510 Shares 8611 views

datę urodzenia zgadywania

Zgadywania w dniu narodzin jest bardzo blisko do każdego człowieka. Wynika to z faktu, że każda osoba ma swój własny magiczny numer, który nie jest charakterystyczny dla wszystkich innych ludzi. Numer (który jest również określany jako numer losu), przypisany do każdego, w towarzystwie całego swojego życia, a często określa cechy i zachowania. Znając ten numer, możemy scharakteryzować osoby z wystarczającą dokładnością powiedzieć o jego kompatybilności z innymi ludzie patrzą w przeszłość i zrobić prezent. Po spędzeniu zgadywania na dzień ślubu, można znaleźć szczęśliwy dzień dla małżeństwa lub nawet o planowanej godzinie narodzin pierwszego dziecka. Przez numery, można określić udany dla firm i dni odpoczynku, a także wiele innych rzeczy, które przemawiają do większości ludzi. Numerologia – nie tylko nauka, ale także jedna z opcji na przyszłość wiedzy, która staje się coraz bardziej popularne.

Poprzez wróżby według daty urodzenia, można spróbować przeanalizować to, co dzieje się z osobą w przyszłości. Jest to oparte na charakter każdej osoby, która jest bezpośrednio związana z liczbą magiczną. Po tym wszystkim, możemy powiedzieć z pewnością, że praktycznie wszystkie ludzkie działania i decyzje zależą od temperamentu i zachowania. Ludzie Znak mówi, że charakter – jest to punkt odniesienia dla losu. Znając interpretacji losów konkretnej osoby, możliwe jest, aby wyciągnąć wnioski na temat jego zachowania w danej sytuacji. Dlatego możliwe jest, w niektórych sytuacjach w celu uniknięcia powtórnego awarie związane z charakterem.

W zależności od daty wróżenia może mieć kilka kierunków i procedur. Na przykład, przepowiednia może się opierać wyłącznie na datę urodzenia i może obejmować rok i miesiąc, gdy osoba urodziła. Wynik będzie zależał wyłącznie od dokładności zsumowanie obliczeń. Odkąd dawnych czasach numerologia jest powszechnie stosowany, aby rozwiązać pewne problemy i trudności, i pomógł z zwyczajnych i nieoczekiwanych sytuacjach. datę urodzenia przekazywana z pokolenia na pokolenie zgadywania, coraz nowe wartości i pomagać ludziom, patrząc na ich życiu.

Przyjrzeć się najczęstszym rozwiązaniem, które oferuje wróżby przez datę urodzenia.

  • Dla zgadywania najbardziej podstawowe potrzeby: papier i długopis
  • Na papierze, trzeba wpisać datę urodzenia numeryczną. Jako przykład, używamy następujące daty: 24 maja 1989. należy zapisać go w następujący sposób: 05/24/1989
  • Następnie obliczyć sumę wszystkich liczb. powinien wyglądać tak jak poniżej: 4 + 2 + 0 + 5 + 1 + 9 + 8 + 9 = 38, a następnie 3 + 8 = 11, a następnie 1 + 1 = 2. W końcu powinien dostać jedną cyfrę, która jest numerem losem tego człowieka.
  • Ponadto, liczb, w naszych warunkach, 2, 4, 0, 5, 1, 9, 8, 9, wskazuje na obecność określonych cech w człowieku. Jeśli ta seria jednego lub więcej cyfr występuje kilka razy, to wskazuje na obecność pewnych funkcji w charakterze, przeważa nad wszystkimi innymi. W naszej sytuacji, to jest 9, a więc inteligencja. Zapoznanie się z wartości każdego numeru kierując się poniżej interpretacji.

Numer 1 – pokazuje dużą ilość energii życiowej. Człowiek pełen energii i zawsze gotowy do działania.

Rysunek 2 – Mówi się, że człowiek nie czuje się dobrze w samotności. Obecność firmy jest kluczem do szczęścia.

Numer 3 – mówi o duchowości człowieka. Jego wiara w siłę wyższą.

Numer 4 – dowód dobrego zdrowia i silnej odporności.

Rysunek 5 – oznacza, że dana osoba jest w stanie kochać i dokładamy wszelkich starań, aby być kochanym. On jest gotowy, aby otworzyć swoje serce i duszę.

Numer 6 – pokazuje niezwykle rozwiniętą intuicję, który wielokrotnie uratował w różnych sytuacjach.

Numer 7 – postać typowa dla utalentowanych ludzi, którzy stają się pionierami i naukowcy.

Rysunek 8 – dowód kompleksu ludzkiego losu i dużej liczby trudności, które należy pokonać, aby osiągnąć sukces.

Numer 9 – duża redukcja intelektu. Co do zasady, osoby urodzone pod tym numerem, należy umysł, nie ręce.

Numer 0 – oznacza, że dana osoba nie reprezentuje niczego specjalnego, ale jest po prostu przeciętny człowiek.