757 Shares 8062 views

Piękny smartfon z doskonałą „wypychania” HTC One S. Przeczytaj recenzje od właścicieli, aby potwierdzić!

HTC – wschodnia korporacja światowej sławy, która produkuje telefony komórkowe. Pierwotnym celem pracy firmy jest rozwój oprogramowania dla urządzeń PDA i smartfonów. Ale w miarę upływu czasu, firma zdecydowała się rozpocząć wydawanie własnych telefonów komórkowych.

Jednym z najnowszych produktów jest nowy smartfon HTC One S. pozytywne opinie IT. Ale spójrzmy na to bliżej i zrozumieć, o co mu tak przyciąga kupujących.

Po pierwsze, należy rozważyć wygląd Recenzje HTC One S. powiedzieć, że jest to najcieńszy smartphone wszystkim metalu produkowanego przez spółkę. Kampania reklamowa jest również umieszczony ten jako jeden z najważniejszych cech tego gadżetu. Niektóre wskaźniki zagranicznych rozważyć HTC One S jako obraz ze względu na jego obudowie odlewu.

Poza imponującym wyglądzie i ma imponującą „szpachlowanie” w HTC One S. Recenzje także zawsze dodatni i procesor aparatu. Nie jest to zaskakujące. 8-megapikselowy aparat fotograficzny oraz markowe zrębki jednej serii smartfon dać styl i praktyczność. Urządzenie działa na systemie operacyjnym Android 4 ICS i Sense-UI-4. Również gadżet posiada dwurdzeniowy procesor, duży ekran 4,3 „cala i 16 GB pamięci.

Kolejnym punktem, który jest uważany HTC marketingu – jest pojawienie się w oknie, w którym telefon jest sprzedawany. Oznacza to, że nawet w jego próbie przynieść coś niezwykłego. Jest on wykonany z malowanej na biało kartonu z obrazem urządzenia i jest cięte i zaokrąglone narożniki. W ogóle, to wszystko daje pewien urok i tworzy intrygę z zakupu tego produktu.

Ponadto zewnętrzna HTC One S ma kilka innych zalet. Waga telefonu 119,5 g, a wszystko to pomimo faktu, że ciało jest wykonana z metalu. Ponadto, model ten jest bardzo dobry i wygodnie mieści się w dłoni, dzięki czemu jest wygodny w użyciu (szerokość obudowy wynosząca tylko 65 mm). Wszystko to – HTC One S. Opinie użytkowników o udogodnień potwierdzić slogany reklamowe. Jest bardzo łatwy w użyciu.

Inną cechą jest pokrycie obudowy. Twórcy zaprojektowali go tak, że wytwarzanie powierzchni nie jest malowany, gdyż zostały zwęglone. Wynikiem tego jest efekt powłoki ceramicznej. Korporacje twierdzą, że metoda ta jest powłoka powierzchniowa zwiększa żywotność i zmniejsza możliwość zarysowania HTC One S. Recenzje użytkowników smartfonów potwierdzić ten fakt obietnic reklamowych.

Teraz, jeśli chodzi o obudowę telefonu. Istnieją trzy przyciski znajdujące się rutynowe, właściwe dla prawie wszystkich modeli producenta ( „Powrót”, „Home” i „Menu uruchamiania aplikacji”), przyciski regulacji głośności, przycisk off, gniazdo słuchawkowe. Nawiasem mówiąc, model ten nadaje się tylko micro-SIM, ale to nie jest problem, jeśli masz zwykłą mapę. Teraz, można kupić nowy w sklepie, lub po prostu wyciąć starą.

Urządzenie farsz oprogramowanie również normalne. Pracuje szybko, sprawnie i nie powiesić. Mimo delikatności sprawy, że bateria może pracować w trybie mieszanym, dwa dni.

Co sądzisz o HTC One S? Recenzje gadżet właściciele po raz kolejny udowodnić, że twórcy nie pomylił przy tworzeniu tego arcydzieła.