218 Shares 3202 views

Ilość imieniu oblicz: instrukcje krok po kroku. Jak określić liczbę nazwy?

Wszyscy wiemy, że istnieją szczęśliwe liczby, które mogą pomóc osobie w konkretnej sytuacji. Niektóre z nich po prostu wiem z własnych obserwacji i inne dobrze wiedzą, jak ich obliczania. Kto chce rozmawiać o tym, jak możemy wyposażyć te wiedzę – aby obliczyć liczbę imienia.


Trochę historii

Ta nauka, jak numerologia, istnieje od dłuższego czasu, a ludzie nawet długi czas będzie wiedział, w jaki sposób można znaleźć swój kod. Ale gdy po hebrajsku, arabsku i greckiego każda litera miała swoją wartość liczbową i determinacji. Jednak Pitagoras postanowił uprościć to zadanie, zmniejszając stół do dziewięciu cyfr, który przywłaszczył niektórych liter.

Jak udało mu się zrobić? To proste: wystarczy użyć metody przekształcania kompleksu na prostych liczbach dodając ich komponentów. Wygląda na to, na przykład numer 123 spowoduje sześciu przez dodanie (1 + 2 + 3 = 6). Takie liczby w numerologii są nazywane wibracyjne.

Dlaczego to zrobić?

Dlaczego miałby A Informacje osoba o tym, jak określić liczbę nazwy? Jest to konieczne, aby nauczyć się lepiej siebie, nauczyć się pewnego rodzaju, jego ukryte możliwości i niuanse. W każdym razie taka wiedza nigdy nie będzie koniec, nawet jeśli dana osoba nie zważać wnioski sformułowane. Ciekawostką jest fakt, że każdy z nas ma dwie wibrujące swój numer, który można obliczyć nie tylko z nazwy, ale także według daty urodzenia. Jeśli wszystko jest jasne, z drugiej opcji, aby dowiedzieć się liczbę imienia, obliczyć, trzeba mieć kilka tabel, które zostaną przypisane litery pewną liczbę.

szyfry

Tutaj, w końcu nadszedł czas, gdy jest to możliwe do reprezentowania pewnych kodów za pomocą którego można dowiedzieć się numer nazwy. Oblicz to pomoże uczynić liter pełnej nazwy, tj. E. imię. Będzie to oficjalny numer, a to byłoby kod człowieka. Jak zatem dane zostały przypisane litery?

1 – a, U, d, b, S, S.

2 – B, G, K, L, p, w, t j.

3 – r, s, u.

4 – d, m, m.

5 – E, G, n, X.

6 – w, w, np.

7 – B, L, H, szer.

8 – n, m.

9 – u.

Warto zauważyć, że nie można polegać tylko na tej nazwie, który nazwał dziecka w paszporcie rodziców. Praktycy rozliczane również nazwę wyniku którego osoba jest nazywana przez innych. Jeśli nazwa chłopiec, na przykład, George, i to się nazywa Jura, to lepiej, aby obliczyć dwa numery, nazwy i wybrać to, co jest bardziej odpowiednie do charakteru i temperamentu osoby. będzie jeszcze bardziej niezawodne. Ponownie, ważne jest, aby pamiętać, że jeśli dana osoba posiada numer dwucyfrowy, to musi być zredukowana do jednej cyfry po prostu dodając sąsiednie cyfry (jak to miało miejsce na przykład nieco wyższym). Z jego liczbą imienia, aby obliczyć, która jest całkowicie bez jakichkolwiek problemów, mogą nauczyć się czegoś nowego o jego charakterze i osobowości jako całości.

1. Sun

Jeżeli osoba ostatecznie dostał yedinichku jego planeta – w słoneczny. To jest początek wszelkiego życia, wszelkiego istnienia. To samo odnosi się do ludzi: jest lekki, przywódcy z natury osoby, posiadająca doskonałe umiejętności menedżerskich i biznesowych. Są w stanie prowadzić tłum, jako wskaźnik do nich. Jednakże, jeśli nie są prawidłowo korzystać ze wszystkich jego zalet, dana osoba może mieć konflikt z otaczającym światem. Trzeba być otwartym. Zwłaszcza, że edinichki – ludzie hojny, rodzaj, ale o głębokie poczucie sprawiedliwości i uczciwości.

2. Księżyc

Deuce – nazwa następnego numeru, który można obliczyć po prostu. Tak, są ludzie z księżyca, który jest charakterystyczny dla otwartości i emocjonalności. Osoby te często szukają niezależności, starając się stanąć za silniejszą osobą. Ważne jest, aby powiedzieć, że od dwóch – często kreatywnych ludzi, ci ludzie dobrze rozwiniętej intuicji. Jeśli nie prawidłowo korzystać z wszystkich funkcji, taka osoba staje się zamkniętym, wyobcowanych ludzie, którzy starają się całkowicie nie pojawiają się na oczach innych.

