334 Shares 3199 views

Dywinacja z igły i nici

Pojawienie się wróżenia jest bezpośrednio związana z pragnieniem ludzi nauczyć się kilku faktów na temat jego przyszłości, przeszłości i obecne. Ludzie na przestrzeni wieków próbowali poznać swoją przyszłość. Jest to bezpośrednio związane z wystąpieniem jakichkolwiek okoliczności życia, decyduje, kto (jak wielu uważa) może pomóc w niepewności.

Dywinacja za pomocą igły i nici jest jednym z najbardziej powszechnych rodzajów predykcji. Brak dokładnej daty zaistnienia tego rodzaju magicznego rytuału, który jest bardziej powszechne wśród Romów. W przeszłości, do tego niezwykłego ludzie używają różnych przepowiedni i magii była sprawa życia codziennego, do życia, a nie czymś nadprzyrodzonym. Nie zapomnij, że Romowie spędzić dość ostrożne tego rytuału, ponieważ wierzą, że ten wątek jest łącznikiem między światem realnym i sił nieziemskich. Aby przeprowadzić proces Wróżenie Cyganie wolą korzystać z nowych igieł, w których podczas ceremonii vdevayut czerwoną jedwabną nicią. Chociaż obecnie w tej ceremonii dziewczynki nie koncentrują swoją uwagę na kolor nici użytej.

Zgadywania poprzez igły mogą być wykonane w różny sposób, na przykład przez zgadywania igły koło. Proces ten może być stosowany czary tektury kołowy kształt (w tym przypadku, średnica może odpowiadać średnicy zwykłej anteny). W tym zakresie należy napisać list, który może być umieszczony w porządku, a w chaotycznej kolejności. Następnie igła jest zawieszony na nitce i zadawać pytania. Nie należy jednak zapominać, że na początku wróżenia należy powiedzieć zestaw konkretnych fraz. Na przykład, „Duch tak i tak, możemy odpowiedzieć na nasze pytania i pomoże nam znaleźć rozwiązanie niektórych problemów !!!”, etc. Uważa się również, że przed początkiem wróżenia dziewcząt powinien zdjąć całą biżuterię i rozpuścić włosy.

Zgadywania igły i nici mogą być prowadzone za pomocą koła i bez liter jest podzielony na dwie równe cześć. Części te mogą symbolizować „tak – nie”, „Miłość – nie miłość.” W tym procesie wróżenia należy wyraźnie sformułować pytania i możliwe odpowiedzi są wyświetlane w okręgu. Jednak w celu zweryfikowania prawdziwości takiego sposobu, pożądane jest, aby zacząć zadawać pytania, odpowiedź na które są już znane. Jeśli odpowiedzi Gad dziewczyna pokrywają się z odpowiedziami na który wskaże igły i nici, wróżenie jest rzeczywiście prawdą, i można kontynuować proces i zadawać pytania.

Wróżenie z igły i nici w tej chwili jest wiele sprzecznych opinii. Niektórzy uważają, że ten rytuał wciągająca gra, a inni traktują go bardzo poważnie. Wiele kobiet, którzy korzystali z tego rodzaju magii, przewidywania się spełniły (na przykład, dzień ślubu, imię swojego przyszłego męża, płeć dziecka). Niektóre dziewczęta otrzymały podczas obrzędu odpowiedzi zostały zrealizowane tylko częściowo, a niektóre zrobić ani odpowiedź nie pasuje do rzeczywistości.

Podsumowując, należy stwierdzić, że w chwili obecnej coraz większą popularność staje się teoria, że ruch igły w procesie wróżenia nie zależy od duchów, które są nazywane przez rytuału (jak wielu uważa), ale z umysłu sama dziewczyna, która spędza wróżby igły i nici. Odnosi się to do faktu, że w trakcie procesu wieszczego całkowitym stężeniu myślenia i świadomości, tak że obserwowana ruchu wątku, a zatem z igieł pewnych liter. To gdzie ona się pożądany wynik, który jest następnie przetłumaczone na rzeczywistość.