324 Shares 6255 views

Skąd wiesz, że jego numer? Megafon zna odpowiedź. Instrukcje bardzo zapominalski

Telefony komórkowe weszła w naszym życiu tak mocno, że czasami, że zaledwie 20 lat temu, trudno sobie wyobrazić, aby nawiązać połączenie, trzeba było dokonać pewnego wysiłku, oprócz wyciągnąć telefon z kieszeni.


Wydaje się niemal nieprawdopodobne teraz telefony mają praktycznie wszyscy. W każdej rodzinie przynajmniej co drugi posiada telefon komórkowy. Nawiasem mówiąc, jest to często, że dzieci i osoby starsze znać jego numer na pamięć. Ale są różne sytuacje. Byliśmy po prostu rozmawiają ze sobą fraza „call me back”, nawet nie myśląc o tym, że numer zostanie zdefiniowany na wyświetlaczu telefonu.

Czasami po prostu zapomnieć mój numer. Obecnie nikt nie dzwoni! Oczywiście, można argumentować, że każdy normalny człowiek powinien to wiedzieć, ale czasami numery wydają się być specjalnie wylecieć z mojej głowy. Jak to może być? Co trzeba zrobić, i jak znaleźć swój numer? Megafon stworzyła usługi specjalnie dla tych zapominalskich ludzi, który jest nazywany – „Znać swój numer” Aby to zrobić, trzeba wybrać pewną kombinację przycisków. Dla Moskwy i regionu będzie to * 205 #, a dla Piotra i regionu Północno-Zachodniej * 127 #. Następnie naciśnij przycisk połączenia, a odpowiedź przyjdzie w ciągu kilku sekund.

Skąd wiesz, że jego numer? Megafon do tych celów przewidzianych kosztuje abonament, który można nazwać kogoś i poprosić o fachową odpowiedź na swoje pytanie. Aby to zrobić, wpisz krótki numer 0500, a po podłączeniu do operatora, aby dowiedzieć się wszystkiego, czego potrzebujesz.

Ale, na przykład, zapomniałeś tę magiczną kombinację przycisków i nie pamięta, jak wybrać operatora, ale nadal dręczony pytanie, jak znaleźć swój pokój. Megafon i jest bezpieczna i pozwala znaleźć odpowiedź z menu. Ścieżka jest nieco bardziej skomplikowane, ale nadal decydujący. Wybrać * 105 #, można dostać się do menu, aby odszukać żądaną pozycję i znaleźć odpowiedź.

Inna sytuacja, w której być może trzeba tę usługę, to jest, kiedy w głębi torbie lub torebce znalazłeś starą kartę SIM, która została wykorzystana sto lat temu. Może to wszystko jest ktoś karty SIM z przyjaciółmi lub rodziną. Patrząc na jej twarz, niestety, nie jest możliwe, aby znaleźć odpowiedź. Więc skąd wiesz, jego numer? Megafon bardzo szybko odpowiedzieć na to pytanie. W ciągu zaledwie kilku sekund otrzymasz odpowiedź w wiadomości tekstowej.

Próbując zrozumieć, jak ustalić numer telefonu nie będzie musiał zmagać się z. Jeśli w pobliżu masz znajomego, który zna swój numer, po prostu nazwać, a żądane numery pojawiają się na wyświetlaczu urządzenia. Wtedy też ufność w jego pamięci, które, nawiasem mówiąc, został wprowadzony w błąd cię lub prosić innych, aby zachować swój numer telefonu w jego pamięci. A potem po prostu wysyła je do Ciebie albo przez Bluetooth lub za pomocą wiadomości SMS. Wszystko trzeba tylko zapisać numer w pamięci telefonu. I znak, tak aby potem nie było żadnych wątpliwości.

W związku z tym pytanie, jak znaleźć swój pokój na megafon można rozwiązać bardzo prosto. Najważniejsze – należy pamiętać, że sytuacje zdesperowani nie zdarzają, a niektóre starań, aby znaleźć rozwiązanie problemu.