3. Jupiter

Ludzie-trzy – optymistycznie do korzeni włosów. Są wesoły, otwarty, pozytywne nastawienie i zawsze w stanie znaleźć coś dobrego w każdej sytuacji. Nic więc dziwnego, że tacy ludzie są zawsze rysowane wokół, próbując zainfekowany przez ich pozytywnym nastawieniem. Ważne jest, aby powiedzieć, że ci ludzie często zagłębić się w siebie, starając się znaleźć to, co jeszcze jest potrzebne do poprawy i rozwoju. Są one zawsze w jakiejś wyszukiwania, coraz nowszą wiedzę w różnych dziedzinach.

Ale oprócz powyższego, trzy, zwykle niezdecydowany. Nie są one w stanie bronić swojego punktu widzenia w sporze, nie chodzić do konfliktu, a gdy takie jest świadkiem, starając się rozwiązać pokojowo ogóle możliwe.

4. Uran

Co może powiedzieć nam nazwę następnego numeru – Cztery? Ten Wayward osób, z niestandardowym myśleniu i rozwiązań. Taka osoba nigdy nie będą żyć według zasad, muszą je tylko, aby je łamać. To wielcy reformatorzy i rewolucjoniści. Są silni duchem, z poczuciem sprawiedliwości, zawsze gotowy do kompromisu i komunikować się z zespołem. Cztery zawsze ze wszystkich dobrych relacji z ludźmi, którzy nawet pozornie muszą być wrogami. Są dobrzy organizatorzy i pracowity. Ujemny znak cecha – nadmierna nerwowość.

5. Merkury

To jest dokładnie to szaleńcy. Osoba dzienny, inicjatorzy w każdej sytuacji. Są skłonni do podejmowania ryzyka i zrobić wszystko, aby dostać swój sposób. Często jednak może w końcu stracić zainteresowanie i nie wnieść sprawę do logicznego wniosku. Pięć jest w stanie szybko i sprawnie podejmować decyzje, radzić sobie z problemami, szukać drogi wyjścia z trudnej sytuacji. Od porażki mogą się zniechęcać, a nawet depresji. On żyje dobrze z każdym, ale nie zbyt ekonomiczne.

6. Venus

Sześć – następujące nazwy numeryczne. Numerologia mówi, że ludzie tego typu są zmysłowe, są one zawsze kochany przez wszystkich. Być może tego zrobić, ponieważ one łatwo ominąć wszelkie przeszkody, które zdarzają się w życiu. Problemy w szóstek rozpuszczają się samoistnie. Jednak osoby te muszą być ostrożny z pieniędzmi, to jest ich największa słabość.

Sześć – gracze, są one w stanie w jednej chwili wszystko stracić. Ale nawet tak, to są one zawsze tam żyć i które, nawiasem mówiąc, nie jest bardzo dużo, a biedni. Sześć często jest żonaty do bezpiecznej finansowo partnera. Jeśli chodzi o charakter, to miłujący pokój, przedsiębiorczych ludzi, którzy zawsze dogadać ze wszystkim, co po prostu nie zauważać różne głupstwa i „niewygodnych” szczegóły.

7. Neptune

Są to ludzie, cienkie organizacja szczery. często są one religijne lub filozoficzne skonfigurowany. Wiele osób uważa, mają ogromną ilość wspaniałych pomysłów, ale rzadko daje im życie i zmniejszyć go do logicznego wniosku. W odniesieniu do sytuacji finansowej, a następnie siódemki jest często opłakany. Również głównie fizycznie słabi ludzie, którzy po prostu nie akceptują spory lub konflikty.

8. Saturn

Wiedząc, jak obliczyć liczbę imienia, w końcu można dostać osiem. Co to jest ten typ osoby? Więc ludzie, którzy są często samotni, choć w jego serce pragnienie miłości i ciepła. Wszystko z winy ich oziębłość i zewnętrznego niedostępność. Jeśli chodzi o dobrobyt, ci ludzie po prostu szukają uczciwego życia, przy jednoczesnym poszanowaniu zasad i przepisów. Wraz z wiekiem często są bezpieczne finansowo, ale wszystkie korzyści otrzymane wyłącznie własnymi siłami. To pragmatyczne, ludzie, którzy lubią porządek we wszystkim. Są pracowici i ogólnie osiągnąć swoje cele, uparcie po śnie.

9. Mars

Dziewięć – zdobywcy natury. Oni wszyscy są skłonni do poszukiwania ich moc i siłę woli. Oni nie tolerują sprzeciwu często są tyranami. Ale dzięki tych cech również dotrzeć do pożądanych wysokościach iw zasadzie zajmują wysokie stanowiska. Są świetnymi organizatorami, liderzy. Podlega dziewięciu jest to po prostu niemożliwe, w takiej sytuacji, ci ludzie stają się nie do zniesienia, a często tracą pracę. Są przedsiębiorczy i energiczny, ale w żaden sposób dostać się z każdego.