444 Shares 6648 views

Szczur i Rooster: astrologia kompatybilność

Przez całe swoje życie, człowiek zadaje pytanie: „Kim jest dla mnie” „Jaki jestem”, „Czy warto budować dialog z tej czy innej osoby?” Mamy zwrócić uwagę artykuł poświęcony osób urodzonych w latach protekcjonalnie Rat i kogut. Kompatybilność ocenia się pozytywnie astrologĂłw. Oczywiście, są pewne niuanse, które mogą kolidować z harmonijnej jedności ze znaków zodiaku. Zanim zaczniemy je analizować pod uwagę osobiste cechy przedstawiciel każdego znaku.


Opis blagier

To, co nazywa się astrologia Kogut. Mówi się, że przedstawiciel tego znaku lubi przyciągać uwagę i często paradował. Jeśli nie możesz pomóc sobie, aby którykolwiek z partii o charakterze rekreacyjnym, imprezy firmowej lub urzędnika, osoba ta będzie zobaczyć prawy kurek.

To nie ma znaczenia, kto to jest – mężczyzna lub kobieta. W każdym razie, zostanie on stylowo ubrana, zawsze podkreślając jasny kolor jeden szczegół – krawat lub buty. Rooster – jest to osoba publiczna, lubi odgrywać rolę centralną postacią. W każdym społeczeństwie, taka osoba będzie miała tendencję do wyróżniać.

To jest dokładnie to Kogut będzie otoczony przez tłum i powiedzieć najświeższe informacje ze świata sztuki, polityki czy sportu. prawdziwi pracoholików znajdują się wśród Petukhov. Ponadto, mają tendencję do ulegania w uroku i pochlebstwa.

Wszystkie te cechy pomogą im osiągnąć znaczny postęp i promować rozwój zawodowy. Funkcja ta jednoczy tej pary jako Szczur i Rooster. Zgodność nich może równie dobrze być oparte na wspólnej chęci zarobienia sławę i pieniądze.

W swoim życiu osobistym Rooster dostaje to, czego chce. Jeśli jest to człowiek, to będzie starał się wygrać uwagę kobiet, nawet pod naciskiem. Pani, która urodziła się w tym roku, też mogą podjąć inicjatywę, aby wygrać konkretny obiekt współczucia.

Negatywna strona Petukhov, jeśli jest coś, czego nie może, wtedy stają się nieznośnie niegrzeczna. Dotyczy to zarówno mężczyzn jak i kobiet. Przez pozytywne cechy charakteru to uczciwość, towarzyskość, artyzm.

Opis Myszy

Widzieliśmy już jeden ze znaków do oceny tej pary jako Szczur i Rooster. Kompatybilność horoskop może być niezwykle harmonijny, czy należą one do różnych elementów. Załóżmy, że człowiek – Rat urodzone pod znakiem patrona woda i powietrze Rooster.

Takie połączenie może spowodować charakter równowagi u pacjentów i zapewnić im spokój. Należy zauważyć, że wszystkie szczury zaimponować ludziom słodkie i towarzyski. Charakteryzują się one zadbane i uroku. Czyniąc tak, że budzą się z płcią przeciwną. Zwłaszcza, jeśli chodzi o tę parę jako Szczur i Rooster. Horoskop zarówno objawy jak połysku. Ale mają pewne różnice.

Szczury nie lubią pokazywać swoje problemy dla innych. Pozornie mogą wydawać się spokojny, ale wewnątrz są często żyją stan naprężeń. Koguty nie ukrywają swoje zaniepokojenie opinii publicznej i lubią przesadzać skalę swoich kłopotach. Pod względem braggart finansów i szczury mogą znaleźć wspólną płaszczyznę.

Obaj – i oszczędnych ludzie lubią gromadzić gotówkę. W tym szczura nawet przewyższa jego partnerki. Czasami przedstawiciele tego znaku mają tendencję do manipulowania innymi, starając się wykorzystać je do realizacji swoich planów. Dlatego im współczuć tylko kilka osobowości. Ale szczur nie jest smutny temat. W trakcie swojej wspaniałomyślności i miłości ona daje tylko do rodzin i bliskich.

W sprawach serca szczura jest w stanie wykazać, zazdrość i zaborczość. Jeśli partner odrzuca ją, ona może zacząć nadużywać alkoholu. Jest to ciemna strona jej natury, które są w stanie wyraźnie manifestują się przez całe życie. Pozytywne cechy Szczura: wdzięk, towarzyskość i oszczędnościowe.

Miłość i Rodzina

Pierwszy wszystkich zainteresowanych jak postacie ludzkie są połączone w tandem „Szczur i Rooster”. Kompatybilny miłość jest oceniana jako pozytywna, jeżeli obie będą trzymać się pewnych zasad. Para ta może dość szybko się przyzwyczaić do siebie i zbudować szczęśliwą rodzinę. Zwłaszcza jeśli szczur jest kobietą.

To może być wielkim przyjacielem Koguta, ekonomiczne gospodyni i kochanka Bright. Ponadto, w pewnych momentach szczury żona sobie pozwolić na spłatę nieodpartą żarliwość cock-męża, kierując swoją energię w spokojnej oczywiście.

Mąż w tym przypadku, astrolodzy zaleca się „wyszaleć” na siłowni aby utrzymać pokój rodzinny. Co jeszcze może osłabić relacje małżonków „Rat i kogut”? Zgodność znaków w intymnym życiu jest dobre. Ale gwiazdy Ostrzega Petukhov z miłosnych przygód „left” jak szczury kobiety bardzo skrupulatnego w tej sprawie. I nie ważne jak zrozumienie była, nadużył swej mądrości nie warto, w przeciwnym razie zagrożenia Rooster dostać się z żoną o wniosku rozwodowego. Następnie taki człowiek będzie przykro za to, co zrobił. Jest też warunkiem, że w przyszłości Kogut będzie trudno żyć z inną kobietą. Najprawdopodobniej jest to spowodowane faktem, że pełnił nową dziewczynę do porównania ze starym.

Porady astrologowie

Unia Szczur i Rooster czasami może być niestabilny, jeśli kobieta zajmuje pozycję lidera. Zwłaszcza jeśli ta para blagier jest dokładnie to. Resolute, błyskotliwy i niestrudzony żona-Kogut jest w stanie przyćmić jej mężczyzna szczurów. Taka sytuacja jest mało prawdopodobne, aby cieszyć.

Mąż spieszy, aby pokazać swoim zachowaniem, że jest panem domu. Astrologowie doradzić kobiet-koguciej pokazać elastyczność w charakterze i spróbować znaleźć kompromis w trudnej sytuacji. Samce szczurów z kolei powinni unikać nacisku na współmałżonka. Wyprowadź parę konturów konflikt pomoże szczerą rozmowę.

W ogóle, sojusz miłość musi być nasycone parą Rat-Rat. Zgodność będzie harmonijny, czy kochankowie będą mieć wiele wspólnych interesów. Tak jest w przypadku, gdy wiek i liczba lat żył tylko zgromadzi małżonków. Dorosłe dzieci zapewnić nowe możliwości dla wyobraźni w odniesieniu do podróży, organizacja świąt rodzinnych.

Nie bój się różnych zmian tej pary – Szczur i Rooster. Kompatybilność horoskop znaki te będą korzystać tylko. Nowe miejsca, hobby i miłość daje małżonkom innym zakresie nowych doświadczeń i doprowadzić swój związek na wyższy poziom, który będzie tkać świecie, spokój i miłość!