386 Shares 1203 views

Smartphone Homtom HT3 Pro: opinii właścicieli, parametry techniczne i funkcje

Chińskie gadżety zyskują coraz większą popularność. Nie jest to zaskakujące, ponieważ większość nowych rozwiązań pozwalają połączyć dość wysoką jakość i miły koszt. Jedna z tych innowacji było Doogee Homtom HT3 Pro smartphone. Opinie, cechy smartfona i jego właściwości technicznych, rozważymy bardziej szczegółowo.

Smartphone to ulepszona wersja modelu podstawowego Homtom HT3. Krótko mówiąc, wzrosła ilość pamięci RAM i pamięci nieulotnej, zainstalowany procesor GPU z bardziej produktywne i wyższej jakości aparatu. Przyjrzyjmy się trochę z cech wyróżniających zaktualizowanego modelu.

wygląd

Wizualnie, producent postanowił nie wprowadzać żadnych zmian, więc Pro-wersja nie różni się od poprzedniej. Schemat kolorów również nie uległa zmianie. Po części jest to dobre rozwiązanie, ponieważ pozwala zaoszczędzić na produkcji unikalnych budynków, a tym samym obniża koszty modelu jeszcze bardziej. Wielu ludzi jak wygląd Doogee Homtom HT3 Pro. Właściciele opinie są tego dowodem.

Pomimo faktu, że wymiary urządzenia może wydawać się zbyt duże, ładne telefonu w dłoni. Jest to częściowo spowodowane obecnością zaokrąglonych rogach i zaokrąglona do krawędzi obudowy ochronnej, co sprawia, że urządzenie elegancję i smartfon nie wygląda prosty „cegły”.

Położenie głównych elementów

Przegląd producenta telefonu inteligentnego postanowił rzucić standardu. Z przodu, górna, przednia kamera umieszczona, czujniki poziomu światła i zbliżeniowy i wydarzenia wskaźnik, który nie miał podstawowy model, a słuchawki LED. Tylna strona jest tylko kamery głównej.

zablokować i przyciski głośności są renderowane na lewym końcu, prawo pozostaje całkowicie pusty. Dla praworęcznych może wydawać się niewygodne rozmieszczenie przycisków w taki Homtom HT3 Pro (opinie klientów często aktualizować uwagę na ten problem), ale można się przyzwyczaić.

Na górnym końcu jest standardowe złącze słuchawkowe dołu – złącze ładowania i transfer danych do otworu głównego mikrofonu i głośnika wielogłosowej. Należy zaznaczyć tę funkcję, ponieważ dzięki temu układowi, dźwięk jest głośny głośnik nieważne jak umieścić smartphone.

sprzęt

Jak wspomniano wcześniej w tym artykule, inteligentny telefon otrzymał budżet, ale wciąż potężny procesor MT6735P, pracując razem z adapterem graficznym Mali-T720. Cechy te będą wystarczające do uruchomienia niemal wszystkich nowoczesnych gier znajdujących się w sklepie z aplikacjami.

Procesor dysponuje 4 rdzenie, z których każdy działa z częstotliwością 1 GHz. Według Antutu testów smartfon zyskuje około 26-28 tysięcy punktów, w zależności od okoliczności i testowania oprogramowania czystości. Poprawia wydajność i komfort użytkowania przez okres do 2 GB pamięci DDR3. W związku z tym istnieje możliwość uruchamiania wielu aplikacji w tym samym czasie, szybkość przełączania jest wystarczająco wysoka, między nimi, ponieważ nie są one usuwane z pamięci.

