty są konfigurowane oddzielnie. W tym przypadku, jasność można regulować w krokach.

odtwarzacz multimedialny

Odtwarzacz multimedialny w tym telefonie jest przedstawiona z rozszerzonymi możliwościami. Przede wszystkim ważne jest, aby wspomnieć, istnieje wiele narzędzi do generowania albumów. Jednocześnie na liście, można zobaczyć pełną informację na torach. Opcjonalnie oddzielanie przez gatunku we wspomnianym inteligentny telefon jest przewidziane.

Ponadto, urządzenie to pozwala na podział piosenek alfabetycznie. Dźwięk modelu jest regulowane przez dość prosta. Stracony czas jest wyświetlany przez cały czas. Tryb dla tego odtwarzacza jest w producenta partii. Tak więc, wizualne obrazy dla odtwarzacza mogę być.

Recenzje odtwarzacza multimedialnego

Player dla smartphone „Samsung 361” otrzymuje różnorodne opinie. Wśród zalet należy zauważyć szybkiego tworzenia list ulubionych utworów. Konsumenci docenili również model na obecność ciekawego interfejsu. obrazy wizualne są zastępowane przez gracza łatwo. Przyciski sterujące działają prawidłowo, i zamarza występują rzadko. Wśród braków modelu należy zauważyć powolne ładowanie utworów. W tym przypadku, karta pamięci może być odtwarzane z przerwami.

Ważne jest również, aby wspomnieć, że data dodania piosenki nie pojawia się w informacji muzycznej. Dźwięk w odtwarzaczu szybko wyłączyć czasami nie działa. Innym problemem tego modelu można nazwać powolne usuwanie muzyki. Wynika to głównie z zatorami smartphone z innymi aplikacjami. Tak więc, wiele utworów, aby twój odtwarzacz nie jest zalecane.

Opcje

Telefonicznie użytkownik otrzymuje szczegółowe instrukcje na temat danego produktu, a także ładowania. Aby połączyć się z komputerem devaysa kabla USB. Ładowanie telefonu jest świadczona. Sprawa dla „Samsung 361” w tym przypadku właściciel będzie musiał odebrać w sklepie indywidualnie do swoich potrzeb.

ustawienia ogólne

„Samsung 361” – smartfon, który pozwala na ustawienie melodii jest dość prosta. Na tych samych opcji call razem, gdy użytkownik jest w stanie wyświetlić. Bezpośrednio kontaktować się informacje, można zrobić dużo. Czyszczenie pamięci znajduje się w telefonie. Użytkownik ma możliwość tworzenia grup lokalnych. Ustawienia zabezpieczeń są konfigurowane poprzez zakładkę „Zabezpieczenia”. destination funkcja wyszukiwania devayse warunkiem. Szczególnie godny uwagi są różne tryby podejmowania rozmowy. Blokowanie połączeń właściciel jest w stanie łatwo. Siła wibracji urządzenia jest określona na karcie Ustawienia ogólne.

dostępność

Wśród szczególnych cech tego smartfona należy zauważyć funkcji oglądania ważne aktualizacje. Ponadto, właściciel jest w stanie zmienić zakres przejściami. Proces ten odbywa się poprzez wybranie konkretnej kategorii. Nakładka sprzętowa funkcja devayse praca domyślnie. W razie potrzeby można ją wyłączyć. Zwrócić osobną opcję.

Jeśli wierzyć opinie klientów, system bezpieczeństwa jest dość prosta do regulacji. W tym przypadku, wykorzystanie procesora jest zawsze okazją do przetestowania. Strefy podkreślając są ustawione domyślnie. wskazanie formatów devayse zmienić możliwe. Aby wybrać ekran wyłączony tryb należy przejść do zakładki „Ustawienia urządzenia”. Debugowanie USB to urządzenie pozwala wykonać. Również z nim użytkownik jest w stanie wybrać kalibrację ekranu. Wyświetlane są ustawienia układu granicznego smartphone.

aplikacje

„Samsung 361” – smartfon, który ma bardzo przyjazne dla użytkownika menu. Dlatego łatwo i szybko skonfigurować urządzenie. Przede wszystkim ważne jest, aby wspomnieć o szeroką gamę dzwonków. Samozaładowczy je w smartfonie jest taka możliwość. Ponadto, model ten charakteryzuje się tym, że istnieje wiele do wyboru trybów. Ustawienia wibracji w telefonie, można przeglądać. W razie potrzeby, użytkownik dotyka dźwięki w stanie zmienić.

Ponadto, model ten stanowi okazję zajrzeć do przechowywania informacji. Z tych kontaktów można znaleźć w odpowiedniej zakładce w menu głównym devaysa. Grupy lokalne w smartphone "Samsung Galaxy Kore są ustawione Prime 361". Dodatkowo, nie jest adresatem funkcja wyszukiwania. Zwiększenie trybu dzwonka w modelu usług.

funkcje PIM

Organizator smartphone „Samsung Galaxy Prime Kore 361” jest reprezentowany przez kalkulator, zegar i kalendarz. Konwerter w nim, niestety, nie jest przewidziane. Jednakże, stoper i timer są dostępne. Jeśli uważasz, że właściciele hoteli, zrozumieć każdy może w zarządzaniu nimi. Jednak kalendarz przedstawiony przez producenta z wielkim potencjałem. Przy ustalaniu kalendarza zawiera narzędzia, aby zapisać swoje notatki i przypomnienia. Ponadto istnieje opcja urodzin. W tym przypadku użytkownik może sprawić, że wakacje z corocznego powtarzania funkcji.

Jeśli weźmiemy pod uwagę kalkulatora, to dla przeciętnego użytkownika jest to bardzo wygodne. To może pomóc rozwiązać każdy zadanie matematyczne. Funkcja kalkulacja procent zapewnia.

smartphone firmware

Firmware Samsung Galaxy G361H Rdzeń Prime telefon prowadzone w ramach programu "RokChip". Znajdź go w Internecie bez trudu. Jednakże, oszustwa w internecie, istnieje wiele, a przed zakupem programu jest niezbędne do zapewnienia jego autentyczności. Po podłączeniu smartfona będzie testować urządzenia za pomocą kabla USB. W tym celu użytkownik musi wybrać chekinga tabulatora. Po tym, pliki systemowe mają możliwość ustawienia przez naciśnięcie przycisku start. Lampa błyskowa w tym przypadku będą trwać długo.

Po tej operacji użytkownik ma bezpośredni test sprawności urządzenia. Aby to zrobić, trzeba uruchomić wiele aplikacji, jak również do testowania pliki audio i wideo. Jeśli system po aktualizacji zachowuje się poprawnie, oznacza to, że firmware poszło źle. Zaleca się powtórzenie procedury od początku. W niektórych przypadkach firma może osiągnąć poważny remont smartphone Samsung Galaxy G361H Rdzeń Prime. Jednak zdarza się to rzadko.