825 Shares 6385 views

Chcesz dowiedzieć się, jak czytać karty?

Mów do odczytu kart, trzeba mieć talent – „komunikacji z drobnym świata” Jest to częściowo prawda, w ciemności zawsze musi polegać na swojej intuicji, albo interpretacje nie rozumieli. Ale odwołanie do zwykłej talii 36 kart jest bardzo proste. Istnieje nawet specjalny wróżby, przeznaczone dla laików: zadać pytanie psychicznie, wyciągnąć z talii jedną kartę i zobaczyć jego wartość.

Aby uzyskać szczegółowe odpowiedzi na swoje pytanie lub do przewidywania przyszłości, musimy układy wróżbiarstwo. Układy istnieje tak wiele, a niektóre z tych kart wartości nie są takie same jak zwykle. Czytaj karty niezbędne, zgodnie z zasadami, które są bardziej dostosowane do Twojego temperamentu. Zapoznaj się z przewodnikiem, ćwiczyć tak często, jak to możliwe, i będzie można wybrać swój najbardziej odpowiedni układ, nauczyć się na pamięć wartości.

Ale czytać karty tarota własnej wartości, o ile nie będziemy poświęcać im część swojego życia. Niektóre pokłady tarota nawet w stanie samodzielnie wpływać na losy swojego właściciela i zinterpretować ich sens, konieczne jest zapoznanie się z astrologia, runy, ziół, mitologii, etc. Ale powiedzieć, że ten deck może nawet więcej niż chciałeś wiedzieć.

Jak czytać karty dla miłości

Można dokonać wyrównania tej osobie, której stosunek do siebie chcesz wiedzieć. Jeśli Twoje karty nie należą do wyrównania, to znaczy, że ta osoba nie myśleć o tobie. Gdy karta „swoją” garnitur w bilansie dużo, to dobry znak dla wspólnych relacji. A wszystko to w środku, po prostu wymaga stosowania intuicji i wiedzy o dobrych kart. Po tym wszystkim, jesteś w rzeczywistości, próbuje włamać się do cudzych myśli.

Wielu profesjonalnych prognostów powiedzieć czytać karty do przewidywania przyszłości sama nie jest konieczne. Oni nie mówią całej prawdy, i będzie zbyt zainteresowany w wyniku. Lepiej jest poprosić o pomoc znajomego, więc położyła się karty do ciebie, a ty odczytać ich wartości.

Jak zrobić najdokładniejsze wróżbiarstwem

Kupić specjalnie dla prognozy na nowej „non-playing” talii kart i kilka książek wygodnym formacie, w jaki sposób nauczyć się czytać karty.

Przewidzieć otrzymuje dokładne, trzeba być poważnie o wróżenia. Nie jest konieczne, aby to rodzaj rozrywki rozważenia.

W starych książek oferowanych odgadnąć w pomieszczeniach niemieszkalnych (na przykład w stodole lub w wannie), gdzie nie ma lustra i Gada należy rozpuścić włosy i usunąć wszystkie kołki ubrania. Teraz jest to trudne do wykonania tych warunków, ale jeśli przed zgadywania spędzają pewien rytuał, na przykład światło pachnące świece i czary rzucone, można łatwiej dostosować do kontaktu z drobnym świata. Czytaj karty najlepiej sam w nocy, ale nie tuż przed snem (może być koszmar).

Jest to niemożliwe, aby ułożyć karty w święta, to lepiej jest nie spekulować na niedziele. Ale Boże Narodzenie tydzień – najlepszy czas dla każdego rodzaju wróżenia.

Nigdy Zadaj pytanie kart tego samego rzędu, jeśli ich odpowiedź nie zadowoli cię po raz pierwszy. Lepiej powtórzyć zgadywania następnego dnia.