402 Shares 7797 views

Tort na Walentynki: krok po kroku receptury. Ciastka na Walentynki

Ciasto na Walentynki mogą być gotowane na różne sposoby. Dzisiaj patrzymy na dwóch najbardziej popularnych receptur. Używając ich, można w minimalnej ilości czasu, aby nie tylko smaczne, ale również bardzo piękny deser.


Najsmaczniejsze ciasto na Walentynki: krok po kroku receptury

Deser na Walentynki, powinna zadowolić dziewczynę i mężczyznę. Dlatego zdecydowaliśmy się powiedzieć o tym, jak zrobić czekoladowy deser. Po takim leczeniu jak wszystko.

Tak więc, aby zrobić ciasto na Walentynki, trzeba przygotować:

 • przesianej mąki pszennej – około 260 g;
 • Jaja świeże duże – 4 szt.;
 • sodowo wapno – 4 g;
 • cukier biały – około 240 g;
 • kakao w proszku – 5 dużej łyżki;
 • mleko skondensowane – Standard Bank;
 • wysokiej jakości masło – 190 g;
 • biała czekolada ciemna oraz – na gorącej płytce (do dekoracji);
 • Cały tłuszcz mleczny – około 6 dużych łyżek.

mesim ciasto

Ciastka na Walentynki być dość łatwo. Najpierw musimy wyrobić podstawę (herbatniki). W tym celu, żółtka jaj przetarł z cukru białego. Następnie przeniesiono spread się trwałe piki białek i gaszonego sody. Po uzyskaniu homogenicznej mieszaniny, wlać powoli przesianej mąki i kakao w proszku. Wyjście jest ciemny tekstury ciasta o niskiej zawartości tłuszczu śmietaną.

Herbatniki (czekolada)

Ciasto na Walentynki jest bardziej smaczne jeśli gotowane z bazy ciastek. Dla jej pieczenia wziąć głęboki formularz żaroodpornego i smarować go tłuszczem. Następnie rozprzestrzenił wszystkie poprzednio ugniatania ciasta. W tej postaci jest umieszczony w piecu i gotowane przez 60 minut w temperaturze 200 ° C.

Po obróbce cieplnej soczysty i miękkie ciastka jest usuwany z formy i umieszczano na płaskiej płycie i pozostawiono do ostygnięcia. Następnie produkt jest cięty na kilka równych ciasta (3 lub 4).

gotowanie śmietaną

Ciasto na Walentynki mogą być przygotowane przy użyciu kremu. Zdecydowaliśmy się zastosować olej. Aby to zrobić, olej znacznie złagodniał bitą z mieszadłem, a następnie dodać do niej mleko skondensowane. Następnie oba produkty są ponownie poddawane dokładne wymieszanie. Jeśli jest to pożądane, kremu można następnie zalać proszku kakaowego.

Proces tworzenia

Ciastka na Walentynki może mieć absolutnie żadnej formy. Zdecydowaliśmy się okrągłą deser. W tym celu jeden z ciastka czekoladowe na ciasto umieszczonych na nim i rozmazany krem masło zrobić. Następnie podobnie rozłożone drugie i trzecie ciastko.

dekoracji ciasto

Aby utworzyć nasz deser był lepiej nadaje się na romantyczne wakacje, należy odpowiednio urządzić. Aby to zrobić, należy przygotować glazury czekoladowej.

Ciemne płytki podzielone na plastry i ułożyć w misce. Dodanie do produktu trochę mleka, powoli topnieć. Następnie polewy czekoladowej całkowicie wlać deser na całej powierzchni, w tym jego części boczne. W takiej postaci, że jest umieszczone w chłodziarce i odstawia, aż do całkowitego zestalenia górnej warstwy. W międzyczasie, w taki sam sposób dokonać białego pudru. Następnie, umieszcza się w kornetik i opierać się na powierzchni czekolady serca ciasto lub różnych etykiet (na przykład, ze zgłoszenia mi).

Pod koniec gotowy deser ponownie umieszczone w lodówce. To ciasto pozostawia na kilka godzin.

Podawać na stół

Gotowe ciasto czekoladowe ozdobione ciemnym i białego pudru, wyjęty z lodówki i pokroić na kawałki. Do stołu to jest przedstawiane razem z filiżanką herbaty.

Przepisy na Walentynki

Ciasto – deser, który jest idealny dla Walentynki. Jeśli nie chcesz kupić uczta w sklepie, proponujemy zrobić to sam. W tym celu musimy:

 • pszenicy przesianej mąki – około 260 g;
 • surowe jajko duże – 4 szt;.
 • uwodniony sodowy – 4 g;
 • cukier biały – około 240 g do 250 g ciasta i śmietany;
 • gęsty krem – testów i 180 g do 500 g śmietany;
 • bita śmietana sklep – 1 cylinder;
 • świeże truskawki duże – około 300

Dokonywanie ciasto

Ciasto „Pleasure” na Walentynki przygotowanie jak łatwe i proste, jak deser, który został przedstawiony powyżej. Aby to zrobić, żółtka przetarł z cukrem, a następnie dodać je do gęstej śmietany i bitych białek. Po tym, składniki dodać przesianej mąki i sody oczyszczonej nawodniony.

proces pieczenia

Ciasto na romantyczny ciasta się piec w postaci odpornej na ciepło serca. Jej starannie naoliwione, a następnie rozprowadza ciasto. Gdy podstawa ta została umieszczona w piecu i wypalano przez 60 minut w temperaturze 200 ° C.

Gotowe ciasto delikatnie usuwa się z formy i pozostawiono do ostygnięcia. Podsumowując, tnie się 3 lub 4 identyczne ciasta.

robi krem

Kremówka „Delight” postanowiliśmy wykorzystać śmietanę. Jego wytwarzania gęsty produkt mleczny jak bita mieszacz, a następnie dodanie do nich cukier biały. Wyjście jest dość bujne i gładka.

Jak stworzyć deser?

Do tworzenia domowych smakołyków zająć dużo na ciasto i umieścić go na jednej z ciasta w kształcie serca. Jego starannie zamazane słodko kwaśna śmietana masa a następnie pokryta drugą herbatniki. Podobnie, zadając mu krem, to znowu zamknięty Korzh. Pod koniec całego tortu rozmazane resztki słodkiej śmietanki.

Jak urządzić?

Do zdobienia ciasto na Walentynki, można użyć świeżych truskawek. Dokładnie ją przemyto usunąć łodygi, a następnie cięte na pół. Po tym pięknym jagód rozłożone na powierzchni deseru. W odniesieniu do jego krawędzi, są one urządzone przy pomocy bitej śmietany w cylindrze. Jako taki, traktować zwierzę jest umieszczony w lodówce. To deser stać przez kilka godzin.

Składanie romantyczną kolację

Po wszystkich placka ciasta nasączone słodkim śmietana, produkt kulinarny wyjmuje się z lodówki i przedstawiono w tabeli. Potem deser w postaci czerwonego serca pociąć na kawałki, rozłożone na talerzu i podawać ukochaną osobą z filiżanką czarnej herbaty.