870 Shares 7795 views

Andrew Tashkov: filmografia, życiorys i życie osobiste

Andrey Tashkov jest synem sławnych rodziców. I tak, pozostawiając scenę lub będąc przed obiektywem kamery, przez wiele lat był zmartwiony, że nie będzie stałym przedmiotem porównania. Ale Andrew Tashkov, który będzie ją dalej jest samowystarczalny postacią kina rosyjskiego. Jego rola jest tak różnorodne i ciekawe, że może powodować zazdrość wśród kolegów.


Dzieciństwo i początek twórczy sposób

Andryusha Tashkov urodził się w rodzinie artystycznej July 30, 1957. Jego ojciec – słynny reżyser filmowy Jewgienij Tashkov, a matka – popularna radziecka aktorka Jekatierina Savinova (pamiętaj, że naiwne słodka dziewczyna Frossja Burlakov?).

Po ukończeniu w 1978 roku, Szkoła Teatru. Shchukin, idzie do pracy w Teatrze Małym, a potem zmienić kilka miejsc pracy. Tylko kilka sezonów teatralnych Andrei zdecyduje się zakończyć karierę teatralną. Teraz marzy o kinie. Powodem opuszczenia teatru Andrey Tashkov wytłumaczyć bardzo prosto: opuścił z powodu małej pensji, ogromne zatrudnienia i występów dostatecznie niskim poziomie. Oraz z filmem, był już znany. Tashkov nakręcony w małym epizodzie w filmie ojca „Dzieci Vanyushina”. Więc jakiś pomysł światem kina miał.

Okres radziecki kino

Pewien rozgłos i uznanie przyniosła aktorowi action-painting „Sleuth”. Dyrektor Vladimir Fokin zaproponował Tashkova odgrywają główną rolę. Postacie Andrew Paton był cichy, skromny młody policjant Eugeniusz Kulik. Marzy o tym, co ważnego mógł zbadać. Wszystko zaczyna się od zwykłego przypadku kradzieży. Nieco później, w pojedynku z hartowanej gangster Jack wygrywa.

Wchodzi on w 1983 roku, kiedy aktor Andrew Tashkov ponownie zagrała w filmie ojca. Teraz to poważna praca – adaptacja filmowa powieści Dostojewskiego „nastolatka”. Premiera była wielkim sukcesem. Film okazał się wielkim sukcesem. Tashkov bardzo sprytnie udało się stworzyć obraz naiwny, łatwowierny, pryncypialny młodego mężczyzny Arkadiya Dolgorukogo, który został zmuszony przez los do nurkowania w bagnie plotek, zdrad i intryg niskie.

Po tym, aktor przez kilka lat nie działał w obrazach ojca. I nadal uważam, że jest absolutnie słuszna decyzja. Był przekonany, że jeśli będziemy pracować z bliskiego przyjaciela, krewnego, to całkiem możliwe, aby zepsuć nawet najbardziej dobry, silny związek. Po tym wszystkim, w prawdziwym życiu, można zamknąć oczy na pewne niedociągnięcia. Z drugiej strony, najbardziej pozytywne cechy ozdobić i mnożyć. Ale do poważnej pracy, o jej miłości do dobrego wyniku dla bliskiej osoby muszą najpierw wykorzenienia, zniszczyć. Po pracy, można ponownie ożywić go. Proces ten jest bardzo trudne psychicznie.

nowe role

W tych latach Tashkova miał wiele znaczących dzieł: Yuri KOLGANOV w dramacie kryminalnym „bezprawie” Karkunova Erastus stewarda w dramacie „Serce nie jest kamień” i inni. Ważne miejsce zajmują Detective „prawnika”. W tym cztery części filmu Tashkov grał prawnika Pavel Abramowicz Beshmeteva – ścisłe ale zrozumienie, pryncypialne i inteligentny człowiek. Wkłada wiele wysiłku, aby wydostać się z więzienia niesłusznie skazanego faceta. Policja nie chciała oszukać swoją głowę i starannie rozważyć materiałów sprawy. Strażnicy o braku czasu, aby szukać prawdziwego zabójcy, facet był pod ręką. Beshmet udowadnia, że jest niewinny.

Okres rosyjski film

Andrew Tashkov nie pozostawił, a wraz z pojawieniem się nowego kina rosyjskiego. Zagrał w wielu filmach i serialach różnych kierunkach, spróbuj na zdjęcie, czasami nietypowe. Ale według aktora, tym bardziej interesująca praca. Radziecki przeglądarka jest używana, aby zobaczyć go w rolach inteligentny, mądry, przemyślany bohaterów. Dlatego też jakoś dziwnie, kiedy zdajesz sobie sprawę, że w następnym obrazie Andrey Tashkov, którego biografia jest zainteresowany miłośnicy jego talentu, grając rolę gangsterów, morderców, morderców i ghule. Tak, istnieją pewne znaki w nowoczesnym kinie!

Ale nie zatrzymam się w tym czasie bez poważnych ról Tashkov. Po dość długiej przerwie, znów przyszedł do zestawu do ojca. Ponownie, Fedor Mihaylovich Dostojewskiego, którego rola i zawarte na ekranie Andrew E. w biograficznym filmie „Trzy kobiety z Dostojewskiego” (2010). I reżyser Władimir Mirzoyev nawet pojawił się przed publicznością w postaci patriarchy.

Oprócz interesujących badań w ostatnich latach Tashkov duplikaty i dźwięcznych filmach.

Rodzina palenisko

Daleko od rosy, aby być szczęśliwym w związku z płci pięknej Andrew Tashkov. Życie osobiste nie zawsze z powodzeniem rozwinął. Starał się stworzyć silną rodzinę, ale jego małżeństwo rozpadło się jak domek z kart. Pierwsze dwa małżeństwa nie były bardzo długo – rok i sześć lat. Andrew Tashkov nawet udało się zostać ojcem. Ale nawet to nie powstrzymało go przed rozwodem. Trzecie małżeństwo zostało zawarte z aktorką Elena rówieśników Skorohodova. Poznali się, kiedy obaj mieli doświadczenia z poprzedniego małżeństwa. Obaj chcieli to małżeństwo było ostatnim. Rodzice Eleny kochała swojego męża, a ona będzie żyć z nim aż do śmierci. Ale …

Powrót na obudowie kawalerskim, Tashkov spodobało się przyjazne picia. Jednakże, Elena i przebywał w ciepłych stosunków. A z synem widział.

Kolejna powieść się z aktorką Elenoy Korenevoy. Pomimo faktu, że był trochę młodszy od niej, para żyli razem przez pięć lat. Ponownie, tak się nie stało. Sam Andrew E. powiedział, że jest o wiele bardziej komfortowe przyjść do pustego mieszkania. Więc czuje się o wiele spokojniej.