pamięć

Do przechowywania danych użytkownika i systemu operacyjnego 16 GB Pamięć nieulotna jest zapewnione, z których użytkownik jest dostępny przy zakupie około 11 GB, podczas gdy reszta jest zajęta przez pliki systemowe. Przez telefon low-end jest dość dobre wyniki, biorąc pod uwagę, że smartfon jest wliczone w kategorii cenowej urządzeń do 100 dolarów. użytkownicy często piszą o wersji Homtom HT3 Pro 16GB opinie, które podkreślają, że podstawową wersję pamięci wewnętrznej smartfonu nie jest mało, ale tutaj problem został pomyślnie rozwiązany. W razie potrzeby możliwe jest rozszerzenie karty micro-SD o pojemności do 64 GB. Najlepiej jest użyć klasy mapa jest nie mniejsza niż 10, bo inaczej nie mogą być problemy z szybkością dostępu do pliku.

pokaz

IPS-matrix nieźle spadła niedawno i nie omieszkał skorzystać z producentów sektora publicznego. Model ten miał również wyświetlacz z dobrymi kątami i wystarczającej jasności tak, aby obraz był dość łatwo zauważyć nawet w jasnym świetle słonecznym. Rozdzielczość dość standardowe jak na urządzeniach 5-calowych w tym przedziale cenowym – 1280×720 pikseli. W przypadku większych modeli, HT7, to uprawnienie jest już wystarczająco dużo, ale o Homtom HT3 Pro 5,0 opinii jednoznacznie pozytywne, a pikselacja jest prawie niezauważalna.

Warto zauważyć, wbudowaną funkcję firmware MiraVision który pozwala dostosować kolory do własnych potrzeb poprzez zmianę barwy ciepłe rury rześkie, chłodne kolory. Zamknięty wyświetlacz pokrywa szklana z zaokrąglonymi krawędziami, który daje przyjemny wygląd estetyczny. Czujnik przeznaczony jest do jednoczesnych dotknięć 5, która jest więcej niż wystarczająco dla komfortowego użytkowania.

bateria

Według producenta, pojemność baterii wynosi 3000 mAh, ale w testach rzeczywista postać w testowanym modelu było trochę mniej, a średnia wynosi 2800 mAh. Jest to mały, ale nadal nie bardzo przyjemny odchylenie. W zależności od warunków pracy smartphone na jednym ładowaniu może pracować od 1 dnia (przy bardzo aktywnym użycia) do 5-7 dni (prawie bezczynny, przerywane kilka krótkich połączenia).

kamera

W tym modelu zainstalowano tanie, ale dość wysokiej jakości aparatu. Rzeczywista rozdzielczości głównych i przednich komór 8 MP i MT 2, odpowiednio. Jednak firmware zapewnia interpolacji oprogramowania, który poprawia jakość obrazu do 13 MP i 5MP. Liczby te są wystarczające, aby wysokiej jakości zdjęć w jasnym świetle słonecznym lub sztucznym świetle, ale zdjęcia zrobione o zmierzchu, będzie dość przeciętne, ale o strzelaniu nocnym można zapominać, jak często mówi się o Homtom HT3 Pro Opinie użytkowników z doświadczeniem.

Główny aparat jest wyposażony w lampę błyskową LED dość silny, co wystarcza do fotografowania obiektów znajdujących się blisko aparatu. Ponadto, może on być stosowany jako latarka.

oprogramowanie

To urządzenie jest produkowane głównie na rynku zewnętrznym, więc posiada wsparcie dla wielu języków (tłumaczenie jest dość wysokiej jakości), jak również wbudowany w Google Play i brak chińskich aplikacji. Kupujący otrzyma urządzenia zainstalowanego Androida 5.1, okresowo pochodzi małą aktualizację, która wskazuje na dobre wsparcie ze strony producenta smartfonów.

Między innymi, istnieje duża różnorodność „piękny” interfejs, a także sklep, w którym można wybrać projekt do własnych upodobań. Było tak wiele uwagi do projektu i różni się od innych telefonów Homtom HT3 Pro. Opinie użytkowników często podkreślają pozytywną stronę.

dostosowywanie

Ze względu na fakt, że producent nie zablokować bootloader smartphone posiada możliwość zainstalowania dowolnego niestandardowego lub custom firmware przeznaczony dla niego. Znaleźć je w internecie jest łatwe, ponieważ model jest dość powszechne.

