185 Shares 5936 views

Wróżbiarstwo w styczniu

Kolejny długi to było w zwyczaju domyślać się Christmastide, trwające dwa tygodnie, począwszy od Bożego Narodzenia, który przypada na 6 stycznia, a kończąc na Trzech Króli, które jest obchodzone w dniu 19 stycznia. To wróżenie w styczniu, najbardziej prawdomówny. W tym czasie, prognozy są dobre tylko poczucie, wszystkie złe rzeczy nie mają znaczenia do odgadnięcia. Jeśli wierzyć ludziom, którzy wiedzą wszystko, co dzieje się z tobą w bieżącym roku przewiduje się w tym czasie.

To nie ma znaczenia, czy wierzyć w przepowiednie czy nie, ale nie ma takiej osoby, która nie byłaby zainteresowana jego przyszłości, a także o cechach wróżenia przed chrztem każdy wie. W dawnych czasach, kiedy pogaństwo panował w Rosji, przodkowie nasi ludzie zgadywania na zdrowie, uprawy, brak suszy na cały nadchodzący rok.

Takie święto jak Kolyada też ma swoje korzenie w czasach pogańskich, ponieważ jest symbolem narodów słońcem. I dopiero niedawno, po Rosji przyszedł na prawosławie, Kolyada zmieniła nazwę na Boże Narodzenie. To było wtedy, że wróżby i były uważane za coś negatywnego i grzeszne.

Niemniej jednak, ludzie zastanawiali się, jak i kontynuować do odgadnięcia – i te dwa tygodnie są wykorzystywane do nurkowania w świat odwiecznych magicznych obrzędów i zwyczajów. Tak więc, oto niektóre z nich.

Wróżby za pomocą buty

Data wróżenia – 13 stycznia obchodzimy Stary Nowy Rok. Jest to jeden z najbardziej popularnych sposobów wróżenia w czasie Bożego Narodzenia. Dziewczyny idą do małej firmy w czyimś domu, wziąć buty i rzucić go na ganek na drogę. Kierunek palca i jest zatem wskazanie części, w której mieszka twój przyszły mąż. Oczywiście, te buty dni spieszyć problematyczne, więc można je zastąpić buty.

Zgadywania na bogatego pana młodego

Te wróżby w dniu 7 stycznia. Do tego trzeba miskę, w której umieszczone są pewne elementy. Na przykład, popiół jest złe życie; słodkie życie przetrwają ci, którzy zdecydowaliśmy się na cukier; kto wybrał pierścionek, upewnij się w tym roku wyjdzie za mąż; który lubił cebulę, długo czasu spędzają w łez; szkła stanowią merry życie; pierścień złoty – bogaty. Po takim wróżenia w styczniu, można mieć żadnych wątpliwości, że życie rodzinne odbędzie się dokładnie, jak wybrać.

Wróżby z użyciem psów

Do tego trzeba zgadywać psa, a raczej jego szczekanie. To jest dla niego, aby określić wiek przyszłego pana młodego. Mąż będzie młody i piękny, jeśli pies szczeka połączeń i zadoristy czy wręcz przeciwnie, ochrypły, pan młody będzie w starości i zamożnych. Z takiego wróżenia w styczniu, dziewczynki dowiedział się także, jeśli będą w tym roku żonaty czy nie. Jeśli pies nie je znaleźć, chodzić na półce na kolejny rok.

Wróżenie za pomocą przechodniów

Najbardziej popularna metoda wróżenia w styczniu dla młodych i niezamężnych dziewcząt. O północy w Epifanii wyjdą na ulicę i na pierwszy spotkać, zadać dowolną nazwę. I nazywają jej małżonka. Konieczne jest również, aby zwrócić uwagę na ubraniu osoby, do której pada pytanie o imię. Wysokiej jakości odzieży mówi, że życie człowieka, którego nazwisko nauczyła się być pełne bogactwa, czy wręcz przeciwnie, możemy liczyć tylko na przysłowie, które mówi, że słodki raj i w namiocie.

Zgadywania przy kościele

Uważa się, że jeśli o północy, aby uzyskać około 12 razy na całym najbliższego kościoła, samotne dziewczyny szczęście w miłości, i tych, którzy są w nim po prostu pecha, będzie ciszej w sercu po pojawieniu się nowy konkurent. Podobnie jak to, czy nie, można dowiedzieć się, żeby spróbować tej metody.

Jeśli jesteś zagorzałym fanem wróżenia w czasie Bożego Narodzenia, to przede wszystkim trzeba pamiętać o jednej złotej reguły. Jeśli przepowiedziane dobre, to to się spełni, nie teraz, to trochę później; jeśli źle, to wierzę w to nie jest konieczne, czy przyciągnie do siebie kłopoty. Uwierzyć w swoje szczęście – jest to główny warunek udziału w zagadkach.