115 Shares 6128 views

Zgadywania na fasoli i tak dalej.

Jednak od niepamiętnych czasów ludzkość próbowała różnymi metodami znać swoją przyszłość. Jednym z tych sposobów jest starych zgadywania na fasoli. Opiera się ona na uzyskanie nieparzystą lub parzystą równowagę.


Było to wróżenie w starożytności z bardzo prostego powodu – fasola zawsze były pod ręką człowieka. I do tej pory jest to najbardziej powszechne i popularne. Do tej wróżby, znamienne tym, że ma wiele odmian, a to nie powinno dziwić, ponieważ różne kraje robią ich orientacji kulturowej. Jak dobrze, że nie jest konieczne, aby używać tylko fasolę. Może być stosowany do innych owoców, takich jak nimi. Z tego zgadywania na ziarna była mniejsza niż wiarygodne.

Mamy teraz przejść bezpośrednio do procesu i opowiedzieć o jednym z gatunków, który przyszedł do nas z XVII wieku.

Zgadywania na fasoli zaczyna się z faktem, że trzeba fasolę oraz w wysokości czterdziestu jeden kawałki. Po przygotowali je oddzielić ziarna na trzy stosy, nie licząc. Jak mówią, umieścić je na „oko”. Po tym, pierwsza z nielicznych fasoli, liczyć cztery, które odłożyć na bok. Rób to tak długo, jak nie będzie miał mniejszą ilość ziaren. Pozostałość będzie pierwszej linii. W drugim rzędzie jest także utworzona.

A w trzecim rzędzie, w tym przypadku dzieli pozostałą z dwóch pierwszych linii o dowolnych trzech stosów. Ważne jest również, aby wymawiać słowa: Pragnę, mam nadzieję, będzie spełnione.

Teraz nadszedł czas, aby wyjaśnić zgadywania na fasoli. Średnia z trzech stosów w pierwszym rzędzie – jest głowa, a trzecia – strony, średnia w drugim – serca. Trzecia wiązka w trzecim rzędzie jest nazywany „stopa w kampanii.”

Powyższe jest uważany za kilka głównych, tak że należy wybrać podczas zgadywania, który jest najbliżej do Twojego pytania.

Zatem, odpowiedzi głowa dotyczące inteligencji, zdolności i ludzkiej natury. rozmowa ręka o bogactwa lub biedy. Serce mówi boleści i radości, uczuć i miłości. „Foot w kampanii” wskazuje podróży, drogi, litery się.

Przy zapisie zrozumiałe. Teraz pomówmy o tym, jak wszystko jedno wyjaśnić zgadywania na fasoli. Jeśli odpowiedni stos jest parzysta liczba ziaren, wynik przyszłych zdarzeń niepożądanych. A jeśli dziwne – to koniec, jak to możliwe. Jednakże, należy zawsze zwracać uwagę na pierwszy stos serii, do których wszystkie wróżby sporządzony. Jeśli w jednym stosie, który odpowiada na zapytania nieparzystą liczbę ziaren, a pierwsze – nawet, decyzja należy do Ciebie pytanie pozostaje korzystna. Ale po drodze będą pewne przeszkody. Oto ciekawy wróżby. Dość prosty i nieskomplikowany.

Ale oprócz przyszłości, człowiek zawsze zainteresowany i kochający związek. I tu jest miejsce, gdzie się zwrócić. Obecnie istnieje taka wielka różnorodność wróżenia. Większość z nich ma wydać na Boże Narodzenie. Tak więc, domyślając imienia żony zrobić na Wigilię. Tylko w tym przypadku jest to prawda.

A ilu różne wróżby dziś oferuje nam globalnej sieci Internet. Być może nie wszyscy słyszeli, a wielu już są w pełnej wróżenia internetowych, wśród których możemy osobno zidentyfikować wróżby „termometr miłości.” Jest to bardzo proste, i obecnie można go używać. Aby to zrobić, należy podać tylko nazwisko i imię ukochanej. I natychmiast wiedzieć, jak namiętny związek między wami.

Oczywiście, wszystkie wróżby interesujący ostatni dzień. Jednak pierwszeństwo należy przyznać tym, którzy już testowane przez wieki. Ale w żadnym wypadku nie należy próbować odgadnąć zbyt często. Przez dobro nie będzie!