Migające pozwalają fundamentalnie zmienić interfejs urządzenia, aw niektórych przypadkach rozszerzenia funkcjonalności. Ale nie zapominaj, że każda operacja na firmware urządzenia odmówić gwarancji i może prowadzić do złych skutków, jeśli nie firmware.

Statystyki dotyczące opinie smartfonów

Zgodnie z popularnych serwisów poświęconych opinie z różnych urządzeń, smartfon otrzymał bardziej pozytywne niż negatywne opinie. Wszystkie z nich można podzielić na kilka typów:

1. Recenzje smartphone firmware.

2. Opinie postaci zewnętrznego gadżetu.

3. Uwagi dotyczące sprzętu Homtom HT3 Pro.

4. Odpowiedzi na ogólną opinię o pracy urządzenia.

Jego atuty często niosą ze sobą dość wysoką wydajność, jakość wykonania, atrakcyjny design i rozsądnej cenie. Z negatywnych aspektów można zidentyfikować nie zawsze działa poprawnie ekran (czujnika) i słabą jakość zdjęć w słabym świetle dotknąć. Rozważmy kilka chwil opinii w sposób bardziej szczegółowy.

Rzeczywista pojemność baterii

Klienci otrzymują smartfon po raz pierwszy, spróbuj do maksimum, aby sprawdzić wszystkie jego komponenty. Specjalna inspekcja, obecność zaawansowanych zasilaczy z funkcją obliczania należny pojemność akumulatora, wystawiać baterię telefonu. Opisaliśmy dużą liczbę badań, które pokazują, że użytkownik wykonuje mniej inni więcej. Według opinii, pojemność akumulatora od pierwszej serii smartfonów nie mogła dotrzeć 2000 mAh baterię. Dlatego o Homtom HT3 Opinie pierwszy napotkał negatywna, ponieważ autonomia jest lekko cierpiał.

Następnie producent rozważyć ten problem, a obecnie urządzeń pojemność akumulatora spadnie poniżej 2500 mAh, który chociaż nie osiąga wartość nominalną podaną przez producenta sprzedawane, ale jest znacznie bliżej. Istnieją przykłady testów, gdy pojemnik jest nawet nieco wyższa niż podano, ale jest to raczej wyjątek od reguły. Więc możemy z całą pewnością powiedzieć, że pojemność baterii jest przeciętne, podobnie jak większość budżetu „chińskiego”. Jednak czy to wystarczy na jeden dzień aktywnego korzystania z smartphone i żyć w uścisku z gniazdo nie jest konieczne.

Ci, którzy mogą szybciej umieścić baterię, takie jak aktywne wykorzystanie GPS, możemy polecić kupić zewnętrzny akumulator aby pozostawać w kontakcie.

Nieprawidłowe działanie ekranu dotykowego

Niektórzy użytkownicy doświadczają problemu, w którym funkcja czujnika prawidłowo. Sądząc po trendów, było to spowodowane przez konkretnego partii wadliwych czujników, smartfony, która jest nadal w sprzedaży. O gładkiej wpisując na przykład wada jest prawie niezauważalna, ale gdy prędkość wybierania zaczynają częstych fałszywych alarmów. Można zwrócić uwagę na to, co jest napisane na temat modelu Homtom HT3 Pro recenzji, w których mowa o podobnym defektem, większość z nich sięgają prawie tych samych terminach.

Jeśli widzieliście tę samą wadę, ale nie było od początku, nie spiesz się do paniki. Czujniki tego typu mogą reagować z pewnymi agresywnych mediów, takich jak alkohol. Jeśli przytrzymasz lewy alkohol, na przykład, po Kolonii aplikacji lub wody toaletowej, po prostu umyć ręce i pocierać wyświetlacza konkretnego tkanki lub płynu do czyszczenia – i wada znika. Ten sam problem może powodować inne zanieczyszczenia.

