526 Shares 3332 views

Jak wywołać duchy, wykonując wróżby spodek

Wiele z nich jest sceptyczny wszystkiego. który jest połączony z nieziemskich sił. Wezwanie do widm i duchów jest uważany za kompletny nonsens. Ale nie ma dowodów, że jest inaczej. I uczyniwszy wróżby spodek, można dotknąć niezwykłe.

Ten rodzaj wróżby stały się modne pod koniec XIX wieku, kiedy wszędzie zaczęły angażować się spirytyzmem. Wielu fanów rozrywki w naszych czasach.

Aby rozpocząć sesję powinny być starannie przygotowane. Do wróżenia potrzebne Whatman, porcelanowy spodek, a kilka świec. Na płycie powinno być żadnych napisów i rysunków. Spodek ma biały i jest wykonany z porcelany, ponieważ jest szybciej i łatwiej się poruszać. Na schemacie Whatman farby papier. Zamiast papieru można użyć gładką płytę. W pierwszej połowie półkole litery zapisu obwód od A do Z, w drugiej połowie liczby od 0 do 1 jest półkolisty, ale zakrzywiona w kierunku przeciwnym od pierwszego końca, aby utworzyć dwie etykiety, takie jak kółka. Na stronach kształcie okręgu napisać słowa na lewo – tak, tak – nie.

Gdy obwód zostanie ustalone, że świece są oświetlone, co jest wędzony z wnętrzem naczynia, tak długo jak nie będzie z jednej strony całkowicie ciemno. A na zewnętrznej stronie naczynia przy użyciu tej samej metody nanosi się cienką taśmą – strzałka.

Należy usunąć wszystkie szpilki, kolczyki i inne biżuteria przed rozpoczęciem zgadywania na srebrnej tacy, uczestnicząc w ceremonii. Okno lub drzwi powinny otwierać się trochę, albo przynajmniej usunąć swoje połowy. Wszystkie zwierzęta muszą zostać usunięte z pokoju. Najlepszy czas, aby podblyudnye wróżby, zaczyna się o północy i trwa do czterech godzin, ale może rozpocząć się wcześniej, o zmroku.

W następnym etapie wybiera mistrz, który siedzi przed Whatman, inni znajdują się wokół stołu. Podczas jazdy warto spodek i trochę rozpalać go świec, reszta powinna w tym czasie zacierać ręce, tak że stają się ciepłe.

Zgadywania na spodek zacząć wywołania ducha niedawno zmarłej osoby. Niektórzy nazywają ducha swoich bliskich lub członków rodziny, którzy służyli w innym świecie. To sprawia, że jazdy. To trwa zarówno spodek rąk i obracając go czarną stroną w twarz ducha pisowni, przyjdź do nas. Na przykład, duch Iwan Iwanowicz, przyjdź do nas. Ponadto, w środku kręgu umieścić spodek na papierze Whatman oraz wszelką inną dotyk gad go z czubków palców i oczekują go do ruchu. Kiedy płyta przesuwa się w kierunku jakichkolwiek liter, wiodący głośno nazywa. Jeśli litera jest prawidłowa, wówczas należy przesunąć spodek ze słowem „tak”.

Od tej chwili wszystkie najbardziej niezwykłe. Poprosiłem duch jego imię, a który przyszedł z nim. Spirits jest mało i przechodzą one wzajemnie spodek. Czasami zdarza się, że potrawa jest stała, to duch nie jest dostrojony do rozmowy. Ale zdarza się to rzadko, zazwyczaj lubią rozmawiać ze zmarłymi.

Wykonywanie wróżby spodek, należy zdawać sobie sprawę z pewnych zasad. Po pierwsze, rozmawiać i zadawać pytania do duchów może tylko prowadzić. Dlatego konieczne jest, aby zdecydować, z wyprzedzeniem co będzie rozmowa. Po drugie, wróżby tylko przy świecach, zwykłe światło elektryczne nie działa. Po trzecie, gdy gospodarz zadaje pytanie, wszyscy uczestnicy mają się skoncentrować i uwolnić głowę od obcych myśli. Z duchy muszą być uprzejmy, kochają uprzejmą leczenia.

Podczas spodek proces może rozpocząć się szybko poruszać się, upaść lub cokolwiek innego do roboty. W takim przypadku wymagane jest, aby utrzymać i zakończyć wróżby spodek. Na te rzeczy muszą być traktowane bardzo poważnie. Zdarzają się przypadki, że duch jest bardzo trudne, aby odbić z powrotem, a jeśli płyta jest uszkodzona, nie będzie kłopotów. Że duch nie pozostał w mieszkaniu i zaczął wstawać różne zamachy, w końcu jego wróżby podziękować i zwolnić, obracając spodek.