170 Shares 8666 views

Jak Knit zaczep ząbek?

Każdy wie, że najbardziej solidne i niezawodne elementy wymyślone przez marynarzy na statkach żaglowych. Od dzieciństwa, chłopcy marzą o zostaniu je i próbuje dowiedzieć się, jak robić na drutach przez systemy poprawnie węzłów. Marynarze na nowoczesnych statkach muszą również tę możliwość, ponieważ mają do czynienia na co dzień z różnych kabli i lin. Często trzeba związać obciążenia, opóźnienia do zawiesi stosowanych do podnoszenia wąż do wyschnięcia, dzianiny liny do cumowania i innych.


Dowiedz się, jak sęki

Podczas szkolenia, aby przejść wiązanie dwóch równoległych ścieżek:

  1. Przechowywanie odpowiednich instrukcji krok wykonywania sekwencyjnych.
  2. Poznanie prawidłowego obrazu gotowego zestawu. Nie jest aktywnie zaangażowana pamięć wzrokową. Jeżeli dana osoba widzi, że jak wynika z rysunku montażowego okazało się nie tak, on przerabia go.

Kiedy pierwsza metoda zapamiętywania konieczne ostrożnie i powoli, aby słuchać wyjaśnień nauczyciela, należy pamiętać, instrukcje krok po kroku na pokładzie plakatu lub w Internecie. Stosując drugą metodę zapamiętywania, trzeba pamiętać obrazek z podręcznika lub plakatu. Jeśli jest on poprawny, to węzeł odbiera wcześniej, pamięć zachowa swoje własne doświadczenia. Wskazane jest, aby korzystać z dwóch metod na raz, to wynik starań nie potrwa długo.

wyblinka

Wyblinka węzeł jest uważana za jedną z najbardziej wytrzymałe i niezawodne. Ukuty wyblinka do wiązania ratlines do chłopaków. Stąd jego nazwa. Ratlin – te elementy liny żywicy Grubość-małego palca. Z nimi zrobić po schodach, które są ze sobą powiązane w poprzek faceta.

Jednak jego statek jest używany podczas pracy z luków belek przedziałów ładunkowych. Ale jego głównym celem jest, aby zamocować liny i kable do gładkich, a nawet przedmiotów. Na przykład, kotwice, słupów, prętów, reyam i wystarczy zalogować. Może być również stosowany podczas mocowania końcu liny napędowej. Tylko w tym przypadku zaczep ząbek jest uzupełniona na koniec pętli. Jest niezawodny tylko wówczas, gdy lina jest napięcie po obu stronach przewodu. Flota żaglowy używany ząbek węzeł do wiązania wszystkich krajowych Marsa draypera na najwyższym maszcie.

Krok po kroku

Rozróżniać różne sposoby związania wyblinka węzeł. Jak to robić na drutach, pokazany na rysunku, można zobaczyć w poniższym artykule. Pierwsza metoda jest potrzebne w przypadkach, gdy otwarty dostęp do jednego z końców obiektu. Innym sposobem wykorzystania podczas otwartego dostępu do obiektu nie jest obecny, i konieczne jest, aby dołączyć kabel wokół całego obiektu. Główną zaletą wyblinka knot w szybkości jego hodowli.

Pierwszy sposób, gdy wolny koniec rury odbywa się w następujący sposób. Napełnij linę do rury i krzyżowego przedniego tak, że prawy koniec znajdował się na górze. Kolejna pętla rzuca na pierwszy, ale koniec liny, która idzie w lewo, jest przepuszczany przez pętlę. Następnie dwie pętle mocno dokręcone. Napędową tego procesu są lepką zespół ząbek zdjęciu w tym artykule są prezentowane.

Druga metoda jest stosowana do zamkniętej ze wszystkich stron przedmiotu, takich jak schody. Jeden koniec liny wskoczył na górze paska tak, że końce wiszące z obu stron. Tylny koniec liny podnieść i przekazania, przeciąganie liny w lewo, po przekątnej. Koniec paska jest obniżona do tyłu i tylna strona kija spada. Następnie głównym punktem. koniec liny trzeba wcisnąć zrobić pętlę. Wyblinka wygląda następująco: dwie pętle na przedniej stronie skrzyżowane ukośnie.

czworolist

Niezawodne danego węzła przy stałym napięciu. Jeśli taki pręt nie jest, może stać się luźne i niezwiązane. Jeśli wiązania występuje na śliskim tematem lub nie ma wiele trakcji, a następnie wybierz opcję związania podwójnie. Aby to zrobić, najpierw dopasować prosty węzeł na końcu to kolejna pętla sc, a kiedy gwintowane przez linę. Oznacza to, że wszystkie kroki są takie same, tylko druga pętla jest wykonywana dwa razy. Następnie zespół jest mocno zamocowane na obiekcie.

odpowiedzialność żeglarz

Jeżeli marynarz powierzone coś związać lub rozwiązać niektóre węzły, należy rozumieć, że każdy błąd w kopulacji może prowadzić do niebezpiecznych konsekwencji. Od zła i nieudolne działania mogą być narażeni na ryzyko ludzkiego życia i integralności ładunku.

