284 Shares 4841 views

„Alcatel One Touch POP C7»: cechy i osobliwości

Główną różnicą między smartphone „Alcatel One Touch POP C7» – wiele kolorów przypadkach: czarny, niebieski, biały i różowy. Ten model z pewnością znajdzie fanów, więc powinien mówić o szczegółach.


Design, rozmiar, kontrole

Zacznijmy od tego, że telefon „Alcatel One Touch POP C7» wygląda jak większość dostępnych smartfonów z systemem Android: klasycznej tyłu oraz przedniego panelu, plastiku, prostokątnym kształcie i pochyłych brzegach. W przypadku urządzenia z 5-calowym wyświetlaczem przekątnej stosunkowo kompaktowy – 141×71.8×9.9 mm. Smartfon leży dobrze w dłoni, pod warunkiem, że zaokrąglone, gładkie boki i powierzchnię antypoślizgową. Odciski palców szybko i łatwo usunąć z ekranu. Przebiegi z tyłu mało widoczne. Chroni ekran ze szkła, dzięki czemu jest niezwykle odporna na zarysowania. W odniesieniu do poglądów właścicieli „Alcatel One Touch POP C7», opinie pokazują, że model ten ma dość obudowę wykonaną jakości. Rzeczywiście, nie ma luzów. Tylna pokrywa aż akumulatora nie Flex przy ściskaniu sprawia żadnego hałasu. Event LED znajduje się na górze, na panelu przednim. Zapalił lub migający biały. głośnik mowy znajduje się na prawo od tego elementu. Tom miał wysoką, średnią i postukał bas. Ton nie powoduje podrażnień, wyraźnie słyszał rozmówcę, właściciel jest również dobrze słyszeć. Na prawo od mikrofonu – czujniki zbliżeniowe i oświetlenia. Działają one poprawnie, szybko reagować. Na dole są dotykowe przyciski: „Menu”, „Dom”, „Powrót”. Są one oznaczone przez półprzezroczystą białą farbą i mają podobny kolor podświetlenia. Standardowe gniazdo słuchawkowe znajduje się na górnym panelu, micro-USB – na dole. Lewa strona jest pusta. Nieco powyżej środka prawym okienku umieścić przycisk głośności i sterowanie. Oba elementy sterujące są łatwo znaleźć, chociaż niemal całkowicie zanurzony w tej sprawie. Co do zestawu głośnomówiącego, jest ukryty za specjalną kratą. Ponadto, jest to ciekawe, że aparat nieznacznie wzrośnie powyżej ciała. Tylna strona urządzenia składa się z drugiego mikrofonu, co zapewnia zmniejszenie hałasu i lampa błyskowa. Otworzyć klapkę można utrzymać go w lewym dolnym rogu. Pod nim, na górze, – slot microSD, tuż poniżej – parę kart SIM, z których pierwsza obsługuje standardy komunikacyjne drugiej i trzeciej generacji, a drugi – tylko 2G.

pokaz

W „Alcatel One POP dotykowy C7» przekątna ekranu wynosi 5 cali. Wielkość fizyczna jest w tym przypadku 63×111 mm. Rama górna – 14, a po bokach – 4 mm. Rozdzielczość – 480×854 punktów, a nie jest szczególnie zauważalny pikselacja. Gęstość – 195 PPI. Matryca utworzona przez ekran technologii TFT-LCD. W przypadku bezpośredniego jakości widok obrazu jest dobra. Warstwę czujnik pojemnościowy wspiera parę równoległych elementami. Czułość „Alcatel One POP dotykowy C7» doskonała.

bateria

Model ten posiada akumulator 1900 mAh baterię. Urządzenie może wytrzymać 12,5 godzin rozmów lub 630 godzin czuwania. Podczas odtwarzania wideo urządzenie może pracować około 5 godzin średnią baterię. – 10-12 godzin, jeśli nie aktywnie korzystać z telefonu w standardzie 3G. Urządzenie jest pobierana 2,5 godziny. Ponadto regulacja przewidziana w paragrafie „Superekonomiya energii.” Tryb ten wyłącza prawie wszystkie aplikacje, zmniejsza jasność podświetlenia, aktywność pozostaje tylko podstawowe funkcje: książkę telefoniczną, kalendarz, rozmowy telefoniczne, SMS. Podczas korzystania z tej funkcji „Alcatel One Touch POP C7» 3-4 dni robocze.

funkcje komunikacyjne

Smartfon obsługuje sieci komórkowej drugiej i trzeciej generacji. Jest parę kart SIM. Interfejs Bluetooth, głosowe i pliki. Jest Wi-Fi – bezprzewodowa. Ponadto, urządzenie może być wykorzystywane jako modem lub punktem dostępowym. W urządzeniu nie ma GPS. Satelity wystarczająco szybko zdefiniowane. Czułość jest dobra. GPS nie wnosi sprzeciwu.

aparat mediów

Istnieje 512 MB pamięci RAM. Dostępne są około 200. Pamięć wewnętrzna 4 GB OBM z nich swobodnie o dwóch. Nie ma slot na karty pamięci o maksymalnej pojemności 32 GB. Nie ma pary komór: główny – 5 MP przodu – 0,3. Jest lampa LED. Aparat dysponuje dobrą dokładność, strzelanie do szybkiego i prawidłowego balansu bieli. Przysłony F2.8. Aparat nagrywa również FullHD-video. Jest autofocus. Mono netto. Co do „przodu” aparat pisze 640×480 wideo. Tutaj procesor MediaTek układ 28 nm Cortex-A7 4 jądra 1,3 GHz Mali-400MP2. Zegar akceleratora graficzne – 400 MHz. CPU jest więcej niż wystarczająco dla wygodnej komunikacji z urządzeniem. Urządzenie obraca się swobodnie. Ikony ekranu głównego zostały nieznacznie zmienione. przeprojektowany również odblokować ekran i ustawienia. Urządzenie posiada odtwarzacz muzyczny i wideo oraz radio. Trzeba powiedzieć, że głośność głośnika jest powyżej średniej. Słuchawki jakość dźwięku jest dobra. Case na „Alcatel One Touch POP C7» w pakiecie nie są włączone, więc będzie musiał być zamawiane osobno. Jednak dobrą wiadomością jest to, że te dodatki są obecne w szerokiej gamie.