457 Shares 4303 views

Mechanizmy, narzędzia i metody wróżenia

Przez wieki ludzie nie porzucili swoje próby spojrzeć w przeszłość i przewidywania przyszłości. Jedna polega na wieczną ciekawość ludzką, z drugiej – pragnienie, aby wiedzieć, czego się spodziewać w przyszłości. Cokolwiek to było, sztuka wróżenia kwitła od zarania ludzkości, a opracowane z nim. Z pomocą wróżenia, ludzie próbowali dowiedzieć się o jego losie przewidzieć różne imprezy, a tym samym wpłynąć na ich przyszłość.

Mechanizmy wróżenia w ogóle taka sama. Zdaniem wielu naukowców, czas – jest to rodzaj specyficznego segmentu przestrzeni, w której można nawigować w przeszłości iw przyszłości, w pewnych umiejętności. Współczesna nauka jest w zasadzie potwierdza tych twierdzeń na temat natury względności czasu. Ale z naukowego punktu widzenia, taki ruch wymaga dużej ilości energii i są najeżone niezamierzonych konsekwencji. W przeszłości z pomocą wróżenia jest to dość łatwe do uzyskania, natomiast w celu przejścia w przyszłości, trzeba mieć specjalnych umiejętności i konkretnych narzędzi.

Sposoby wróżenia są różne, ale narzędzia używane do wróżenia, nie zmieniły się od czasów starożytnych, są one wykorzystywane prawidłowo i w naszych czasach. Istnieją różne rodzaje kart tarota tarot Madame Lenormand, i wiele innych. Runy, wahadła, różne magiczne lustra, kryształowe kule i wiele innych narzędzi można znaleźć w nowoczesnych wnętrzach wróżenia.

Sposoby wróżenia w starożytności

W dawnych czasach, używali wróżby przez wnętrzności zwierząt, a nawet ludzi. Aby to zrobić, nie było tzw wróży. Są na lokalizacji, rodzaju i innych znanych im tylko objawy narządów wewnętrznych, przewidywania zjawisk pogodowych w życiu ludzi, a nawet narodów. To zazwyczaj korzystają z wewnętrznego zwierzę ofiarne, ale w ważnych przypadkach poprawności przewidywań zależy w dużym stopniu, mogą być uśmiercane, jak w niewoli wroga lub slave. Oczywiście, w naszych czasach, taka technologia nie istnieje już dzisiaj podczas wróżenia, nie stosować takich krwawych metod.

Chiromancja – jest rodzajem sztuki, która pozwala przewidzieć przyszłe losy osoby czyta informacje z linii na dłoniach. W dzisiejszym świecie nie ma palm czytania na skrzyżowaniu nauki i religii. Do tej pory teoria naukowa (biologia) ma pewną możliwość, że ręka funkcjonalnie mają dość bliskie stosunki z przejawów aktywności umysłu i mózgu. Na podstawie tego punktu odniesienia, stosując kilka uwag, jest możliwe, aby dowiedzieć się różnych cech każdej osoby. Ludzie dosłownie z wcieleń z najbardziej interesujące w jaskiniach linii na dłoniach. Według badania niektórych teorii, pojawienie się tej sztuki nastąpił w czasach starożytnych cywilizacji. W większym stopniu prawdopodobieństwa, to starożytna technika ma swoje korzenie na Wschodzie.

Starożytne metody wróżenia

W dawnych czasach najczęściej stosowane różne metody wróżenia z miłości. W tym czasie różne metody wróżenia były popularne wśród młodych dziewcząt, ale dali pierwszeństwo tym, że miał do czynienia ze sprawami serca. Próbowali dowiedzieć się nazwisko małżonka, wygląd, miejsce zamieszkania i wszystkiego, co związane z tematem miłości. Gad dziewczyna rzucania buty (co pokazuje palec buta, nie jest zaręczona życie), słuchanie na drzwiach kościoła (jeśli słyszysz piosenkę ślubną, ale w tym roku poślubi), skoki przez ogień (jeśli płomienie nie dotykać skok, a potem obiecuję mu małżeństwo) , Zazwyczaj dziewczynki zastanawiał się na Boże Narodzenie i na Boże Narodzenie.

Niektóre starożytna metoda wróżenia wykorzystywane dziewczęta, a do tego dnia: Wróżenie karty na fusy, odlewania wosku i wiele innych.

Przez cały czas nie było magów, czarowników, wróżbitów przyszłości, wróżbitów i jasnowidzów, którzy przeszli na swojej działalności, by tak rzec profesjonalnie. Narzędzia używane w czasie sesji czary, same w sobie nie mają żadnych magicznych właściwości, są one używane tylko jako przewodnik, pozwalając, aby odsłonić zdolność jasnowidzenia za pomocą wizji, symboli, dźwięków i tak dalej.