667 Shares 8289 views

Gdy jakość wyższych cenach. Leagoo Alfa 1 3G fablet i CUBOT Uwaga S – nowość w Gearbest!

Dziś świat jest tak dynamiczny, że czasami jest to dość trudne śledzić wszystkie nowości w świecie godnych gadżetów. Ale dla tych, którzy chcą pozostać w trendzie, to pomaga sklep internetowy Gearbest, gdzie można kupić dobry smartfon, właśnie poszedł na sprzedaż. Na przykład, należy zwrócić uwagę na dwa „świeże” devaysa – Leagoo Alfa 1 oraz CUBOT Uwaga S.


Leagoo Alfa 1: gdy jakość wyższych cen

Jeśli istnieje potrzeba lub pragnienie, aby kupić smartfon w internet jest tani, to wspaniała opcja do rozważenia byłoby Leagoo Alfa 3G fablet 1 w cenie 109 dolarów. Dla pieniędzy kupujący otrzyma dziś działa jako ekran 5,5 cala o rozdzielczości HD. Pomimo prowadzenia wielu FullHD, rozdzielczość 1280×720 pikseli, a użytkownik wystarcza do oglądania filmów i zabawki, a ta zmiana jest wielki oszczędza nie tylko budżetu, ale również naładować baterię podczas korzystania z urządzenia. Poza tym procesor jest łatwiejsze do radzenia sobie z taką rozdzielczość, a tym samym zapewnić stabilne działanie aplikacji.

Procesor się w urządzeniu quad, co jest standardowym rozwiązaniem w nowoczesnych gadżetów. Na pokładzie posiada również 2GB pamięci RAM. W skrócie, jeśli zadanie jest kupić smartfon w internecie jest tani, to jest przyzwoity rozwiązaniem.

Innym ciekawym podejściem do rejestracji wzoru Leagoo Alfa 1. Tak więc, tylna pokrywa jest dostępny w trzech kolorach – jak zwykle, ale zawsze stylowy czarny tak modne teraz biały, jak również bardziej oryginalne – jasny różowy. Gniazdo to pozwala właścicielowi, aby wyróżniać się w tłumie szare. Zważywszy, że smartfony sklep Gearbest oferuje urządzenie w tak atrakcyjnej cenie, warto kupić ten gadżet zrównoważony.

CUBOT Uwaga S 3G fablet: tanie i smaczne

Ile powinien kosztować dzisiejsze przenośne urządzenie zdolne do radzenia sobie ze wszystkimi zadaniami określonymi przed nim człowiek? Okazuje się, że nie jest tak drogie. Na przykład, kupić dobry smartfon o nazwie CUBOT Nota S 3G fablet możliwe tylko dla niektórych 86 dolarów. I nawet przy galopującym tempie walutach będzie to bardzo rozsądny zakup.

Wygląd devaysa spełniają nowoczesne wymagania mody: minimum dodatkowych przycisków fizycznych, okrągły panel rogi, ekran 5,5 cala o tej samej HD rozdzielczości … Wszystko wydaje się być standardem, ale gadżet okazał się bardzo charyzmatyczny, który nie jest w najmniejszym stopniu pomóc cienką ramkę.

Ale najciekawsze jest w urządzeniu. Firma CUBOT postanowił poeksperymentować i wprowadzony w dość przystępnej urządzenia nie tylko procesor quad-core, ale z 2 GB pamięci RAM, która natychmiast pokazują nowe produkty w pozytywnym świetle na tle jej współpracowników w cenie. Jeszcze bardziej zaskakujące, system operacyjny zainstalowany na urządzeniu, najnowszy – Android5.1, a to jest takie samo pozwala właścicielowi się tendencja, nie odczuwa znaczny dyskomfort finansową po zapłacie takiego zakupu. Zwłaszcza, że gadżet jest umieszczony w młodości, a które odpowiada zdolności do tworzenia własnego twórczego projektowania tylny panel. Każdy, kto marzy o wyjątkowym urządzeniem, które można nie tylko kupić dobry smartfon, ale także uczynić go wyjątkowym.