835 Shares 8547 views

Budżet iPhone firmy Apple: Być albo nie być?

Apple ma co roku prezentuje nam z innej wersji iPhone. Na przykład, w 2012 roku długo oczekiwany iPhone 5. Tak, Apple został zwolniony powtórzył swój sukces, teraz model iPhone 5, który, zgodnie z Habrahabr.Mobi, zajmuje pierwsze miejsce wśród swoich telefonów konkurentów w ostatnim roku.
Jednak, aby produkować nowy model budżetu firmy nie jest naprawdę w pośpiechu, ponieważ oryginalny iPhone, i przynieść znaczne dochody. Wcześniej, Apple nie ma nawet jakichkolwiek ustępstw na gadżet i najpierw udał się w ruchu aż do końca 2012 roku.
Fakt, że firma ma zamiar wydać wersję budżetu iPhone rozmawiał z powrotem w 2011 roku, a Wall Street Journal i Bloomberg, nawet nazywa przybliżony koszt 3000 – 5000 rubli. Niektórzy twierdzą, że iPhone będzie używać wzmocniony korpus z tworzywa sztucznego zamiast szkła lub metalu, jak to było na początku standardowych modeli. Inni, przeciwnie, że nowy organ urządzenie nie jest całkowicie z tworzywa sztucznego, w połączeniu z metalem i jest przezroczysty. Dla szczególnie zainteresowany w nowym modelu, w Digitimes dodał, że produkcja alternatywnych przypadkach plastikowych venture do produkcji elektroniki, z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, a ostateczne pomysły plastikiem metalowe spodziewane jest w drugiej połowie 2013 roku.
W ten sposób dziennikarze Zakłada bukiet, jeszcze nikt dane niepotwierdzone. Ale dymu bez ognia, jak wiemy, nie stało! Cena odgrywa ważną rolę w rozwoju Android, platforma jest już pozycję dominującą na rynku. Dlatego logiczne jest założenie, że Apple pracuje nad urządzeniem tanim dla użytkownika, w przeciwnym razie firma wkrótce stracić kontrolę telefonów na rynku, a biorąc pod uwagę także innych producentów.
Jest rzeczą znamienną, że wiceprezes marketingu Phil Schiller, Shanghai Evening Post skomentował pogłosek o budżecie iPhone chińskiej gazecie:


„Nasza firma nie wspiera politykę tworzenia tanich urządzeń, a preferuje tylko promować technologię wysokiej jakości.”

Jednak następnego dnia rano w tym samym artykule zniknął żadnej wzmianki o iPhone budżetu.
Dee i wzrost sprzedaży Samsung oświadczenie to traci swoje znaczenie, ponieważ jest to bezpośredni konkurent Samsunga, że Apple bierze zysk. Przypomnijmy, że Samsung zysk w 2012 roku wyniosła $ 27,3 mld przychodów $ 189,4 mld USD. Według prognoz do 2013 roku zyski mogą osiągnąć $ 38-45 mld euro, a przychody przekroczą $ 250 miliardów dolarów. W tym czasie, ponieważ ponad połowa przychodów firmy Apple przynosi sprzedaż jest iPhone. W ubiegłym roku jego wielkość była $ 80,5 mld USD. Te liczby są zdumiewające wyobraźni!
Apple jest w długiej walce z Samsung oraz obecność tylko jednego produktu w jego arsenale nie pozwoli spółce skutecznie oprzeć, muszą produkt niskich kosztów. Ale słowo „tani” nie znaczy „tani”. Na przykład w historii Apple iPod Shuffle jest, iPad mini, czyli zyski dla takich produktów jest wyższa niż u konkurencji, to margines dla marki. Jak wiadomo, najtańszy iPad Mini nie jest tak tanie dla użytkownika końcowego, to przystępne tylko dla serii iPad. Najprawdopodobniej takie samo podejście będzie dla iPhone. Z wiadomością, spółka będzie w stanie zwiększyć swoje wpływy na rynkach wschodzących, takich jak Chiny. Nie jest wykluczone również, że to iPhone pojawi się w Rosji.

akcje Apple na rynku smartfonów spadł w 2013 roku, mniej niż 15%. Według miarodajnych ekspertów, firmy faktycznie trzeba grać według reguł rynku, a mianowicie, aby poszerzyć swoją linię produktów.
Firma Apple zakończył walkę z planu, to pozostaje tylko go zrealizować poprawnie …