Niskie jakości zdjęcia o zmierzchu

Problem ten, niestety, jest skierowana do dużej liczby użytkowników smartfonów. Nie będzie można wyeliminować, ponieważ jej podstawą jest stosowanie tanich kamer matrycowych w połączeniu z prostą optyką, która ma wystarczającą wartość przysłony, aby wysokiej jakości zdjęć przy słabym oświetleniu. Rozwiąż go całkowicie nie działa, ale można spróbować różnych trybów fotografowania, aby nieco zwiększyć jakość fotografii.

W niektórych przypadkach mówi się o Doogee Homtom HT3 Pro opinii, powinny być inteligentne. Na przykład, tryb „Fireworks” jest idealnym miejscem, aby być fotografowane na jasnym migotanie znaki kawiarni lub klubu. Tak więc możliwe jest, przynajmniej częściowo zrekompensować niezbyt wysokiej jakości kamer.

W dobrym świetle zdjęcia są dość dobrze bez żadnych specjalnych sztuczek, więc jeśli strzelać występuje głównie w ciągu dnia, coś o problemie, nie można przeżyć.

Ogólne wrażenie z smartphone

W rezultacie, warto zauważyć, że w ogóle, telefon jest dosyć dobra. Tak, istnieją pewne wady w większości modeli low-end, ale są one bardziej niż zrekompensowane przez niski koszt gadżetu. Niektóre z nich, takie jak wady oprogramowania, wszystko może zostać rozwiązany w domu. Czytając o Doogee Homtom HT3 Pro opinii, często można natknąć się na instrukcje jak zmienić firmware na bardziej wygodne, spędził sporo czasu.

Model ten doskonale nadaje się dla tych, którzy chcą, aby móc korzystać ze wszystkich nowoczesnych środków komunikacji, ale nie może zapłacić za niego zbyt wiele. Będzie to wygodny i jako drugiego telefonu, takich jak pracownika. Nie zapomnij o dzieciach, dla których nie ma sensu kupować drogich modeli, ponieważ przyciągają zbyt wiele uwagi. Dlatego też jednym z najlepszych rozwiązań będzie smartfon Doogee Homtom HT3 Pro, który podsumowuje często mówią, że kupuje dla dzieci.

Zalecenia przy zakupie

Możesz mieć pewność, że ten smartfon jest rzeczywiście dobrym wyborem, po przeczytaniu o Homtom HT3 Pro opinii, jego cena jest również bardzo do zaakceptowania (średnio około 80 dolarów amerykańskich). Jeżeli decyzja, aby kupić ten model, jest to niezbędne do określenia Wybór sklepu. Wskazane jest, aby zakupić smartfon już w zeskanowanych punktów, ale warto być czujnym. Przy zakupie lub odbierania poczty, przetestować wszystkie funkcje, które można sprawdzić w krótkim czasie. Obejmują one prace obu głośników, jakość kamer, czujników i pracy wyświetlacza, naprawić ładowarkę oraz inne drobiazgi. Po sprawdzeniu wszystkich tych w miejscu, można uniknąć zakupu wadliwego urządzenia, choć odsetek wad i niskie.

Po zakupie kilku dni korzystać z urządzenia w trybie aktywnym. Więc widać, o ile bateria jest nie to, czy istnieją błędy w działaniu. Jeśli zostanie wykryta znaczna rozbieżność pomiędzy właściwościami lub innego problemu, to lepiej nie wymieniać dokręcania smartfon do drugiego, tak aby nie stwarzać problem. Więc można chronić siebie i kupić naprawdę niezbędnych i przydatnych rzeczy, z których każdy może uzyskać radość. Jednakże, ponieważ większość z nich mówią o smartfonie Homtom HT3 Pro opinii, nie trzeba się zmierzyć cokolwiek to było krytyczne problemy w pracy.