192 Shares 7084 views

Telefon „Nokia 8800”: przegląd modeli, cech, zdjęć. opinie użytkowników

Przedmiotem naszego dzisiejszego przeglądu będzie „Nokia 8800”. Szczegóły w historii maszyny, nie pójdzie, bo to jest bardzo, bardzo rozległe. Ten materiał zasługuje na osobny artykuł. Po prostu porozmawiać trochę o urządzenia pod nazwą „Nokia 8800” w kategoriach ogólnych, a następnie przejść do bardziej szczegółowego zbadania urządzenia.


wprowadzenie

Segment rynku smartfonów, które są powszechnie nazywane „Premium” implikuje obecność urządzenia oznaczone brakiem propozycjami, by tak rzec, zakres tytanów. Sensem jest co? Fakt, że producent nie powinien po prostu stwierdzić, że stworzył nowy telefon i oferować klientom coś naprawdę wartościowego. Po tym wszystkim, którzy będą patrzeć na znanej marce, jeśli urządzenie nie wyróżnia się na tle konkurencji, jeśli nie ma żadnych specjalnych funkcji? Taka sytuacja występuje w przypadku „Nokia 8800”.

Fiński producent zapłacił dużo uwagi i przeznaczyć więcej środków na zainteresowanie potencjalnych nabywców swoich produktów uwięzionych w odpowiednim segmencie. Jeśli dobrą ofertę, oferty firmowe można nazwać prawdziwie wyjątkowy. Należy również zwrócić uwagę na fakt, że urządzenie zaprojektowane i zbudowane była taka, że maksymalna długość czasu nie traci na wartości i utrzymać ją na poziomie wyjściowym. Oto przemyślane posunięcie odbyła się część fińskiego producenta telefonów komórkowych.

funkcje

Firma „Nokia” ma jedną istotną różnicę w porównaniu z jego konkurentami. Szczegółowo, producent wprowadza na rynek modele smartfonów, które są równe w funkcjonalności do innych urządzeń. Jednocześnie urządzenia te posiadają unikalny design i unikalne cechy. Oryginalność i tylko. Być może to jest to, co leży u podstaw polityki cenowej firmy. Ze względu na takie cechy osiągnął maksymalnego okresu zatrzymywania najwyższą cenę urządzenia, która wynosi około 900 euro.

„Nokia 8800” na rynku

Według oficjalnych danych, model zdominowały segment trochę więcej niż sześć miesięcy. Tak więc cena urządzenia została ustalona na pewnym poziomie. Wszystko to pozwala nam powiedzieć z przekonaniem, że fiński producent nie wycofał się ze swojej polityki cenowej i tym razem, z powodzeniem kontynuuje ogólną tendencję. W związku z tym producent był w stanie pozyskać znaczną liczbę osób, z których niektóre nadal cieszy dzieła firmy. Cóż, nadszedł czas, aby przejść od słów do czynów. I zaczynamy z najbardziej standardowej pozycji.

Opcje

Ustawiona telefon „Nokia 8800”, zdjęcie, które zostały przedstawione w tym artykule obejmuje samego urządzenia, szklany stolik, który musi być używany do ładowania, ładowarkę samodzielne i przewodowe słuchawki stereo do słuchania radia i plików multimedialnych. Jako suplement jest dyskiem, na którym Oprogramowanie jest rejestrowana, aksamitny worek do przechowywania akcesoriów, jak również tkanina do czyszczenia ekranu. Ale ogólny skład dokumentacji, jak zawsze, jest ukończenie przewidziane instrukcję i kartę gwarancyjną. Ogólnie rzecz biorąc, dobry sprzęt, a nie możemy powiedzieć.

projekt

Formularz gadżet Factor „Nokia 8800”, zdjęcia, które zostały zaprezentowane podczas oficjalnego wydania spółki, składa się nie więcej niż suwaka. Aż do tego punktu w arsenale fińskiego producenta takich urządzeń nie było takie urządzenia nie są po prostu dostępne. Chociaż w pewnych momentach firma była blisko niego. Aby to zobaczyć, wystarczy przypomnieć modelu „Nokia 8910”. Jednak w projektowaniu każdego suwaka jest odpowiedni mechanizm. I tu została utworzona na innej zasadzie. W praktyce okazało się, że część funkcjonalna jest naprawdę przeleciał się po włączeniu mechanizmu.

Telefon „Nokia 8800 Gold” jest jedyny w swoim rodzaju dzięki obudowie. Jest on wykonany z stali nierdzewnej typu. Jedynym wyjątkiem jest panel przedni, a mianowicie jego górna część. Jeśli zdjąć pokrywę, a następnie na jego podstawie można zobaczyć etykietę marki zlokalizowany niedaleko gnieździe przeznaczonym do instalacji karty SIM. Jednak należy zauważyć, że elementy metalowe w urządzeniu sporo, prawdopodobnie z inżynierami poszły zbyt daleko.

