302 Shares 7786 views

Wróżenie przez starego Nowego Roku.

Praktycznie wszystkie znane wróżby są do Bożego Narodzenia. Uważa się, że można się domyślić, od 6 do 18 stycznia (czasu od Wigilii do Trzech Króli Ewy). Wielu ludzi wierzy, że starożytny wróżenie Boże Narodzenie naprawdę pomóc spojrzeć w przyszłość. Wróżenie przez starego Nowego Roku może pomóc poznać nazwę swojej dziewczyny zwężone lub dowiedzieć się, kiedy będzie ona poślubić. Istnieje przesąd, że w Wigilię wszyscy tajemnicze siły lecą na ziemię. Siły te mogą być zarówno dobre i chętny do ranić ludzi. W tym czasie, nawet Kościół Prawosławny pozwala domyślać. Wróżenie przez starego Nowego Roku jest bardzo ekscytujące i interesujące zrobić. W związku z tym, nie wiem, ich los w tej chwili jest po prostu błędem!

Tak więc, jeśli zdecydujesz się wróżę, należy przestrzegać następujących zasad:

– Należy rozpuścić włosy i zdjąć pierścionki, łańcuszki i bransoletki (te rzeczy chronić ludzi przed interwencją sił nadprzyrodzonych).

– W pomieszczeniu, w którym masz zamiar się domyślić, że jest konieczne, aby zamknąć okna i wyłączyć telewizor jak szum tła będzie cię rozpraszać.

– Kiedy zgadywania, w każdym razie nie skrzyżować ramiona i nogi, a także chroni i obejmuje jednostki przed ingerencją.

Wróżenie przez starego nowego roku:

Jeden z najbardziej znanych wróżb – to zgadywania buta. Dzięki tej wróżby dziewczyny mogą powiedzieć, kiedy ona wychodzi za mąż. Aby rozpocząć, należy usunąć swój lewy but, a następnie wrzucić go na podwórze przez bramę. Potem trzeba zobaczyć, gdzie but upadł. Jeśli jest on w stronę domu – wyszła za mąż w tym roku, niestety, nie będzie działać. Jeżeli buty patrząc z boku drogi – dziewczyna się panna młoda w tym roku.

Bardziej popularny zgadywania niektóre starego Nowego Roku – to przepowiednia przyszłości za pomocą igły lub pierścienia. Zastanawiasz się, dzięki czemu można dowiedzieć się, kto będzie – chłopca czy dziewczynkę. Jeśli zastanawiasz się igłą, a następnie należy przebić jej kawałek sukna. W przypadku pierścienia powinna być zmniejszona jego szkła. Następnie trzeba powiesić obiekt na sznurku i niższy najbliższej dłoni mężczyzny. Kiedy widzisz, że igła lub pierścień uczyni ruch kołowy – należy pamiętać, że trzeba będzie dziewczynka. Jeśli ruchy wahadłowe – mieć chłopca.

Jest jeszcze jedna zgadywania z igłami. Aby to zrobić, należy dwie igły smarowanych stopionego wosku, dążenie do opracowania i igły jest zanurzona w wodzie. Kiedy igła natychmiast utonął – twoje życzenie zostanie udzielona. Jeśli igła złamał – będziesz samotny w tym roku, jeśli uzgodnione – świecisz szybkiego małżeństwa.

Z pomocą wróżenia z gwintem, można dowiedzieć się, kto jest pierwszym z dziewcząt do małżeństwa. Składa się w zgadywanie, że dziewczynka jest cięte prosto wątki, a następnie podpalili je. Pierwsza dziewczyna, która spłonie wątku, ożeni samego początku. Jeśli wątek gaśnie – ona nie będzie się ożenić.

Można również powiedzieć fortuny z pomocą tej książki (książka musi być stary). Zadać pytanie psychicznie, powiedzmy stronę i numer linii w książce. Następnie należy otworzyć poczętego stronę i przeczytać dany ciąg. Co czytasz, a będziesz odpowiadać.

Wróżenie za pomocą wosku może pomóc Ci znaleźć swoją przyszłość. Tutaj trzeba będzie połączyć swoją wyobraźnię. Aby to zrobić, trzeba wypełnić wszystkie zbiorniki z wodą, zapalić świeczkę i czekać, aż topi się wosk. Następnie woskowe świece wlać wodę. Powstały figura woskowa – to przyszłość.

Inny podobny wróżby mogą użyciem jaj. Jaja trzeba zrobić dziurę i wylać jej zawartość do pojemnika z ciepłą wodą. Po białko będzie toczyć, widać postać, która będzie przewidywać przyszłość.

Tym samym liczba wszelkiego rodzaju wróżby i wróżby starego Nowego Roku po prostu nie liczą. Istnieją nawet specjalne kolekcje, które można kupić w księgarniach.