Słabo zabezpieczone ładunek może poruszać się w bok podczas toczenia, spada, spada do oceanu. Kiedy ludzie wspiąć się na maszt na związane złych-krokach, spadek może doprowadzić do utraty życia. A odpowiedzialność spadnie na barki osoby, która była zaangażowana w lepkim. Więc trzeba wielokrotnie pociąg w dziedzinie kabli i lin dziewiarskich. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wybrać odpowiedni system dla każdej witryny lub więcej informacji w Internecie łatwo.

Zastosowanie kryciem

W marynarce wojennej, jednostka ta jest uważana za jedną z najczęstszych. Jakie przywiązują do bandaży ratlin, czas Backstay zawiesi stosowanych podczas podnoszenia węże do wyschnięcia. Podwójne wyblinka stosowany jest na końcu liny cumowniczej. I mocuje je do kotwicy-cat. Wszędzie tam, gdzie istnieje silne napięcie na kablu po obu stronach, jest ono stosowane, ten rodzaj węzła.

Często używany stadninę i pracy na lądzie. W teatrze kurtyna podnoszony i opuszczany na belkach, zamontowane takich węzłów. Ząbek aplikacja zaczep znaleźć w alpinizmu. Fani zdobywanie szczytów górskich nazywany jego strzemię, jak wykorzystywane do podnóżków lub lin mocujących na ulgi. Niż to jest dobre i wygodne, więc nie jest łatwo uwolnić. Również jesienią w szparę łatwo z jednej strony remis.

Kąpiel dziania na miotły

Rosyjscy marynarze podobał się rozgrzać po wszystkich testach w wannie. I, oczywiście, przeniósł ich doświadczenie dziane liny i ulubiony atrybut rosyjskiej łaźni – miotły brzozowej. Kiedy dziewiarskich miotły trzeba przestrzegać kilku zasad, ale produkt może rozpaść się na gałęziach suszenia.

Lina powinna być bawełniane lub konopie, w skrajnych przypadkach, odpowiednie sznurka lub naturalnej kręgowego. Konieczne jest, aby związać się bardzo mocno, mocno ciągnąc linę. Lepiej jest zastosować zaczep ząbek na miotle, a po wyschnięciu łatwo jest pociągnąć mocniej. Jest to ważny moment, miotły może kruszyć jeśli wiązanie będzie inna.

Wyplata wzory Macrame

Na drutach węzły trzymane sztukę tkania różnorodne wzory i przedmiotami codziennego życia linach. Masters splot tych toreb, garnki, pasy, malowideł zwierząt i ptaków. Także splot figury trójwymiarowe, wazony, pudełka z biżuterią. Maty masujące i poduszki siedzenia w samochodach poprawi ogólny stan kierowcy, prowadzenie dużo czasu za kierownicą. Zasłony i koce na krzesła i kanapy ozdobić wnętrze każdego domu. Znalazłem aplikację wyblinka w tworzeniu pięknych produktów. Macramé nazywany jest pionierem lub koralik.

Stosuje się go w części do mocowania pierścienia lub nośnik, a w materiale tkania. Wstęgę w tej technice jest mały strukturę pofałdowania. To wygląda jak węzeł na przedstawiciela, jeśli spojrzeć na to z niewłaściwej stronie produktu. Wzór zamienia wyboista, jak paciorki. Stąd jego nazwa. Użyj jednostkę pionierem w samym splocie i że rep. Aby stworzyć piękny wzór tekstury mogą być tkane przędzy od prawej do lewej, a obok, wręcz przeciwnie, od lewej do prawej. Następnie guzy są, jak to były nachylone względem siebie.

Popularny węzeł opisano również i rybacy. Są one uważane również wspaniałych rzemieślników w drutach wszelkiego rodzaju skomplikowanych złożeń. Nie zwracał uwagi i ząbek.