230 Shares 7559 views

Smartfon Lenovo A398T: opinie, opisy, specyfikacje, firmware i opinie właścicieli

Wielu fanów telefonów komórkowych zostały już docenione potencjał A398T Lenovo inteligentnego telefonu. aparaturę Piercing, nawiasem mówiąc, jest dostępny na stronie internetowej firmy i jest dostępny do pobrania w trybie 24 7. Każdy może pobrać plik stamtąd, a następnie zainstalować oprogramowanie na dysku (prawdopodobnie już ulubionym) jednostki.

Firma słynie z Lenovo?

Za to co użytkownicy tak lubi tego modelu telefonu komórkowego? Najprawdopodobniej jeden z najbardziej uderzających zalet była jakość wykonania. Tak, Lenovo wie dużo o nim. I nie chodzi tylko o telefony komórkowe, ale także laptopy. Ale ponieważ przedmiotem tego artykułu stała się właśnie przegląd A398T Lenovo, którego cena wynosi obecnie około siedmiu tysięcy rubli, a potem przejdźmy do niego.

Wprowadzenie do przeglądu

Należy zauważyć, że natychmiast Lenovo, jak mówią, tuż przy progu kupującego zaczyna spadać na boku. I w związku z tym, wielu użytkowników publiczności Internet może być uzasadnione pytanie. „Co?” – pytasz. I rzeczywiście, wszystko jest bardzo proste. Lenovo oferuje potencjalnym nabywcom nie mniej produkt wysokiej jakości w niższej cenie. Nie będziemy wchodzić zbyt przeszłości, ale po prostu pamiętać, że dzisiaj cena telefonu odgrywa ważną rolę. Czasami można powiedzieć, nawet decydujący.

Aby być bardziej konkretne, powołując się na konkretne liczby, to łatwo zauważyć, że maszyny firmy kosztować kilkadziesiąt procent mniej niż w innych urządzeniach marki, wyposażony w całkowicie identycznym nadzienia. Generalnie, fani firmy od dawna zauważyłem, że stale dąży do zapewnienia, że uzupełnienia i poszerzyć swoją gamę telefonów komórkowych. Skład został szybko rośnie w ostatnich latach. I to jest niemożliwe, aby odgadnąć, co to może przynieść. Nawiasem mówiąc, nie tak dawno temu naprawdę oczekuje zakończenia tego samego spisu stał smartphone „Lenovo A398T”.

Opcje

Zawartość opakowania „Lenovo A398T” dość skromne. Obejmuje on tylko sam telefon, kabel USB 2.0 standard, ładowarkę oraz instrukcję napisana w języku chińskim. Nic więcej tu nie zobaczymy: brak bezprzewodowego zestawu słuchawkowego stereo lub cokolwiek innego.

wygląd

Więc kupiłeś swój telefon. Spójrzmy na jego wygląd i nadać mu odpowiednią ocenę. Cóż, co możemy powiedzieć, prowadzony przez pierwsze myśli i uczucia? I to właśnie. Przed nami nie ma nic jak zwykły telefon cegły. Nieco szorstkie, ale to prawda. O wszelkich badań projektowych wyraźnie nie może mówić.

Urządzenie jest wykonane nie tylko w kolorze czarnym, ale także w białej kolorystyce. Szersza publiczność, używając ruchomej, „Lenovo” firmę urządzenia, ciemny kolor już dawno dość. A programiści firmy słyszeli jego „fanów”, jeśli można je nazwać. Biały, co nadaje błyszczącą z tworzywa sztucznego tylko częściowo pokrywa srebrną obręcz, prowadzonych na końcach urządzenia. To połączenie nie wygląda tak ciekawe – wygląda całkiem naturalnie i pięknie. Tutaj również projektanci nie stracili.

Jeśli mówimy o tym, jak urządzenie jest „Lenovo” firm w dłoni, od razu zauważyć, że uczucie, choć nie idealne, ale bardzo blisko niego. Najprawdopodobniej jest to spowodowane faktem, który ma wymiary urządzenia.

Przedni panel telefonu wygląda bez smaku. Powodem jest duża krata obejmujący słuchawki znajdujący się powyżej urządzeniu z ekranem dotykowym. Ale jeśli rzucisz ten brak głowy i nie zwracając uwagi na to, to skarcić urządzenie jest już w rzeczywistości wcale. Przynajmniej, jeśli zdemontować przedni panel. W modelu „Lenovo A398T” cała reszta wygląda tak, jak powinno być zgodnie z tradycją: górna jest oficjalnym logo producenta. Trzy przyciski sterujące znajdują się poniżej ekranu dotykowego, które są charakterystyczne dla „android” systemu operacyjnego.

