348 Shares 3959 views

Zgadywania na rumianek – proste, ale stabilny

Ludzkość wynalazła tyle magiczne rytuały, tak tajemnicze, fascynujące sposoby wróżenia. Dlaczego jest to wciąż skromny sukces zgadywania na stokrotka? I czy jest to ogólnie jakaś moc, czy jest to nic więcej niż dziecinnie? Załóżmy zbadać.


Wydaje się, że może być bardziej rosyjski, niż pierwotna zgadywania na stokrotka? Tymczasem ten kwiat jest czczony jako magii w wielu miejscach. W starożytnym Rzymie, na przykład, skąd nazwa „Romana” – „Roman”, czyli Starożytni Egipcjanie wierzyli, że rumianek zasiał w ziemi sama słoneczna Ra Boga i starożytni Chińczycy wierzyli, że te kwiaty rosną na terenie upadłych gwiazd. Wszystko to jest łatwe do zrozumienia, wystarczy spojrzeć na stokrotka – podobnie jak to jest na małym słońcem! Ale na Wschodzie, gdzie wszystko jest przeniknięta filozofię, rumianek jest uważany za wcielenie świętego miejsca, gdzie zbiegają się drogi życiowe – białe płatki. Wszystkie interpretacje są piękne, wszystko pełne znaczenia, wszyscy mówią o tym, że kwiat – trudno. Magia? Może i tak.

Aby korzystać z rumianku na przepowiednie nie trzeba iść do wróżki i wiedźmy, nie trzeba jakiś specjalny sposób, trudną do udzielania obrzędu. Co może być prostsze niż zgadywania na stokrotka: kocha – nie kochać … Nie potrzebuję niczego innego do interpretacji, wymyślić, myślenia – sam kwiat daje jednoznacznej odpowiedzi. „Kocha – nie kocha” – poleciał dwa płatki. „Kiss – pluć” – inna para za nimi. „Do pocałunkiem serca – wyślij do piekła” – treść jest inna, ale sens jest. „Kocha szczerze – wątpliwości” – dwa więcej predyktorem spadła na ziemię. „Oczekiwanie na wzajemności – mocks” – a potem w kółko aż odcięli ostatni płatek. Wraz z nim, a odpowiedź jest odbierany – odpowiedź jest poprawna, tylko odpowiedź.

Ogólnie rzecz biorąc, nawet takie powiedzenie, że nie ma potrzeby, aby zapamiętać – Wróżbiarstwo sztywnymi procedurami stokrotka nie są przestrzegane. „Loves – nie kocha” – to jest bardzo ważne, ale nie błądzą. Chociaż tradycja zaleca się przestrzegać kilku prostych zasad. Po pierwsze, nie jest konieczne, aby oderwać pierwszy kwiat schowany pod pachą – niech wam serce. Po drugie, trzyma stokrotkę koniecznie w prawej ręce i zrywać płatki lewo. Po trzecie, w wróżenia należy wierzyć, dobrze, przynajmniej trochę, ale poza tym, jaki rodzaj wróżby – pampering jeden.

Nawiasem mówiąc, zgadywania na stokrotka miłości – nie jest wyjątkowy. Magia kwiatów można przewidzieć prawidłową odpowiedź w każdym przypadku, gdy wariantach – dwa. „Come True – come true”, „wierzę – nie wierzę”, „iść – nie iść” … I można również patrzeć w przyszłość. W tym celu musimy zebrać całą masę stokrotki, ale zdzierać płatków nie jest wymagane. Bukiet postawić na czele łóżku w nocy, a jeśli do rana będzie wyglądać jak świeże środki, a w niedalekiej przyszłości różowo, wygodnie, szczęśliwie. Znany jest również w środku lata stokrotka czary, gdy dziewczyna słońce kwiaty wplecione wieńce, i tych, wrzucono do wody. Doplyvet wieniec na drugi brzeg – powinien wkrótce czekać do ślubu. Raspletetsya wieniec – naruszył plany. Oddzielone wieniec Daisy – wiedzieć, uwielbiam boczny poszedł.

Jego interpretacja z rumianku są nawet w książkach śnie. Śnić, że kwiat – powodzenia, szczęścia, finansowego dobrobytu. Oczywiście, tego samego nie może być tak czyste płatki, takie jądro gwiazdy przewidzieć coś złego!

Nawet w naszym high-tech czas mądry i przebiegły gra pasjans wróżby przeniesione do komputera, znajdują się w wirtualnej przestrzeni i miejsca dla pokornego Daisy. Zostało napisane wiele programów, które symulują proces odrywanie płatków – obejmuje, Gad, „kocha – nie kocha.”

Jednak żaden program nie zastąpi prosta i blisko centrum Wróżenie na rumianek. I jakie pytania nie spytała, a zleceniodawca nadal będą pytania o miłości. Wszakże nawet nazwa kwiat jak wskazówka: Dywinacji przez Daisy – zgadywania na powieści.