Jest to łatwe do sprawdzenia. Wystarczy zdjąć tylną obudowę telefonu, a zobaczysz, jak to jest gruba. Grubość rzędu 0,5 mm. Element wykonany z metalu, to jest naprawdę dużo. Można ponownie odwołać się do porównania. Jeśli przyjrzymy oraz podobnych urządzeń do odpowiedniego elementu, który nota połowę grubości.

Jednak telefon „Nokia 8800 Gold” dzięki tak hojny wykorzystanie elementów metalowych leży w rękach niezawodny, to nie będzie wyciągnąć. Surowość jest zdecydowanie nie, ale przydatny, ale nie wygórowane. Jeśli weźmiemy pod uwagę również fakt, że powierzchnia polerowanej rodzaju aparatury, dotykowe kontakt z urządzeniem o nazwie nieprzyjemny sposób będzie to niemożliwe. Okazuje się, że płacimy wadę w zaletę, lub po prostu równoważenia parametry.

wady powierzchniowe

Ona zaznaczyć. Pozostawiają odciski palców nie będzie trudne. A jeśli obudowa pokryć je jakoś się nie powiedzie, wówczas usunąć z ekranu jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces na długo. Zauważalne, ale, oczywiście, bardzo silny, a to oczywisty brak telefonu „Nokia 8800”, oryginalny, z których użytkownik może kupić w salonie komunikacji komórkowej. Jednak dodać, że do pobierania odcisków palców wszystkich dawno temu i nie są już stosowane w leczeniu ich jako katastrofę. Być może jest to sprawa bardziej niż jednostki. A ci, którzy naprawdę nie zwraca uwagi na to, przez sto jednostek.

wymiary

We wszystkich trzech płaszczyznach urządzenia następujące wymiary: wysokość i szerokość, są one odpowiednio 107 i 45 mm grubości – 16,5. Masa urządzenia wynosi 134 gramów. Co wydaje się logiczne, biorąc pod uwagę budowę ciała materiału. Jednak najwyraźniej telefon wygląda łatwiejsze niż jest w rzeczywistości.

Rozmieszczenie

Fiński producent ogłosił urządzenie „Nokia 8800 Sapphire” jako urządzenie dla mężczyzn. To nie znaczy, że nie jest przeznaczony dla kobiet. To wskazuje na grupę docelową, a następnie za każdy decyduje za siebie. Ale jeśli będziemy polegać na oficjalnych statystyk, możemy zauważyć, że osiemdziesiąt procent sprzedaży tego modelu telefonu komórkowego jest popełniane przez mężczyzn. To powinno mówić samo za siebie.

Chociaż nie jest tu problemem, w jaki sposób projekt ma urządzenie. Tak, a na rozkładzie wielkości sprzedaży według płci nie zależy tak wyraźnie. Być może wynika to z początkowego położenia telefonu „Nokia 8800”. Chiny w tym czasie, że coś próbuje zrobić w celu zwiększenia sprzedaży poprzez podłączenie ich do większej liczby kobiet. Przejawiało się to w próbie, aby dodać rejestrację kolorów. Jednak nie udało się osiągnąć ogromny sukces w Chinach w tym kierunku.

Wnioski i opinie właścicieli

Telefon jest wyposażony w głośnik i mikrofon nie jest najlepszym modelem. Dlatego też jakość komunikacji jest wyraźnie cierpi. To nie jest czas potwierdzają liczne opinie i testy. To jest również określana, a właściciele jednostki, które w pewnym momencie go nabyć. W szczególności można zauważyć, świszczącego oddechu słuchawkę. Istnieje również tzw biały szum. To nie nic ale sykiem, potwierdzając przejście obecnie rozmowy między dwoma użytkownikami.

Wyposażony w dobrej jednostki wibrator, który jest dość trudny do pominięcia, nawet jeśli urządzenie znajduje się w kieszeni marynarki lub spodni. Osobliwością tego modelu jest najbardziej oryginalny projekt. W chwili wydania telefon na rynku było nic takiego w tym segmencie. Tak, a na materiałach, obudowa jest prawie pewien rodzaj urządzenia mogą tworzyć konkurencji.

Na końcu artykułu, możemy zauważyć, że ekran jest zabezpieczony dodatkową warstwą specjalnego szkła. Jest podobna do tej stosowanej w zegarka należącego do segmentu średniego. Nie służy tzw szafir. Pokrycie nasz model hartowanego. Fiński producent zwrócił uwagę na fakt, że takie szkło chroni urządzenie przed zastosowaniem małego uszkodzenia mechaniczne.