525 Shares 7785 views

Wiata Poliwęglan: Villa Park idealny samochód

Człowiek, który kupił lub wybudował sobie letnią rezydencję i należy zadbać o jego żelaznego konia. On na pewno potrzebują ochrony przed deszczem i ultrafioletu – będzie przedłużyć żywotność urządzenia i wyeliminować dodatkowe koszty przedwczesnego zlewu. W większości przypadków, garaż w domku jest irracjonalna: zajmuje cennego miejsca, drogi i skomplikowany w budowie i zazwyczaj pusty. Idealnym rozwiązaniem dla zawartości wypoczynkowego urządzenia można uznać za zadaszenie z poliwęglanu. Po pierwsze, możliwe jest, aby zbudować własną. Po drugie, to będzie kosztować kilka razy tańsze. Po trzecie, podczas przestoju może być stosowany jako altaną. I po czwarte, nie jest wizualnie cięższy teren.

baldachim projekt

Przed rozpoczęciem układania Wiata poliwęglan, wziąć pod uwagę jego lokalizację. Zgodnie z takim parkingu może przybrać najbardziej bezwartościowy kawałek swojej stronie. Na przykład ktoś, kto przeżywa stały niedobór słońca zawsze lub nadmiernie wilgotne. Rośliny nie mogą przetrwać tutaj, a parking może uzyskać doskonałe.

Rozważyć możliwość umieszczenia na ścianie. Więc będzie zaangażowany miejsce jest zazwyczaj pusty, ale doskonale nadaje się pod poliwęglanu Carport. Struktury Cena zazwyczaj waha się od 25 do 40 tys. rub., Jednocześnie znacząco zmniejszona, ponieważ nie muszą płacić dodatkowych stojaków, które będą potrzebne, jeśli schronisko umieścić oddzielnie. Zapisz może wynosić od 4 do 8 Th. Rub., W zależności od typu ramki.

Uwzględniać wymiar. Jeśli planowane szopę na jeden samochód 4 metry długości, struktura musi mieć minimalny rozmiar 5h2,5 m. Dla minivan lub SUV zadaszenie z poliwęglanu rośnie do 6,5h3,5 m.

Opcje ramki

Warto pomyśleć i rodzaj fundamentu dla szopy. Jest to dość szeroki zakres.

 1. Drewniana rama. Idąc szybko, to jest tani, estetyczny wygląd. Jedynym negatywnym – naturalne procesy rozkładu i zniszczenia biologicznego. Ale jeśli drewno jest wstępnej obróbce z prawej leków, w „avtobesedka” będzie stać przez dłuższy czas.
 2. Rama metalowa. Przechodzenie z profili U i rury połączonych obszarach. Koszty są droższe, bardziej złożone, ale życia prawie nieograniczone jeśli odcień okresowego pierwiastków.
 3. Prefabrykowane gotowe ramki. Wykonane z różnych materiałów, ale lepiej jest wybrać stal nierdzewną. Jeśli rozmiary są wliczone w wyznaczonym miejscu – idealne do samodzielnego szybkiego montażu czaszy.
 4. Kuta rama. Najdroższe w zakupie, jak również w budowie – trzeba będzie zainstalować zespół. Jednak najbardziej spektakularny i „long-playing”. Jest wybrany zwykle pod Carport poliwęglanu do domu na wsi, gdzie życie jest stałą.

Jest to zazwyczaj dobrane w taki sposób cięcia z drewna lub metalu.

Wiata poliwęglanowe własne ręce: tusza

Niezależnie od „szkielet” typu, które zostały wybrane, algorytm działań pozostaje stała.

 1. Luz i dostosowanie przydzielonej porcji.
 2. Partycjonowanie obsługuje pod okapem. Kąty – ściśle prostopadle, wysokość wsparcia zależy od projektu.
 3. wiercenia studni na głębokość pół metra, co najmniej.
 4. Instalacja filarów z ich kalibrowany w pionie.
 5. Zabezpieczanie regały. Jest możliwe, aby wlać beton, można iść spać szorstki gruz i naprawić zaprawą cementową.
 6. Po ostatecznym utwardzeniu – szynę w górnej części pionowych słupków za pomocą spawania, śrub lub wkrętów – w zależności od materiału korpusu.
 7. Mocowanie poprzeczki członków.

Głównym praca jest zakończona. Jeżeli ramy metalu, trzeba będzie posprzątać szwy spawane, szlifowane je i pomalować całą strukturę.

Układanie poliwęglan

Materiał w pracy jest bardzo prosta. Arkusze trzeba wyciąć, wystarczy po prostu zrobić młynek. Nie chcą komplikować sobie – zrobić szczegółowy projekt i nabywaniu poliwęglanu posiekaną pod szkic postaci.

Cięcie jest przymocowana do krokwi za pomocą śrub i podkładek, kompensatory temperatury, albo jako specjalne profile również wykonane z poliwęglanu. Jeżeli pokrycie dachowe można komórka wymaga porzucania dylatacji – poliwęglan z wahaniami temperatury „spacer”. Poliwęglanu pokryte zadaszenie (zdjęciu) bez usuwania materiału z folii ochronnej – usuwa się po zakończeniu pracy. Końce płyty okładka lub specjalne taśmy perforowanej , aby zapobiec przedostawaniu się zanieczyszczeń i wilgoci w materiale.