171 Shares 1592 views

Zgadywania na przyszłych kart pozwoli Ci dowiedzieć się wiele

W różnych czasach ludzie zawsze starali się poznać przyszłość, to stwierdzenie dla wielu różnych sposobów. Co tylko sztuczki nie są uciekają wróżki. Obecnie najbardziej popularne są karty tarota na przyszłość.

Jeśli mówimy o opcjach tej metody, to istnieje duża ich liczba. Ale w zależności od tego jeden wolisz, zawsze przed wróżenie powinna jasno sformułować pytanie i zapytać go.

Weź talię składającą się z pięćdziesięciu dwóch kart do gry. Dokładnie przetasować i podzielić ją na dwie części tak, że dolna połowa leżała na wierzchu talii. Obok lewej dłoni i złapał talię, aby rozwinąć swoją koszulę. Zdjąć prawą ręką jedną kartę, a następnie przewrócić. Wykonując tę procedurę, powiedzieć nazwę karty w kolejności rosnącej energii. Po osiągnięciu Król, powtarzam jeszcze raz, począwszy od asa. Karty te, które zbiegło się z wypowiedzianych, odstawić. Pokład w końcu trzeba przejść przez trzy razy, a następnie ustawić go na bok.

Teraz weź w ręce kart, które zbiegły się i ostrożnie je losowo, a następnie rozprzestrzenił się w rzędzie. Oto karty tarota na przyszłość.

Jednak aby móc prawidłowo zrozumieć wszystkie zawiłości, konieczne jest, aby wiedzieć, w jaki sposób wartość jest interpretowana w jedną lub inną kartę.

Więc, kolor tamburyn oznacza bogactwo i dobrobyt. Robaki wykazują korzystnego wyniku przyszłych zdarzeń, jak również o rozwój miłości czy przyjaźni. Kluby zapewniają nadzieję na pomyślne zakończenie w biznesie. I to szczyty, a wręcz przeciwnie, zapowiadają różnego rodzaju kłopoty i choroby. Wartości poszczególnych kart dzisiaj nie będziemy rozmawiać. W każdym razie, można ręcznie szukać tej informacji, jeśli jest to potrzebne.

Zgadywania najbliższej przyszłości nie różni się zbytnio od tej rozważanych opcji. Można również zwrócić się do karty pytanie. Jednakże, istnieją inne, równie atrakcyjne sposoby.

Na przykład, można wziąć talię trzydziestu sześciu kart, przetasować go dokładnie i w sposób chaotyczny usunięte z talii kart na karcie. W tym przypadku, przy każdej nowej karty należy mówić głośno takie zwroty jak: „Teraz, w ciągu jednej godziny, do vecherochku na ogół za noc, walenie, dudnienie, łamanie drzwi, otwierają się drzwi, co było, co jest, niż serce się uspokoić” Że karta, którą wydał w następnym numerze i odpowie na niego.

Tak wielu młodych dziewcząt są zainteresowani w najbliższej przyszłości facet, a nie cały obraz swojej przyszłości. Nie będziemy dręczyć czekasz, i przejść bezpośrednio do samej procedury.

Tak więc, domyślając się na przyszłości Man. Potrzebne będą dwie pełne talie kart, każda z pięćdziesięciu dwóch kawałkach. Przed rozpoczęciem wróżenia jest konieczne, aby nazwisko faceta, i pomyśleć o tym dopiero wtedy, aż do wróżenia końcowego.

Na stole leżały karty w dwóch rzędach, osiem sztuk każda. Teraz, w dolnym rzędzie, usuń karty, które mają taką samą godność. A następnie zrobić to samo w górnym rzędzie. Po usunięciu wszystkich meczów, kart raport z pustej przestrzeni, w kierunku od góry do dołu i od lewej do prawej. Następnie dodać kolejny wiersz, który powtórzyć procedurę zrobić wcześniej. W takim przypadku, jeśli uda się usunąć wszystkie karty w pierwszym układzie, to osoba, której nazwa została upewnij się spełniły, a być twoje przeznaczenie.

Karty tarota na przyszłość – jest to najbardziej powszechna metoda wśród wszystkich znanych. Duża liczba ludzi może zrobić to sami. Specjalne sztuczki i mądrość nie istnieje tutaj. Od trzeba tylko trochę cierpliwości, dobrej pamięci i talię kart. Zgadywania na przyszłych mapy pomogą Tobie i Twojej rodzinie uniknąć problemów lub w celu przygotowania do dobrych rzeczy w swoim życiu! A dla tych, którzy nadal uważa tę formę wróżenia śmiesznej i wprowadzającej w błąd, powinieneś przynajmniej spróbować jeszcze raz!