872 Shares 7071 views

Smartphone Ulefone Moc: opinie, dane techniczne. Długowieczne smartfony

Nowoczesne smartfony coraz mocniejszy z każdym dniem, otrzymując procesorów wielordzeniowych gigabajty pamięci RAM i pamięci nieulotnej i potężnych akceleratorów graficznych. Jednak producenci często pomijają fakt, że pierwsze środki komunikacji jest smartphone, który powinien mieć dobre autonomii, która pozwala, by nie żyć w rytmie „od gniazdka do gniazdka sieciowego.”

Szczególnie zwiększa obciążenie akumulatora przy użyciu smartfona w trybie aktywnym podczas uruchamiania wielu posłańców i innych aplikacji za pośrednictwem sieci telefonii komórkowej są wylewanie megabajtów ruchu, ale rozmowy nie zostały zakończone. Nie każdy producent big-name może pochwalić modelu zdolnego wytrzymać takiego obciążenia bez większego wysiłku.

Jednak firma Ulefone zwrócić uwagę na niego i zwolniony gadżet o nazwie Ulefone zasilania, jest doskonale wyważone high-tech „zabawki”, aby poradzić sobie z dużymi obciążeniami przy pracy. Spójrzmy na jego głównych cech i funkcji, które dokonały unikalny model, w porządku. Będzie także szczegółowo analizować smartphone Ulefone Power, opinie, które można znaleźć łatwo. Ich liczba pozwala dodać maksymalnie pełnego obrazu urządzenia.

Wielkość i wygląd

Pomimo pojemnej baterii, które omówimy później, okazało się smartfon elegancki i nie tworzy plastik wrażenie ogarek. Jej grubość wynosi 9,5 mm, co stanowi średnią dla tej klasy urządzeń. Masa pojazdu okazało się wciąż niekoniecznie Standard – 190 g, ale to nie jest krytyczna, i przy zastosowaniu na przykład telefon nie wyciągnąć rękę, Oukitel K10000, którego waga osiągnęła rekordowy jak na dzisiejsze standardy, poziom 320

Gadżet dostępny w trzech wariantach kolorystycznych. Tutaj producent nie dużo eksperymentuje, używając niebieskie i srebrne kolory. Należy podkreślić trzeci wybarwienia – zabarwienie drewna, co jest raczej nietypowe decyzja, choć powszechne w innych producentów. Smartphone ma aluminiową obudowę, co zwiększa wytrzymałość korpusu, przy czym pozostałe elementy korpusu są wykonane z tworzywa sztucznego. Sprawa dla Ulefone Mocy Chodzi, więc smartfon będzie długi czas utrzymać reprezentacyjny wygląd.

Na lewym brzegu jest taca dla kart SIM i karty micro-SD, po prawej stronie są wszystkie elementy sterujące takie jak rocker głośności i przycisk zasilania, a także duży przycisk okrągły, przeznaczony do szybkiej kamery startu. Na górnym końcu umieszczone złącze słuchawkowe 3,5 mm oraz nadajnik podczerwieni, za pomocą którego możliwe jest sterowanie za pomocą różnych urządzeń smartphone jako pilota. Dno jest otwór do mikrofonu i złącza do ładowania i transferu danych. Na tylnej okładce od góry znajdują się główny aparat fotograficzny z podwójną lampą błyskową LED i skaner linii papilarnych. W ogóle, to tworzy dobre wrażenie z pojawieniem Ulefone Energii. Przegląd może kontynuować demontaż urządzenia farsz wewnętrznej.

standardy komunikacyjne i moduły bezprzewodowe

Smartfon będzie zadowolić tych, którzy chcą, aby maksymalne wykorzystanie łączności bezprzewodowej. Jest wsparcie dla 4th sieci nowej generacji na wszystkich częstotliwościach wykorzystywanych w większości krajów. Obietnice producenta (obsługiwane przez operatora), aby pobrać sieci danych 4G prędkości do 150 Mbit / s, wydajność może osiągnąć 51 Mbit / s. odbieranie poziom sygnału jest zawsze stabilny w modelu Ulefone Power 4G łączy się natychmiast, jak tylko pojawi się w strefie powlekania.