W górnej części urządzenia są umieszczone złącza, które umożliwiają podłączenie do telefonu słuchawek przewodowych, jak i standardowego kabla microUSB do synchronizacji z laptopa lub komputera osobistego.

Wielu użytkowników wyraził negatywne o dostępności przycisku zasilania znajduje się na górnej krawędzi. I producent usłyszał miłośników smartfonów „Lenovo”. Moc Model A398T i przycisk blokady zostanie przeniesiony na prawą stronę.

Teraz, gdy przycisk zasilania był na boku telefonu, miałem coś poświęcić. A w roli ofiary, my – rocker głośności. W tym telefon komórkowy, przycisk ten przeniósł się do lewej krawędzi. Chociaż może to być, nie należy. Taki układ kontroluje opcję często używane w podobnych modeli i innych marek.

Tylna okładka z telefonem „Lenovo A398T” jest wykonany z tego samego materiału co mieszkaniu sama, a mianowicie z błyszczącego plastiku. Można zauważyć, że tylna pokrywa a urządzenie aparat nie znajdują się w jednej płaszczyźnie. Aparat wystaje nieznacznie. Nawiasem mówiąc, od kiedy zaczął mówić o tym, od razu zauważyć, że lampy błyskowej i nie ma śladu. Więc telefon z pewnością nie nadaje się do fotografowania nocnego. Co jeszcze można znaleźć na tylnym panelu? Jest to zewnętrzny głośnik, który znajduje się w niewielkim kącie.

jakość wykonania

Do niego żadnych zastrzeżeń. Pomimo faktu, że jest to chiński smartfon. Mimo to, inżynierowie firmy pracowali i tym razem sukces. Aby znaleźć niczego zarzucić pod względem montażu jest nie tylko trudne, ale bardzo, bardzo trudne. Nic w telefonie nie trzeszczą, luzy nie są przestrzegane. Doskonale przystosowane do obudowy i tylnej okładce.

Telefon A398T Lenovo. Funkcje wyświetlacza

Ekran smart phone „A398T Lenovo” ma matrycę IPS wbudowany, co zmniejsza zmęczenie oczu. Bardzo przydatna technologia, która pozwala na długi czas bez szkody dla oka czytać teksty i oglądać filmy na ekranie telefonu. Przekątna ekranu wynosi 4,5 cala. Rozdzielczość, oczywiście, nie jest najlepsza – 854 na 480 pikseli.

Jednak kąty widzenia są dość dobre. odwzorowanie kolorów nie jest również szczególnie lame. Oczywiście, w naturalnym świetle obrazu nie jest już wyraźnie takie same, ale to było spodziewać. Jednocześnie, problem z czytania w słońcu jest rozwiązany. Aby to zrobić, wystarczy dodać jasność ekranu, a akcje to w maszynie imponujące, jak nie możemy powiedzieć. I wreszcie, możemy zauważyć, że urządzenie wyświetlające obsługuje funkcję o nazwie „multi-touch”, czyli obraz skalowania palcami.

A398T Lenovo. Liczba właścicieli

urządzenie dość nowy model. Gdy telefon jest sprzedawany wyłącznie na rynku krajowym. Dlatego, aby znaleźć opinie o urządzenie jest trudne. Międzynarodowa sieć z nimi nie tak dużo, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Ale punkty referencyjne jeszcze udało się wyróżniać.

Więc, co można powiedzieć nam referencje ludzi, którzy już nabyli telefon? Od nich można dowiedzieć się, że urządzenie ma dwie główne zalety i dwie główne wady. Wśród zalet – doskonała kompilacja bez pisków i luz i dobry ekran. Wśród niedociągnięć – mała ilość pamięci RAM i słaby aparat, nadając zdjęciom bardzo miernej jakości.

Podsumowanie i wnioski

Co robi osoba, która zakupiła telefon komórkowy „Lenovo A398T”? Będzie to raczej zwyczajne, nudne telefonu pracy. Maszyna do napełniania nie jest grą i obsługuje tylko najbardziej trywialnych zadań. Główne przyczyny tego – słaby procesor i niewielka ilość pamięci RAM. Ale pieniądze, telefon żyje w pełni, dostarczając użytkownikowi doskonałą okazję do prawie cały dzień w internecie, czytać artykuły, książki i oglądać filmy.