194 Shares 3503 views

Recenzje touroperatorów i biur podróży

Każdy marzy o podróży. Ale jak tylko marzenia zamieniają się w fazie planowania wakacje, zaczynają pytania. A pierwszy z nich – touroperator wybrać. Najczęściej jest to od firmy, która organizuje nasze wakacje i zależy od jego jakości.


Kryteria oceny prac touroperatora

Co do zasady, firmy specjalizującej się w kilku kierunkach. Rynek turystyczny jest podzielony na długo i mocno. Dla podróżnych, to jest dobre, ponieważ pokazuje duże doświadczenie menedżerów. Recenzje touroperatorów zazwyczaj rozwiązać te boczny wakacje:

 • konsultacja informacyjny na etapie wstępnego planowania;
 • rozsądny stosunek ceny do jakości;
 • prawdomówność, bez ukrywania istotnych faktów;
 • realizacja deklarowanych usług.

Podróżujący lubią towarzyszyć przedstawiciele wypoczynku firmy. Na przykład, zorganizować transfery i wycieczki. Firmy zagraniczne kontakty powinny być mocne. Recenzje touroperatorów i zwykle wpływa na aktywność Hotelarz. Kiedy rozliczane? Zmieniono jeśli liczba zamówienie klienta? Czy personel jest uprzejmy? Jeśli klient jest niezadowolony, że wysuwa roszczenia do organizatora.

Kluczem do sukcesu – wiarygodne informacje

Chcemy tylko dla pieniędzy, aby uzyskać jak najwięcej usług. I chcemy wiedzieć dokładnie, co czeka na nas na wakacje. Każda osoba ma zamiar zostawić w oczekiwaniu na coś niezwykłego. I często jest rozczarowany. Recenzje touroperatorów wskazują, że klient może być niezadowolony z niczego: banalnej scenerii za oknem, rzadką roślinnością, brak arbuzów w restauracji. oczekuje podróżników zobaczyć animowany broszury. Komentarze są pełne turystów ze słowami: „wszystkie zwykłe”, „nic specjalnego”, „karmione normalnym”, „morze jak morze”.

Oczekiwania nie zostały oszukani klienci muszą wyraźnie wymienić wszystkie plusy i minusy ośrodka. Recenzje touroperatorów sugerują, że takie podejście jest uzasadnione. Bardzo często brak wiarygodnych informacji – wina agentów, którzy sprzedają bilety. Firmy organizują wycieczki dla pośredników, pokazując im hotele. Ma to na celu zapewnienie, że środki są w stanie pokazać klientom szczegółowe informacje o plaży, restauracji, teren hotelu. Ale hotel jest znacznie więcej niż czas, aby zobaczyć, pośrednicy, którzy sprzedają bilety. Dlatego klienci często muszą szukać informacji o ośrodku na własną rękę.

Podróż do kraju

Podróż autobusem z Moskwy zorganizowany przez touroperatora „Rus”. Opinie mówią doskonałą okazję przez kilka dni, aby odwiedzić kilka miast i zapoznać się ze wszystkimi swoimi atrakcjami. Firma oferuje swoim klientom objazd dwóch, trzech, czterech i pięciu dni. Można odwiedzić Petersburg, Nowogród Wielki, Tula, Twerze, Ryazan i innych starożytnych miast. Dodatkowo, operator oferuje odwiedzić Abchazję, Azerbejdżan, Białoruś, Syberia, Uzbekistanie i krajach bałtyckich. Jeden z najpopularniejszych tournee – „Złoty Pierścień” z Rosji. Ponadto, firma zapewnia podróże służbowe i wycieczki dla uczniów.

touroperator „Rus”, przeglądy, które są pozytywne, oferuje również wiele wycieczek w Moskwie. Urlopowicze zauważyć wiele pozytywnych aspektów podróży:

 • komfortowe autobusy;
 • Profesjonalni przewodnicy;
 • wspaniałe krajobrazy i zabytki.

Jednak turyści rozwiązać nieporozumień, często występujące w działalności spółki. Na przykład, małżonkowie, którzy zamówili bilet dla dwóch osób, rozmieszczone w różnych częściach wnętrza autobusu. Próbuje negocjować z towarzyszącym niepowodzeniem. Negatywne komentarze są rzadkie.

