890 Shares 5086 views

Wróżby na ulicy – sposób znać przyszłość, lub opiekę w przeszłości.

W ostatnich latach, domyślając się na ulicy są wśród dzisiejszych młodych ludzi jest bardzo popularne. Młode dziewczęta nie tylko stosować się do zaleceń swoich babć, ale także wymyślić własne wersje wróżenia.


Najbardziej powszechne i popularne zgadywania na ulicy – jest „rzucanie buta” i „podsłuch”. Dziewczyna w niektóre dni, zwykle w czasie Bożego Narodzenia, na ulicy, zdejmuje buty – i wyrzuca go przez płot. Jeżeli ogrodzenie nie jest, można po prostu zamknąć oczy i zrzucić balkonie lewy but. W jakim kierunku zmieni czubek buta w kierunku będzie ona poślubić. Jeśli buty zmieni kierunku domu, ślub nie jest planowana w tym roku.

„Podsłuchiwanie” – jest to bardzo prosta opcja, aby dowiedzieć się swoją najbliższą przyszłość. Wystarczy wejść do skrzyżowania, aby grad pierwszy przybysz. Uważa się, że nazwa odpowiada nazwie przechodzień przyszłego partnera życiowego. W tym przypadku, dziewczyna powinna zwrócić uwagę na pojawienie się przechodnia, a jego garderoby oraz przyjemności z nadjeżdżającym towarzysza. Jeśli dziewczyna spotyka kobietę, małżeństwo jest przesunięta o rok. Prawdą jest, że dzisiejsza młodzież poprawiła tej formy wróżbiarstwa, więc dziewczyny nie są na rozdrożu, a ulubiony czat – i poprosił jej nazwy.

Wróżby na ulicy na wsi jest duża różnorodność. Na przykład dziewczęta, którzy mieszkają w domach prywatnych, może wyjść na zewnątrz – i wyciągnąć pierwszy kawałek drewna z jego szopy. Jeśli jest gładki i równomierny, mąż dostanie elastyczny i miły. Kawałek drewna z węzłów i formy jest uważany za sygnał alarmowy, jak ta młoda dama będzie musiał żyć z mężem nieuleczalną i wybredni.

Dobry wybór wróżenia na ulicy jest uważany za łatwy do nurkowania w śniegu. Jest samotny miejsce daleko od domu, dokładnie wpisuje się w tylnej śniegu. Rano spojrzeć na wzory na śniegu, który będzie przewidzieć przyszłości. Nierówna i zmięty znak wskazuje kontrowersyjna i gniewną męża, który będzie stale winy żony. Gładkie i zadbane ślady na śniegu gwarantuje dziewczynka małżeństwa, która przyniesie wiele radości.

Nie zapominaj także, że istnieją wróżby w wannie. Dziewczyny poszły do łaźni na jednym, odwrócił się plecami – i słuchać swoich uczuć. Jeśli zostaną one dotknięte przez kogoś kudłaty, ciepłe ręce, małżeństwo będzie szczęśliwe i bogate. Gdy dotyk był zimny, to szczęście nie można oczekiwać od przyszłego życia małżeńskiego. Oczywiście, te rodzaje wróżenia stopniowo zanika, a rozwój cywilizacji powoduje zmian nawet w prymitywnym procesie. Wynik można znaleźć online, wróżby i przepowiednie, numer telefonu – i innych twórczych sposobów, aby patrzeć w przyszłość.

Nowoczesne kobiety wierzą, że starożytna metoda wróżenia jest zbyt nudny, więc uciekają się do pomocy nowoczesnej technologii. Wiele stron oferuje obecnie jako poważny opowiadania fortunę i wersji humorystycznej. Pomagają one mieć dobry czas, aby rozwiązać tajemnicę swojej przyszłości. Tylko nie traktują zbyt poważnie wszelkie prognozy i powinny być postrzegane jedynie jako rozrywkę. Kilka wskazówek można słuchać, ale aby dostosować całe życie w ramach informacji – to jest głupie.

Zgadywania jest postrzegany przez wielu jako najbardziej wiarygodny sposób znać przyszłość, jak orientacja. Tylko taka postawa może prowadzić do całkowitego wycofania się ze świata nowoczesnych technologii w odległej przeszłości. Należy przestrzegać tradycji swoich przodków, ale należy to zrobić rozsądnie, ostrożnie analizować wszystko. Puste kopiowania starożytne rytuały i tradycje mogą oderwać od osoby społeczeństwie – i całkowicie zniszczyć swoje życie. Na ogół traktują zgadywania z dużą dozą humoru – a wszystko ułoży się w swoim życiu.