Proszę i może obsługiwać wszystkie aktualne standardy WiFi-sieciowych, umożliwiając korzystanie z maksymalną możliwą prędkością jakichkolwiek punktów dostępowych, bez względu gdzie jesteś, w domu lub na przykład w kawiarni.

Smartfon wyposażono w moduł Bluetooth 4.0, co pozwala na szybki transfer plików w bliskiej odległości. Ponadto, nowa wersja umożliwia podłączenie kilku różnych urządzeń w tym samym czasie.

Kluczowe cechy

Budżet służy jako główny procesor MediaTek MT6753. Pomimo faktu, że należy do segmentu budżetowego, ma pojemność, która jest wystarczająca dla większości codziennych zadań, a to jest dość energooszczędne. Zapewnione przez obecność wysokiej wydajności 8 rdzenie działające na częstotliwości 1,3 GHz. Procesor zintegrowany akcelerator wideo Mali-T720 MP3, radzenie sobie z większością dzisiejszych najbardziej wymagających gier, które można znaleźć w sklepie z aplikacjami. Po przeczytaniu o opiniach Ulefone zasilania, można zapewnić, że wskaźniki te są zupełnie wystarczające do komfortowej pracy i nie tylko.

Dopełnieniem tandemowych DDR3 RAM ma objętość 3 GB. Kwota ta jest wystarczająca do korzystania z przeglądarki z wieloma otwartymi kartami i kilku posłańców. W tym przypadku, nie będą usuwane z pamięci, a między nimi mogą być przełączane niemal natychmiastowo. Użytkownicy często opisują działanie smartfonu jako przykład różne zadania, ważne jest dla Ulefone Mocy. 4PDA temat tego modelu jest pełna nowości i stanowisk, gdzie można znaleźć wiele ciekawych informacji na temat pracy z wymagającymi aplikacjami.

Do przechowywania plików użytkownika i oprogramowanie zapewnia nieulotną pamięć 16 GB. Tutaj producent nieco rozczarować, ponieważ w ramach obecnego standardy tej pamięci może być za mało. Jednakże, jeśli jest to konieczne, to można rozszerzyć za pomocą karty pamięci formatu micro-SD, ale konieczne jest, aby zaoferować karty SIM. Biorąc pod uwagę fakt, że zakup tego modelu, można kupić dobry tani smartfon, takie małe wady można zamknąć oczy.

pokaz

Do wyświetlania informacji stosowane matrycy o przekątnej 5,5 cala i rozdzielczości 1920×1080 pikseli. Ekran gęstość Ulefone Power jest 401 ppi pikselacja mogą być zauważalne tylko bardzo wybredny użytkownik z doskonałego wzroku. Matryca jest wykonana w technologii IPS, który zapewnia dobre kąty widzenia, a także wygodny w użyciu w jasnym świetle słonecznym.

Jest on chroniony przez czujnik ze szkłem Gorilla Glass 3 odpornego na zarysowania. Ale nie zapominaj, że ochrona tej klasie nie odpornego na uderzenia szkła. Dlatego konieczne jest, aby używać smartfona uważać, aby nie upuścić go na twardą powierzchnię z niefortunnych konsekwencjach.

kamera

Głównym kamery smartfona wyprodukowanego przez Sony i ma modelowi IMX214 Exmor RS. Często moduły tego producenta są z wysokiej jakości zdjęcia, nie zawiódł i tym razem. Matryca aparatu ma rozdzielczość 13 Mn, jakie oprogramowanie interpolowana do 16 Mn. Dzięki potężnych obrazów podwójnego błyskowych są dość dobrej jakości, nawet przy słabym oświetleniu, ale nadal nie zaleca się wykonywania zdjęć w całkowitej ciemności.