Dla tych, którzy chcą na morze

Firma „Pegas Touristik” specjalizuje się w wakacje na plaży. Firma oferuje wycieczki do:

 • Hiszpania.
 • Bułgaria.
 • Kuba.
 • Grecja.
 • Meksyk.
 • Dominikana.
 • ZEA.
 • Egipt.
 • Tajlandia.
 • Indie.
 • Tunezja.
 • Indonezja.
 • Turcja.

Istnieją również specjalne propozycje, takie jak urlop w ratach. Około dwudziestu lat jest na touroperatora rynku „Pegasus”. Recenzje nuta odpowiada deklarowanej prawdziwe święto usług. Negatywne komentarze odnoszą się do poszczególnych pracowników – menedżerów i przewodników. Pracowników terenowych czasami zawyżają cenę wycieczki, nie zgłosić lot transferu, nie mają czasu na przygotowanie wizy w chwili lądowania samolotu. Turyści zwrócić uwagę na doskonałą organizację transferu. Autobus, który powinien odpocząć w hotelu lub na lotnisku, zwykle przybywa na czas.

Tour Operator „Pegasus”, który jest na tyle pozytywne sprzężenie zwrotne, obejmuje wiele kurorty nadmorskie. Hotele, loty czarterowe, transfery, sieć biur na całym świecie – to wszystko sprawia, że firma największym graczem na rynku rosyjskim. Ale nawet użytkownicy, którzy opuszczają pozytywną informacje zwrotne, znak zawyżone koszty wycieczek „Pegaz” w porównaniu z innymi touroperatorów.

Święta i ważne daty

Oryginalny serwis agencji turystycznych – organizacja z miodowych. W każdym z wybranych krajów, nowożeńcy mogą spędzić swój ślub. Razem do dwóch tysięcy dolarów Świętuj wam ślub na Malediwach. Ceremonia odbędzie się zgodnie z miejscowymi zwyczajami. A personel hotelu bogato ozdobić pokój, będzie czekać na owoce i wino musujące. Piknik na plaży i nocne pływanie na łódce ozdobione kwiatami uczyni Twój odpoczynek niezapomnianym.

Bardzo popularny w Rosji cieszył się operator turystyczny „Pax”. Opinie wskazują, że jest to jedna z najlepszych firm. Firma oferuje swoim klientom szeroką gamę wycieczek:

 • ski;
 • plaża;
 • leczenie;
 • Nowy Rok;
 • zwiedzanie.

Istnieje szereg firm i ostatniej chwili. Nowy Rok – to szczególny czas w życiu każdego z nas. W te święta chcę być blisko najbliższymi. Zajmujemy pragnienie przygody i coś niezwykłego. To nie przypadek, w tego sylwestra pomyśl życzenie i czeka na cud.

touroperator „Pax”, przeglądy, które dość pozytywne, oferuje swoim klientom szeroki zakres ruchu turystycznym. Można iść w zaśnieżonej Austrii, a także w gorącej Tajlandii. A jednak – do Włoch, Wietnamu, ZEA, Słowenii, a nawet Australii. Klienci „Pax” będzie oferować ich gościnność do głównych hoteli, które wyglądają jak prawdziwe pałace. Mogą cieszyć się wielki program rozrywkowy, który trwa całą noc, cieszyć się świąteczną przysmaki, a nawet dostać prezenty. Gama produktów firmy ma wiele opcji dla budżetu nowy rok.

Podróż na południe tani

Do spędzenia wakacji nad morzem oferuje swoim klientom operator turystyczny „Sanmar”. Opinie mówią, że firma ma najwięcej krajów pieniężnych – Turcja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Bułgaria, Tajlandii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Indii, Republiki Dominikany. W tych obszarach „Sanmar” rywalizuje z „Pegas Touristik”. Firma posiada liczne zasoby do lojalności klientów. Firma „Sanmar” stosunkowo niedrogie wycieczki. Komentarze wczasowicze czasami naprawić złe maniery personelu, niekompetentnych pracowników. Na przykład, turyści zostały sprzedane bilety na lot, linia lotnicza anulowania rok temu. Lub kierownik odmówił pomóc klientowi, powołując się na koniec dnia roboczego.

