154 Shares 1787 views

Jak radzić sobie z karaluchami w środkach zaradczych mieszkanie ludowych? dobra rada

Zostały wyhodowane karaluchy w mieszkaniu? Nie wiem, jak sobie z nimi radzić? Przeciwnie, przeczytaj nasz artykuł „Jak radzić sobie z karaluchami w ludowych środków mieszkanie!”

wprowadzenie

W tym artykule nie będziemy skupiać swoją uwagę na profesjonalnych produktach karaluchy, które są sprzedawane w sklepach. Tutaj jesteśmy zainteresowani walką narodu przed tymi szkodnikami. Więc oto kilka „recepty” testowane czas,.

Jak skutecznie radzić sobie z karaluchami w domu?

  1. Najlepszym lekarstwem na „czerwonych bandytów” jest znany wszystkim kwasu borowego. Mieszać 40 gramów trucizny z żółtka jaja. Zrobić kulki z mieszaniny i umieścić je w miejscach największego zatłoczenia karaluchów.
  2. 20 g mąki miesza się z 20 g kwasu borowego, wlać 80 gramów wrzącej wody i doprowadzić do wrzenia. Gdy trucizna trochę chłodny, stosuje się go przy pomocy pędzla o miejscach, gdzie karaluchy również aktywny częściej.
  3. Dodać 20 g tego samego kwasu borowego, a gorące ziemniaki puree (100 g).. Wypełnij wszystkie 5 gramów oleju słonecznikowego. Powstały uporządkować truciznę przez papierów, ich rozprzestrzenianiu po mieszkaniu w miejscach, gdzie karaluchy są najbardziej aktywne.
  4. Jak radzić sobie z karaluchami w domu jeszcze? Bardzo proste! Nasycenia kawałków pieczywa w specjalnym roztworze przygotowanym z kwasu borowego (1 łyżeczka) i wodę (1) kubka. To po prostu zabójca „uczta” dla karaluchów!
  5. Czy wiesz, że jednym z ulubionych miejsc karalucha są gumowe uszczelki na drzwiach lodówki? Do prowadzenia na owady rozmrażania lodówki, przemyć, a następnie wytarcie podkładki maści borowego (5%). Po tym, że nigdy nie zobaczy tych nieprzyjemnych stworzeń w lodówce.

Należy pamiętać, że każdy przepis, który pojawia się kwas borowy, radzi sobie z problemem, jak radzić sobie z karaluchy w mieszkaniu. Od „receptury” Ci ludzie czerwieni szkodniki umrze w ciągu około tygodnia. Pamiętaj, że to trucizna nie jest absolutnie szkodliwe dla ludzi.

Jak radzić sobie z karaluchów w mieszkaniu innych środków ludowej?

  1. Take-litrowy słoik pół (garnitur i 1 litr) i czyni z niego karalucha pułapkę. Gardło banki od wewnątrz jest posmarowane wazeliną i umieścić wewnątrz kawałka świeżego pieczywa – najbardziej ulubiony przysmak karaluchów. będą zbierane czerwone pasożyty w słoiku, ale z tyłu nie będzie mógł się wydostać.
  2. Tam naprawdę nie jest to standardowy sposób, jak radzić sobie z karaluchy w mieszkaniu. Jest to sprawdzona zimno od wieków! Tak, moi przyjaciele, to prawda! Nawet w czasach starożytnych mieszkańców Rus różnych wsie zniszczone karaluchy sondażach to proste-trywialny sposób. Więc walczymy „czerwony” bandytów z zimna: Poczekaj na oknie zaskoczy gorzki zimno, a następnie otworzyć wszystkie okna i drzwi otwarte. Pasożyty umrze natychmiast! Warto zauważyć, że niektóre owady umierają w temperaturze 5 stopni Celsjusza. Jeżeli temperatura otoczenia jest ujemna – karaluchy umiera w ciągu kilku minut.