Przednia kamera zainstalowana w smartfonie Ulefone Power, ma bardziej skromne osiągi – moduł 5-megapikselowy OmniVision OV5648. Wystarczające jest, aby porozmawiać na Skype lub zwykłym autoportretów, ale spodziewać się go do obrazów o wysokiej jakości nie jest konieczne. Kamera przednia rozdzielczości również programowo zwiększyć do 8 Mn.

nawigacja

Gadżet obsługuje możliwość określenia położenia trzech technologii – GPS, A-GPS i GLONASS. poziom odbioru sygnału satelitarnego pewien, że będzie zupełnie wystarczające dla precyzyjnego pozycjonowania nawet w niekorzystnych warunkach, np wysokiego zachmurzenia. Jest to dobry wskaźnik, biorąc pod uwagę fakt, że model ten jest uwzględniony w kategorii sektora publicznego, a ty jesteś w rzeczywistości, kupić dobry tani smartfon, nie ryzykując, że pozostanie bez nawigacji w najbardziej nieodpowiednim momencie.

autonomia

Ten element musi być zdemontowany bardziej szczegółowo, ponieważ długi czas działanie maszyny z jednym ładowaniu baterii jest główną cechą tego typu smartphone. Pomimo małej grubości i odpowiedniego gadżetów masy zdobył pojemności akumulatora litowego polimerowego 6050 mAh, która jest większa niż w wielu znanych urządzeniach przewodnich producentów.

Według producenta, to pojemność powinna być wystarczająca do ciągłej rozmowy w sieci 2G przez 63 godzin. Sieci trzeciej generacji ta jest nieco mniejsza, jednak nie są krytyczne, i 60 godziny. Jeśli urządzenie będzie w trybie gotowości, jedno ładowanie potrwa do 1800 godzin i jest to tak samo jak dwa i pół miesiąca.

Smartfon jest stosowana technologia szybkiego ładowania Mediatek Pump Express Plus. tyle inteligentna ładowania tylko przez 5 minut, aby móc stale wypowiedzieć niej prawie 2 godziny. W przypadku zgłoszenia się 2 godziny ładowania Ulefone smartphone zasilania akumulatora pobierana jest od 0 do 100%. Nie zapominaj, że technologia szybkiego ładowania działa tylko z „native” z dostarczonego kabla i adapter, więc należy je stosować ostrożnie.

Przeciętnie, według opinii użytkowników smartphone w umiarkowanych obciążeń jednego naładowania baterii wystarcza na 4-5 dni. Przy umiarkowanym obciążeniu oznacza korzystanie z komunikatorów i mobilnego dostępu do Internetu, jak również kilka godzin rozmów w ciągu dnia. Między innymi, że telefon ma funkcję oszczędzania energii, który wyłącza niepotrzebne w tym momencie modułów oprogramowania i zmniejsza pobór mocy procesora. Dla pracowników państwowych, co jest Ulefone Power 6050mAh jest po prostu doskonały wskaźnik. Gdy ta nie jest przestrzegana zdolności zawyżona, duża liczba badań wykazały, że to jest prawdziwe i nie przesadzone.

oprogramowanie

Producent udowodnił, dostarczając urządzenie podtrzymujące. Początkowo smartfon wyposażony w Android 5.1 systemu operacyjnego, ale wkrótce po wprowadzeniu nowej wersji, wszyscy użytkownicy mogli bezprzewodowo aktualizację do Androida 6.0. Choć nie wiadomo, czy dla danego modelu wydała aktualizację do nowszej wersji, ale okresowo przyjść małe paczki z drobnych błędów poprawki. Znajduje się i społeczność online dotyczące Ulefone Power, 4PDA ma już forum na temat oprogramowania dla tego urządzenia, w tym zwyczaju.

Pozytywne informacje zwrotne od użytkowników

Ogólnie rzecz biorąc, smartphone dostaje dobre oceny od użytkowników. Jednak ze względu na pewien procent małżeństwa, trafił do sprzedaży w pierwszym rzędzie, w sieci można znaleźć o opiniach Ulefone siłowe, które podkreślają jak słabości aparatu i ekran dotykowy gadżet.