Tour Operator „Sanmar”, opinii których są dość zróżnicowane, oferując dobry odpoczynek zmęczonych ludzi w przystępnych cenach. Oddzielne nieprzyjemne chwile nie uniemożliwiają wypoczynek polecić firmę do swoich przyjaciół i znajomych. Najczęściej skargi użytkowników związane z Air Travel – odwołanie lub przeniesienie lotu. Jeśli chodzi o hotel, wycieczki, posiłki – to wszystko robi tylko pozytywne komentarze. Klienci twierdzą, że głównym atutem firmy – za rozsądną cenę.

Sanmar.ru – touroperator, których opinie są nieruchome kierownice erudycja, dzięki uprzejmości i kompetencji zarządzania, organizacji i profesjonalne podejście w całym. Gorące Turcji – jeden z najbardziej popularnych produktów, predagaemyh firma. Pomimo upału, Antalya, Belek, Marmaris i Bodrum są piękne w sezonie. Firma oferuje szeroką gamę płonących zezwoleń. Grecja, Bułgaria, Hiszpania i Meksyk są dostępne od maja do września. Październik jest lepiej spędzić w Egipcie.

Sanmar.ru – touroperator, opinie o które tworzą popyt na bilety na terenie całego kraju. Jeśli klient lubił z usług firmy, zwrócił się do niej ponownie. I nawet nie dlatego, że poziom firmy jest wysoka. Gdy firm turystycznych działających na rynku konkurują na tych samych liniach, to wygrywa ten z niższej cenie. Ten "Sanmar". Dlatego też, zadowoleni klienci zwracają się do biur sprzedaży każdego roku, podróżując do nadmorskich kurortów na całym świecie.

Journeys – styl życia

Kilka firm działających w dziedzinie wczasów mają słowo „podróży” w tytule. Organizator, który podsumowuje popularny wśród klientów jego obiektywizmu, jest to „Wiadomości” i „Zeus” i „Coral”. Nie wszystkie z nich nadal działa. „Travel News” (Ukraina) złożyła wniosek o upadłość w styczniu 2015 r. „Coral” wysyła turystów z całego świata. Są wycieczki do Chin, Singapuru, Jordanii, Tanzanii, Maroko. Najbardziej popularnym miejscem jest Izrael. Dzięki tysiące turystów spoczywała w Ejlat, odwiedził Jerozolimę i Tel Awiwie.

„Coral Travel” oferuje wypoczynek budżetu. Dlatego są one zawsze dużo turystów. Firma kładzie dodatkową odpowiedzialność. Wczasowicze muszą loty czarterowe i duży autobus, który będzie dostarczać mieszkańcom wielu hoteli wybrzeża. Przedstawiciele firmy z powodzeniem radzić sobie z jego wielu zadań.

W Grecji, mają

Firma „Zeus Travel”, a także jego „koledzy” do pracy z ośrodków morze. Oprócz tradycyjnych krajach, takich jak Egipt, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Dominikana, firma oferuje swoim klientom, aby przejść do Portugalii, Francji, Chinach, Włoszech, Stanach Zjednoczonych i na Łotwie. Jednak od wprowadzenia na rynek w 1994 roku, firma jest specjalizacja Grecji i Cypru. Dowodem na to jest nazwa firmy.

„Zeus” oferuje swoim klientom odpocząć zarówno na kontynencie i na wyspach (Kreta, Korfu, Kos, Rodos). Według licznych opinii, charakterystyczną cechą pracowników firmy – dbanie o turystów. Są one spełnione w lotniska i odstawieni do wygodnym autobusem. Zameldowanie w hotelu jest pod kontrolą kierownika. Przez resztę pracownicy są w stałym kontakcie z turystami. Sieć biur „Zeus Travel” obejmuje prawie wszystkie główne miast Grecji.

Narty w Andorze

„Anex” – touroperator, przeglądy, które dość pozytywne, to u podstaw rynku rosyjskim. Firma została założona w 1998 roku. Spółka bierze pod uwagę potrzeby potencjalnych klientów i działa na najbardziej popularnych kierunkach: Turcja, Egipt, Tajlandia, Hiszpania, Bułgaria. Opinie użytkowników sugerować takie pozytywne cechy firmy, jako cenę, dobra organizacja, dbałość o potrzeby turystów.

