880 Shares 4264 views

Smarfon "Nokia Lyumiya". Jak zrestartować telefon, czy to zależy?

Jak zresetować telefon „Nokia Lyumiya”? To pytanie jest często zadawane przez właścicieli gadżetów fińskiego producenta. System operacyjny Windows Phone jest uruchomiony na tym urządzeniu, to zyskał dopiero po dobrej stronie. To działa dość szybko, awarie prawie nie występują. Jednak czasami unosi, i to jest całkiem normalne. W takich sytuacjach, właściciele zaczynają panikować, jako gadżet nie reaguje na naciskanie przycisków. Ale nie martw się zawczasu. Z takim problemem może być rozpatrywane niezależnie. „Jak?” – pytasz. Przeczytaj poniżej, jak zresetować „Nokia Lyumiya”.


Wisiał telefon: pierwszy sposób rozwiązywać problemy

Po pierwsze, rozważmy „miękki” sposób na rozwiązanie tego problemu. Specjaliści nazywają to „siła restart”. Metoda ta jest odpowiednia, jeśli smartfon przestał wykonywać polecenia i nie ma procesu pobierania. Użytkownik musi przytrzymać 15-20 sekund oba przyciski – blokady i „rocker” Regulacja głośności z boku redukcji dźwięku. Jeśli wykonane prawidłowo, ekran gaśnie. Wystarczy jeden do dwóch sekund urządzenie wibruje, co wskazuje na początek procesu. Potem trzeba czekać na pełnym obciążeniu wszystkie elementy i ustaw datę / zegar. Z reguły takie działanie szybko przywraca telefon „Nokia Lyumiya”.

Jak zrestartować smartphone: druga metoda

„Twardy” restart – drugi sposób na radzenie sobie z nieodpowiadającej gadżetu. Użyj konieczne jest tylko w skrajnych przypadkach, ponieważ istnieje ryzyko uszkodzenia plików systemu operacyjnego, który będzie prowadzić do niemożliwości urządzenia. Zdecydować, czy używać czy nie, każdy powinien posiadać, biorąc pod uwagę wszystkie możliwe konsekwencje. Wiele zaawansowanych użytkowników zaleca się utworzenie kopii zapasowej danych, które są przechowywane w telefonie „Nokia Lyumiya”.

Jak uruchomić urządzenie za pomocą tej metody? Będzie to wymagało jednocześnie przytrzymaj trzy przyciski – Dolną część objętości „rocker”, klucz zamka i kamery. Przytrzymać je, dopóki jest to konieczne, rozpoczyna wibracyjne. Po tym zamek / przycisk zasilania jest zwolniony, a reszta nadal przetrzymywany przez około 5 sekund.

Uruchom ponownie smartphone poprzez ustawienia – trzecią drogę

Co jeśli użytkownik staje w obliczu częstych hang-up „Nokia Lyumiya” telefon? Jak zresetować urządzenie w takim przypadku? Co do zasady, taki problem nie towarzyszy długich odstępach czasu, nie do użytku, więc można spróbować przywrócić ustawienia fabryczne. Aby to zrobić, użytkownik musi wejść do menu i wybierz „Ustawienia”. Obejmuje ona element „System”. Użytkownik musi wybrać „Resetowanie telefonu”. Po uaktywnieniu wznowiona, jednak wszystkie ustawienia użytkownika zostaną usunięte, a właściciel będzie musiał ponownie skonfigurować urządzenie.

wniosek

Choć bardzo rzadko, ale nadal wisi „Nokia Lyumiya”. Jak zrestartować gadżet, teraz wiesz. Trzy sposoby wymienione powyżej. Jednakże, jeżeli żaden z nich nie pomogło, telefon lub po prostu nie reaguje na naciskanie przycisków, można wyjąć baterię na kilka sekund. Telefon powinien działać jak zwykle. Jeśli to nie nastąpi, zaleca się, aby skontaktować się z centrum serwisowym.