Wśród zalet i mocnych stron tych, którzy używają smartfona od dłuższego czasu, są następujące punkty:

  • Duża pojemność i szybkość przetwarzania informacji, wygodne korzystanie z jakichkolwiek programów zasobochłonnych, w tym w tym samym czasie.
  • Stabilny aktualizacji systemu operacyjnego, dobre wsparcie techniczne od producenta.
  • Wysokiej jakości obraz zarówno pod względem odwzorowania kolorów i kąty widzenia, jak i pod względem jasności. Członkowie zauważyli. Czasami w ciągu dnia na ulicy wystarczy nawet 50-60% maksymalnej jasności dla wygodnej obsługi.
  • Jednoznaczne Plus – autonomia. Baterii trwa długo, idealny dla aktywnych ludzi biznesu, którzy zawsze muszą pozostawać w kontakcie, a tym samym do korzystania energochłonne funkcje takie jak nawigacja i mobilnego Internetu. Mówiąc o Ulefone Power, przegląd przegląd wszystkich znanych źródeł podkreślają mocną stroną.
  • Jakość wykonania i ładny design. Pomimo przekątnej 5,5 cala, gadżet nie wygląda jak „łopaty”, ale miły w dłoni i nie stwarza uciążliwości do używania.

W ogóle, smartphone można nazwać przyjemne, z przyjaznym interfejsem i projektowania, ale nie bez wad.

Główne braki

Jak w przypadku każdego elektryczna nowość gadżet nie jest bez wad, które opinie są często zauważone przez kupujących wspomnieć Ulefone Power. Opinie są często zredukowane do następujących wad:

  • Wysoka ciepła podczas pracy i ładowania. Po uruchomieniu wymagających aplikacji, takich jak gry z wysokiej jakości grafiką, wiele osób zauważy dość znaczący ogrzewanie w obszarze aparatu i czujnik odcisków palców. Co więcej, inteligentny telefon nagrzewa się podczas użycia zwykłej ładowarki. Wynika to z charakterystyki baterii, to nie zaleca się używania smartfonu podczas ładowania.
  • Słaba jakość dźwięku. Od objętości skarg, ale dźwięk z głośnika daje „plastiku”. Słuchawki również najlepiej wybrać zgodnie z własnymi preferencjami, ponieważ ścieżka sygnału nie jest najwyższej jakości.
  • W niektórych modelach, oznaczone fałszywą odpowiedź czujnika podczas ładowania, ponownie używając zwykłego adaptera. Jeżeli stosowanie innych kart ze standardową szybkością ładowania problem nie zostanie rozwiązany, a ponadto temperatura akumulatora spada.
  • Kamera. Jednak jest to raczej standardowe dla tego segmentu cenowego, a nie wadą. W ciągu dnia w dobrym świetle są raczej wysokiej jakości zdjęcia, ale o zmroku i ciemności nie oczekują, że będzie zrobić zdjęcie bez hałasu, na przykład, z powodu wybuchu. Jeśli jakość obrazu nie ma znaczenia do ciebie, to kontrowersyjny wada może być ignorowane.

wniosek

Smartfon jest wydajne i „long-playing” maszyna, która jest idealnym miejscem dla tych, którzy muszą pozostawać w kontakcie, nie tylko w normalnym znaczeniu tego słowa. Ma piękny, reprezentacyjny wygląd, i nie wygląda jak tania zabawka, to nie jest wstyd, aby dostać się do partnerów biznesowych.

Kupując je, należy być przygotowanym na lekkim niedogodności, ale w większości nie są krytyczne i mogą zamknąć oczy. Jego główną cechą jest to, że autonomia i to było robione przez naciskiem producenta. Smartfon ma dobry stosunek cena / jakość, biorąc pod uwagę wszystkie niuanse, jak również wysoką wydajność, która jest często pomijany przy projektowaniu długowieczne smartfony. Ten gadżet będzie doskonałym asystentem w życiu codziennym i zawodowym.