„Anex” często stara się planować loty czarterowe tak, że ludzie poleciał do odpoczynku wcześnie rano i wrócił późno w nocy. W ten sposób uzyskuje się dodatkowe dwa dni urlopu. Ludzie doceniają troskę i pozostawić pozytywne opinie w Internecie. touroperator „Biblio” skupia się nie tylko na plaży, ale na zimowe wakacje. bardzo popularny zimowy urlop w Andorze Wśród klientów firmy. Ten mały kraj górzysty położony pomiędzy Francją i Hiszpanią, ma ujście do morza, ale mimo to rozwija się turystyka. Odwiedzający ośrodków narciarskich – powitanie gości. Są one wyposażone we wszystkie udogodnienia dla rekreacji. Andora – bardzo gościnny kraj.

Podróżując do korekcji rozwoju zdrowia i umiejętności

„Biblio Globus” – touroperator, przeglądy, które całkiem pozytywne. Firma oferuje swoim klientom nie tylko odpocząć, ale również w celu poprawy ich zdrowia. Ważną częścią firmy – turystyka medyczna. Ośrodki spa oferują możliwość kontaktu z uzdrawiającą wodą termalną. Skąpane w ciepłych basenów, ludzie odpocząć i nabrać sił. Karlowe Wary w Czechach Czeskiej, daje swoim gościom wodę z leczniczych gorących źródeł. Firma „Biblio Globus” pomaga klientom w celu poprawy ich uzdrowisk.

Firma Intravel – touroperator, opinii których świętować unikalny pakiet usług dla biznesu i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Na przykład, firma propozycja zorganizowania konferencji wyjścia. Wiele firm prowadzi szkolenia dla swoich pracowników. Organizujemy imprezy „pod klucz” firma jest zawsze gotowa do „Intrevel”. Nie wiesz, gdzie złożyć personelu i gości? Jak zorganizować program kulturalny w obcym kraju? Chcesz znaleźć salę konferencyjną tańsze? Czuć się swobodnie skontaktować się z firmą „Intrevel”. Jej specjaliści opracowali kompletny pakiet usług i dokona oszacowania. Konieczne jest jedynie, aby określić datę i szacunkowy czas trwania podróży, liczbę osób oraz dodatkowych uwag. Można dyskutować z przedstawicielami noclegów turystycznej w pokojach i posiłki. Określić interesy kraju i menedżerów „Intrevel” dbać o zdarzeniu.

Jakie są najczęstsze błędy?

O ile operatorzy turystyczni działają dobrze? Recenzje wyjaśnić szczegółowo o pozytywnych i negatywnych stron wakacje. Znajomość firmy zaczyna się w biurze sprzedaży. Jej pracownicy – osoba firmowe. Ich kompetencje zależy bardzo dużo. To tych specjalistów, słuchając życzeń klienta, należy dostarczyć mu listę wycieczki. Powinien on zawierać:

 • opis hotelu;
 • rodzaj żywności;
 • charakterystykę lotu.

Niektórzy użytkownicy skarżą się, że pracownicy firmy odnoszą je do informacji w Internecie. Nie wszyscy eksperci posiadają wiedzę na temat wycieczki czy hotele. Pracownicy muszą stale rozwijać nowe informacje i rozwijać umiejętności sprzedażowe. W przeciwnym razie, szybko tracą swój profesjonalizm.

Ale tu jest wybrana wycieczka. Kolejny krok – przygotowanie dokumentów. Paszport, wizy, bilety – wszystko musi być zrobione na czas. Jednym z najbardziej żenujące błędy tour – przechowywania dokumentów. Na przykład, pracownik firmy obiecał przynieść paszport z wizą na lotnisku, ale nie. Takie błędy zawsze powodują prawych klientów złość.

Lot był udany, a tutaj jest – długo oczekiwany raj. Ale natywny port lotniczy nie posiada przedstawiciela organizatora lub gospodarza. Miejscowi mówią tylko swój własny język. Gdzie znaleźć autobus? Brak pomocy przy przenoszeniu z lotniska do hotelu – drugi poważny błąd.

Hotel może być również problemy, na przykład, nie ma wolnych miejsc. Zadaniem touroperatorów – zadowolić klienta w innym hotelu. Pożądane jest, aby mieć większą liczbę gwiazd. Nieudane Oczekiwania podróżnych – najgorsza reklama dla każdego touroperatora.

Amsterdam Seaport
437 shares 1060 views
Wołogdy: Kluby i Noc
138 shares 6270 views