449 Shares 7718 views

Zgadywania na miłość

Każdy, kto żyje na ziemi chce być kochany i ktoś, kto jej potrzebuje. Miłość, według psychologów, jest to krytyczny element duchowego rozwoju ludzi. Ale nie mylić miłości mężczyzny lub kobiety z miłości do matki, ojca, dziecko, i do Boga. Po tym wszystkim, to jest zupełnie inna.

Ludzie ciągle myśleć o tym, kto będzie ich druga połowa? To daje im nie tylko nadzieję na miłość, ale także generuje sporo strachu związanego z nim. Z jakiegoś powodu czekamy idealnego życia rodzinnego, a nie całkiem myśleć o tym, że nasze życie nie jest idealne, że istnieje wystarczająco dużo problemów i wyzwań, które wymagają trwałego rozwiązania.

Ale do podjęcia decyzji na własną rękę jest bardzo trudne. Dlatego idziemy do wróżki po poradę. Głównym kierunkiem, który wybraliśmy – to, oczywiście, domyślając się na miłości, los, mężczyzny lub dziewczynki, na wspólnej relacji miłości. Być albo nie być …

Sposoby wrozenia

Istnieje wiele sposobów wróżenia. Zgadywania o miłości między mężczyzną i szczęśliwego małżeństwa – to najczęstsze opcje. Najczęściej stosowany układ kart. Następna na liście mody wróżenia jest saldo na kartach Tarota. Ale robi to jest bardzo trudne, jednak, jak interpretować wyniki taką siłą nie do wszystkich. Jednak to nie powstrzymuje wielu realizować ten rodzaj wróżby, i całkiem skutecznie.

Wśród innych metod, nie jest jeszcze zgadywania względami miłość do kawy. Aby zrozumieć przyszłość, musimy być w stanie zinterpretować te dane, które są otrzymywane w wyniku zdeponowanych osadów fusy. Ta metoda nie jest tak proste jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Jednak, aby je opanować nie są wymagane żadne specjalne umiejętności. Wystarczy zrobić kawę, a następnie wypić cały płyn z kubka, a po włączeniu go na spodek 3 razy, można go podnieść i spróbować skupić, aby znaleźć właściwe odpowiedzi na pytania, które Cię interesują.

Folk zgadywania na miłości jest również bardzo popularne. Najczęstszym – jest zgadywanie na liściach Daisy. Aby to zrobić należy wybrać kwiat i każdy płatek rozrywania szept do siebie „jak – nie podoba”. Istnieje kilka odmian tej wróżby. Przez „kocha, nie kocha” dołączył do kolejnych takich wyrażeń jak „Cypel-kiss”, „Do serca pocałunku diabłu wyśle”. Końcówka i odpowie na wszystkie Twoje pytania. Ta metoda nie jest skuteczna, ale bardzo kojące.

Metody wrozenia

Przez tysiące lat mężczyzn prowadzących wróżenia, które dla wielu pokoleń przekazywane z ust do ust. wróżby ludowej miłości Mają bardzo długą historię. Oczywiście najlepiej jest zorganizować je w czasie wakacji, jak Midsummer, czas Bożego Narodzenia, Nowy Rok, Trzech Króli.

Kiedy zgadywania, można użyć świece, kartki, nici, igły, chleb, wodę, różne modlitwy i więcej. Najbardziej popularne metody są uważane karty tarota, runy, liści herbaty i interpretacji snów.

Na przykład, jeśli używasz tarot miłość z lustrem, konieczne jest, aby dokładnie przygotować się do tego. Wcześniej, najlepiej jest rozpocząć w poniedziałek, nie należy jeść, staraj się nie gniewać, nie zavistnichat, nikomu nie przysięgać, a nie być zazdrosny. Wystarczy przynieść siebie w równowadze duchowej i przebywać w nim przez pięć dni. W piątek wieczorem, konieczne jest, aby umieścić zapaloną świecę przed lustrem obok łóżka i ustawić swój umysł na pozytywny wynik. Jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie, to odpowiedź będzie przygotowaniu.

zakazy

Jeśli nagle po wróżby ci coś nie odpowiadało, nie należy próbować go zmienić za pomocą magii: czy wróżby lub klapy odwrotnie przekleństwo, sponiewierać. Pomyśl tysiąc razy zanim to zrobić żadnej z tych rzeczy, ponieważ właściwa odpowiedź jest znacznie lepsza niż kłopotów innych ludzi poprzez swoje winy.