718 Shares 4975 views

Pająk. Szkodnikiem roślin doniczkowych

To jest prawdziwy atak na naszych roślin doniczkowych! Środki kontroli roztoczy pająka, z którymi na co dzień stają się coraz bardziej wydajne – jest to bardzo mała istota, która nie może być postrzegane bez zaglądanie. Żyje na liściach roślin doniczkowych. Kształt jej komórek – okrągła i jest pokryta bardzo maleńkich włosków. Pasożyt jest zwykle brązowy lub pomarańczowy. Bardzo rzadko bezbarwne osoby. W ogóle ich kolor ciągle się zmienia w zależności od warunków środowiskowych. Nazwa tych szkodników otrzymali za to splot wstęg na liściach. Pasożyt kochać cushy i suchym miejscu, gdzie nie ma kurzu. Wilgoć przędziorki prostu nienawidzę!

Pająk. Środki do zwalczania pasożyta

Więc, co trzeba wiedzieć w pierwszej kolejności i jak radzić sobie z pasożytem? To pomoże Ci porady:

  1. W miejscach, gdzie nie było pająk, środki zwalczania muszą być podjęte, ponieważ nawilżania powietrza. Po tym wszystkim, dobrze znany jest fakt, że te pasożyty zakażają gdzie powietrze jest zbyt suche. Zwiększyć wilgotność!
  2. Następnie trzeba ustalić, czy jest czy nie jest pająk. Metody zwalczania Od dawna myślałem, ale jeśli okaże się, że nie jest, to nie ma gwarancji, że środki wycofać szkodnika będzie mieć skuteczny wpływ na lzheklescha! Zdefiniuj jest dość prosta. Jeśli rośliny doniczkowe zaszkodzić tego konkretnego pasożyta, a następnie, po pierwsze, ich liście są pleciony pajęczynę, a po drugie, są liczne białe plamki widoczne.
  3. Niestety, tick – pająk, nie owada, więc konwencjonalne środki owadobójcze przeznaczone dla owadów, to nie będzie w stanie przezwyciężyć. Najprostszą rzeczą, jaką można zrobić w celu zwalczania tego pasożyta – dokładnie wypłukać liści roślin doniczkowych w wodzie z mydłem. Gospodarczego wykorzystania lub mydło tar. Przemyć raz rośliny co 20 dni. W ogólności, nie jest w porządku, a codziennie czyszczenia na mokro, oraz natryskiwanie kolorów z zimną wodą. Ważne! Jeśli znajdziesz się zepsute pasożytów roślin – zawsze odizolować go!
  4. Zwalczanie szkodników roślin w pomieszczeniach, oczywiście, nie jest bez czosnku i cebuli! Przygotować wodny wyciąg z cebuli, czosnku, perski rumianku i mniszka lekarskiego. Traktować je krzaki kwiat. Naprzemiennie te rozwiązania w celu uniknięcia adaptacji szkodnika do nich. Ponadto skórki cebuli – cudowny środek antyseptyczny. Gotowane z powodu jej nalewki również skutecznie chronić rośliny przed pasożytami.
  5. Spray swoje rozwiązania kwiaty „Intavira” i „Malationu”. Po oprysku generuje OSŁONIĘTY saszetki polimeru kwiat. Pomoże to w celu osiągnięcia większego efektu. Generalnie, jedną z najskuteczniejszych i nieszkodliwe dla człowieka leków do zwalczania przędziorków – A „Vermitek”, „Fitoverm”, „Aktofit”. Jest to dość skuteczne środki, jeśli odbywa się ściśle według instrukcji. Są one jednak bezsilni wobec jaj roztoczy i samic żywienia. Dlatego zakłady przetwórcze powinny być, jak mówią, „aż do zwycięstwa”.

Tak więc, środki kontroli roztoczy pająka, które są prowadzone „w życiu i śmierci”, to jest dość powszechne drobne szkodników roślin w pomieszczeniach. Zalecamy, aby nie dopuścić do jej wystąpienia, pierwotnie prawidłowo i sumiennie dbając o swoje zwierzęta. Wytrzyj je co tydzień, upewnij się, że nie ma już od kurzu i nawilżyć powietrze w pomieszczeniu tak często, jak to możliwe.